Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Budowa domów modułowych EKOBAU
ID linku 6417
Tytuł Budowa domów modułowych EKOBAU
Url http://www.domymodulowe.pl
Opis Budujemy domy modułowe, energooszczędne i ekologiczne. W ofercie budynki jednorodzinne, wielorodzinne, motele i obiekty usługowe. W ofercie także pompy ciepła, systemy solarne, projekty i doradztwo. Jesteśmy przedstawicielem regionalnym na zachodnią Polskę i Niemcy spółki UNIHOUSE. Udzielamy gwarancji nawet do 30 lat.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe domy modułowe   dom   budowa domów   domy energooszczędne   ekobau   solary   domy ekologiczne
Data Dec 13, 2009
Imię kontaktowe Krzysztof Leder
Email wyślij email do Krzysztof Leder
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. AKT TOMALA melioracja Stargard
  W AKT Kazimierz Tomala bezkresną wagę przymocowujemy do tego, aby gwarantować swoim Klientom maksymalne rozwiązania w obszarze robót ziemnych oraz rozbiórek. Podstawą naszej aktywności jest budowa dróg, placów, chodników, a także farm wiatrowych. Zajmujemy się rekultywacją i zbrojeniem obszaru oraz strukturą i aktualizacją śmietnisk. Pragnąc zapewnić najwyższą jakość i kanon obsługi współpracujemy jedynie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, jacy poradzą sobie z adaptacją w największym stopniu skomplikowanych poleceń. Równocześnie dokładamy wszelakich starań, aby ich obsługa nie pozostawiała nic do życzenia. AKT Kazimierz Tomala swoją propozycję kieruje do okazałego grona Klientów, wśród jakich znajdują się zarówno osoby indywidualne, jak również firmy. Zapewnia im też merytoryczne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Elstan - elektroenergetyka instalacje elektryczne
  Elstan to instalacje elektryczne na rynku budownictwa przemysłowego orazi rynku budownictwa ogólnego. Zajmujemy się Projektowaniem sieci energetycznych, instalacji elektrycznych. doradztwem w zakresie Elektroenergetyki oraz sieci wysokiego napięcia. Firma Elstan to sprawdzony partner, zobacz nasze realizacje na rynku elektrycznym i elektroenergetycznym. Współpracujemy z developerami jak i z zakładami przemysłowymi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Geologia,studnie wiercone,pompy ciepła
  Firma hydrogeologiczna Pangea wykonuje projekty i dokumentacje odwiertów pod pompy ciepła i studnie głębinowe.Obszar działania cały kraj.Świadczy również usługi w zakresie dozorów wietniczych w terenie oraz inne z zakresu geotechniki i geologii złożowej.Zapraszamy do współpracy firmy oraz inwestorów prywatnych.Krótkie terminy, fachowa obsługa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Techpro maszyny budowlane i elektronarzędzia
  Zaopatrujemy w maszyny i urządzenia firmy z branży drogowej i budowlanej. Naszym celem jest kompleksowa obsługa w zakresie dostaw, serwisu oraz doradztwa technicznego. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych maszyn i urządzeń najwyższej jakości, które postaramy dobrać się do indywidualnych wymagań. Zapewniamy profesjonalny serwis oferowanych przez nas urządzeń oraz stały dostęp do części zamiennych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Odśnieżanie dachów
  Firma Erato to profesjonaliście w dziedzinie prac wysokościowych. W sezonie zimowym polecamy odśnieżanie dachów oraz usuwanie wszelkich niebezpiecznych zlodowaceń z dachów oraz ich konserwację. Odśnieżanie dachów to wymóg w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0