Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
świętokrzyskie Centrum Szkoleniowe
ID linku 6441
Tytuł świętokrzyskie Centrum Szkoleniowe
Url http://swietokrzyskiecentrum.pl
Opis W naszej ofercie znajdują się szkolenia zamknięte, skierowane do firm oraz szkolenia otwarte, zaadresowane do indywidualnego odbiorcy.
Przygotowując cykl szkoleniowy bazujemy na zgłaszanych przez Państwa potrzebach. Dokonujemy dogłębnej analizy potrzeb i oczekiwań grupy, do której skierowane jest dane szkolenie. Wyniki tych badań stanowią podstawę do stworzenia programu szkolenia oraz doboru odpowiedniej kadry, metod i form wsparcia.
Oferujemy również kompleksowe badanie potrzeb szkoleniowych całej organizacji.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe świętokrzyskie   centrum   szklenie   otwarte   zamknięte   projekt   POKL
Data Dec 13, 2009
Imię kontaktowe kinga
Email wyślij email do kinga
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Audyt: BRC, IFS i ISO 9001
  Certyfikacja systemów zarządzania jakością, BHP oraz bezpieczeństwa żywności - jest to specjalność przedsiębiorstwa GQ. Oferujemy proces certyfikacji: ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, PN-N-18001/OHSAS, IF S FOOD, BRC FOOD, HACCP, GMP+. Prowadzimy także audity placówek handlowych czy gastronomii. Zapewniamy pomoc w każdej fazie realizacji projektów, doradzamy oraz służymy wsparciem, gdyż wiemy, czego potrzebują firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. DORADZTWO BHP szkolenia przeciwpożarowe
  Wyłącznie u nas! Szkolenia oraz doradztwo BHP w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nie zwlekajcie więc Państwo i już dziś skorzystajcie z naszych usług. Gwarantujemy doskonałą organizację każdego szkolenia, korzystne warunki współpracy i doskonałe przygotowanie merytoryczne. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej grupy. Obsługujemy firmy z całego województwa opolskiego oraz z Wrocławia, a naszą siedzibę znajdą Państwo w Opolu. Przyjmujemy zlecenia na szkolenia przeciwpożarowe, ocenę ryzyka zawodowego oraz przygotowywanie dokumentacji powypadkowej. Pomagamy w realizacji wystąpień i nakazów PIP oraz decyzji PIS. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Www.hprgroup.pl
  HPR Group to firma, która od 2005 roku w kilku oddziałach na terenie całego kraju oferuje usługi w zakresie rekrutacji i selekcji, coaching biznesowego, szkoleń otwartych i zamkniętych oraz zaawansowanego doradztwa organizacyjnego. Jesteśmy grupą specjalistów z pasją oraz bogatym doświadczeniem i wiedzą merytoryczną, a klienci cenią sobie nasz profesjonalizm oraz efektywność działania. Poznaj naszą ofertę i dołącz do grona naszych klientów jeszcze dziś!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Studia
  Nowy portal studencki zachęca do regularnych odwiedzin i lektury newsów! Tylko u nas znajdziesz tak dużo wartościowych wiadomości w jednym miejscu, dostępnych o każdej porze dnia i nocy. U nas dowiesz się, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są przyszłościowe studia podyplomowe, które uczelnie w naszym kraju mają najgorsze opinie, gdzie żak może mieszkać, jadać i zabawić się, popracować oraz poznać nowych ludzi. Nasz portal jest pełny i wielowątkowy, możesz czynnie brać udział w jego budowie lub podpowiadać nam, co przydałoby się w nim umieścić. Sprawdź również, czy w naszej bazie są interesujące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, nowe kierunki, propozycje wakacyjne i na pracę, stancje i wiele wiele innych. Super portal studencki oferuje przydatne informacje, humor i wskazówki – zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Obsługa bhp firm Kraków - BHP-Center
  Firmę BHP Center tworzy zespół specjalistów, do których należy zaliczyć służby bhp, pracowników i ratowników medycznych. Z oferty mogą korzystać klienci biznesowi. Dla nich firma organizuje liczne szkolenia z zakresu BHP. Na liście proponowanych są szkolenia wstępne, dla pracowników administracyjno-biurowych, na stanowiskach robotniczych, dla kadr inżynieryjno-technicznych. W ofercie są szkolenia dla kadr zarządzających i służb BHP.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0