Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Prawo jazdy Nowy Sącz, kurs na prawo jazdy w Nowym Sączu
ID linku 6582
Tytuł Prawo jazdy Nowy Sącz, kurs na prawo jazdy w Nowym Sączu
Url http://www.quattro.edu.pl
Opis Nauka jazdy Nowy Sącz. Zapewniamy szkolenie kierowców w Nowym Sączu. Ośrodek szkolenia kierowców oferuje kurs na prawo jazdy. Nasze materiały do nauki jazdy ułatwią ci opanowanie materiału. Z nami łatwo i szybko zdobędziesz prawo jazdy.

W naszej szkole często można spotkać się z ciekawymi promocjami dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego w Nowym Sączu. ZAPRASZAMY
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe prawo jazdy nowy sącz   nauka jazdy nowy sącz   szkoła jazdy nowy sącz   szkolenie kierowców w nowym sączu   mord nowy sącz   kurs na prawo jazdy w nowym sączu   prawko nowy sącz
Data Dec 19, 2009
Imię kontaktowe mediahorse
Email wyślij email do mediahorse
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Coaching Kraków - Jak mieć wpływ na swoje życie
  22 Coaching Street tworzy warunki do kształtowania uczących się, proaktywnych, świadomych i działających ludzi i przedsiębiorstw.
Dlaczego coraz szybciej spalamy energię?

Być może powodem jest to, że działamy w warunkach niepewności i stresu.

Coaching jest w takich sytuacjach niezwykle pomocny.
Wyzwala motywację, siłę, odwagę, dzięki czemu sprawniej dokonujemy wyborów i decyzji, działamy.
Ma charakter systemowy - pomaga dostrzegać współzależności, w których funkcjonujemy.

Sprawdź czy coaching jest dla Ciebie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. CERTIOS CENTRUM EDUKACJI PRZEDSIĘBIORCY normy ISO
  Krakowskie Centrum Edukacji Przedsiębiorcy CERTIOS funkcjonuje na terenie całego kraju. Zaprasza do współpracy wszystkie firmy zainteresowane zastosowaniem systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO. Mają na uwadze fakt, iż każda firma jest inna, dlatego nie dają swoim kontrahentom jednej uniwersalnej dokumentacji. Zanim zdefiniują system poznają od podszewki specyfikę jego działalności. Dopiero na tej podstawie mogą utworzyć poszczególną dokumentację, która równolegle realizuje normy, jak i jest przydatna dla klienta. Gwarantują oprócz zaangażowania, pozytywne przejście certyfikacji i uzyskanie certyfikatu systemu zarządzania. Organizują także przeszkolenia otwarte i dedykowane tak jak dla całej grupy, jak także dla 1 osoby. Szkolenia głównie dotyczą pozyskania kompetencji pełnomocnika i audytora wewnętrznego w obrębie danego systemu. W ich kompetencjach są też oznaczenia CE, głównie zajmują się maszynami, wyrobami budowlanymi, produktami medycznymi, środkami ochrony indywidualnej, zabawkami, urządzeniami elektrycznymi, urządzeniami pomiarowymi. Ich prace prowadzą do osiągnięcia deklaracji zgodności WE czy certyfikatu CE. Można im też zlecić audyt firmy. Szczegółowe informacje o firmie i jej propozycji odnaleźć można na.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. KANN Kursy BHP
  Wychodząc naprzeciw wymogom rynku firma P.U.P. KANN? Sp. z o.o. z Poznania przygotowała dla Państwa specjalną ofertę szkoleń z dziedziny obsługi urządzeń technicznych, szkoleń UDT, obsługi maszyn do prac ziemnych i drogowych, a ponadto szkoleń z zakresu BHP i energetycznych. Jej pracownicy to załoga wykwalifikowanych wykładowców oraz instruktorów, która chętnie i ciekawie przekaże Państwu zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Na potrzeby prowadzonych zajęć P.U.P. KANN? Sp. z o.o. przygotowała profesjonalną bazę zaopatrzoną w nowoczesne sale wykładowe, park maszyn i poligon do zajęć praktycznych. Dla przyjezdnych natomiast czekają tanie noclegi i wyżywienie. Oprócz szkoleń propozycja firmy zawiera opracowania oraz aktualizacje dokumentacji BHP, instrukcji, rejestrów, regulaminów, a ponadto ocenę ryzyka zawodowego. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Mówca motywacyjny sposobem na pozytywne zmiany w Państwa życiu.
  Dla jednych wystarczającym sukcesem jest spędzenie wieczora przed ekranem telewizora, niektórym jednakże takie sukcesy nie wystarczą. Jeżeli należą Państwo do grupy osób chcących zmienić coś w swym życiu – ta strona została stworzona właśnie dla Państwa. Tomasz Baryła, którego propozycja jest tematem niniejszego opisu, zajmuje się mowami motywacyjnymi, jest również trenerem rozwoju osobistego. Widzimy się na tombaryla.pl. Przekonaj się że z odpowiednią motywacją można osiągnąć wszystkie zamierzone cele!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. szkolenia kosmetyczne warszawa - beautylux.com.pl
  Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych kursów kosmetologicznych. Posiadamy w naszej firmie zespół zarówno mających doskonałe umiejętności zawodowe a także doświadczonych specjalistów. Pozwala nam to zapewnić najwyższy poziom realizowania poszczególnych kursów począwszy od kursów pielęgnowania paznokci, kursów różnych rodzajów masażu aż po kursy depilacji. Realizujemy kursy certyfikowane i zawodowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0