Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Eko Mel Systemy Solarne
ID linku 6616
Tytuł Eko Mel Systemy Solarne
Url http://www.eko-mel.com
Opis Firma Eko Mel zajmuje się sprzedażą austriackich kolektorów słonecznych Gasokool na które udziela 10 lat gwarancji ,szwedzkie pompy ciepła IYT - bedace liderem wsród pomp ciepła a które posiadają 5 lat gwarancji oraz polskie przydomowe oczyszczalnie ścieków Delfin . Wykonujemy też standardowe instalacje hydrauliczne c.o cwu
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe kolektory sloneczne   pompy ciepla   ogrzewanie   solary  
Data Dec 19, 2009
Imię kontaktowe zdzisław
Email wyślij email do zdzisław
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Biuro kosztorysowe Nowy Sącz - narbud.pl
  Narbud to firma z Nowego Sącza wyspecjalizowana w kosztorysowaniu budowlanym, a także w nadzorowaniu inwestycji budowlanych. Proponujemy kosztorysy ofertowe, inwestorskie, podwykonawcze. Nasze kosztorysy inwestorskie pozwalają na uzyskanie środków pochodzących z Unii Europejskiej. Mamy niezbędne uprawnienia konstrukcyjno budowlane i wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Hale
  Przedsiębiorstwo W.P.I.P. - hale stalowe, Cleanroom, hale Astron, Wiese, Nerak, przenośniki, transportery, przenośniki kubełkowe, platformowe i taśmowe, conveyors, odpylanie powietrza a także oczyszczanie powietrza. Serdecznie zapraszamy Państwa - hale stalowe, Nerak, Wiese, przenośniki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Izolacja ścian, cieply dom, docieplanie domów
  Czy wiesz jak dużą rolę posiada izolacja ścian ? Pozwala ona zdecydowanie wpłynąć na ilość energii która uchodzi przez ściany Twojego domu. Zakładanie izolacji jest podstawowym elementem działania jakim jest docieplanie domów. Jeśli masz zamiar budować to warto dowiedzieć się więcej na temat docieplania, ponieważ pozwala ono realnie zmniejszyć środki przeznaczane na ogrzewania. Także i Ty możesz wybudować cieply dom.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Porównywarka cen
  Kreocen.pl to porównywarka cenowa produktów dla domu i materiałów budowlanych. Na stronie znajdują się oferty sklepów internetowych z kategorii budownictwa i wystroju wnętrz, które można porównywać pod kątem ceny i innych parametrów. Każdy produkt jest oceniany i komentowany przez użytkowników serwisu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kominy ceramiczne
  Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu systemów kominowych. Zapewniamy między innymi powietrzno-spalinowy system kominowy, które przeznaczony jest do odprowadzania spalin z nowoczesnych pieców z zamkniętą komorą spalania, zarówno kondensacyjnych jak i TURBO. Zapewniamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania, które oparte są o nowoczesne, bezpieczne i ekologiczne systemy kominowe oparte na niemieckiej technice.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0