Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343




LARTE - grafika komputerowa, wizualizacje 3D, strony www, animacje
ID linku 674
Tytuł LARTE - grafika komputerowa, wizualizacje 3D, strony www, animacje
Url http://www.larte2002.pl/
Opis Firma „Larte” działa od 2002 roku, lecz grafiką komputerową profesjonalnie zajmujemy się od 14 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje gwarantują kreatywność, wysoki poziom i terminowość wykonywanych prac.

Oferujemy kompleksowe usługi reklamowo - poli- graficzne: od wykonania projektów graficznych wszelkich form wydawniczych (katalogi, foldery, ulotki, plakaty, kalendarze, opakowania, druki okolicznościowe, wizytówki, gadżety reklamowe itp.) po wysokiej jakości druk.

Wykonujemy również:
- wizualizacje i animacje 3D
- strony internetowe (flash, xhtml/css)
- bannery reklamowe i prezentacje (flash)
- logotypy
- projekty reklam zewnętrznych.
Kategoria Firmy wg branży > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe grafika komputerowa   sklad czasopism   strony www   3D   flash   banner
Data Feb 19, 2009
Imię kontaktowe Magdalena
Email wyślij email do Magdalena
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Agencje reklamowe
1. Agencja Reklamowa Quiet Axis, AGENCJA REKLAMY FULL SERVICE - Projekty
  Z pasją zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą - identyfikacją wizualną, poligrafią, kampaniami reklamowymi, projektowaniem stron internetowych, realizacjami outdoor'owymi - kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów, którzy nie płacą nam za to, abyśmy mówili tylko to, co chcieliby usłyszeć.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


2. MAXIMEDIA: Pylon,kasetony reklamowe
  MAXIMEDIA " ADWERTISING COMPANY.
Firma zajmuje się produkcją różnego typu reklam zewnętrznych jak i wewnętrznych.
-neony,kasetony świetlne,litery bryłowe,litery podświetlane,kasetony winylowe,pylony,totemy i gabloty ,
jak również świadczymy szeroką gamę usług kompleksowej obsługi firm!!! (od projektu po sam montaż)
Przy naszej produkcji piorytetem jest jakość oraz zastosowanie najnowszych technologii i systemów do produkcji reklam.
Nasza specjalizacja w reklamie świetlnej to;

-Litery bryłowe (podświetlane diodami Led lub neonami) ponieważ jest to bardzo dobra i efektowna jakość świecenia oraz długa żywotność i mały pobór mocy prądu.
Stosujemy różnego typu neony w zależności od potrzeby projektu (różne grubości rur oraz duża gama kolorów)
-Kasetony podświetlane z plexi (podświetlane świetlówkami liniowymi)-standard
-Kasetony tłoczone (profile aluminiowe wyginane w łuki wg.projektu i zapotrzebowań klienta ) malowane proszkowo,grafika tłoczona w plexi.
-Kasetony winylowe podświetlane dużego formatu,wykonywane w systemach napinania vinylu co umożliwia nam nieograniczoną ilość
powierzchni do podświetlenia w jednej części (grafika drukowana solwentem,bardzo trwałe i bez żadnych łączeń na grafice)

Nasza agencja reklamy specjalizuje sie również w wykonywaniu różnego typu pylonów oraz totemów podświetlanych.
Pylon to bardzo estetyczna forma reklamy z zastosowaniem na zewnątrz naszej firmy.Pylony lub totemy są wykonywane
z bardzo trwałych materiałów czyli Dibond lub aluminiowa blacha cięta laserem i malowana proszkowo (odporne na UW)
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


3. Studio Fresh Design
  Piotr Kucharzewski - ukończył studia artystyczne z dyplomem projektowania graficznego. Od roku 2005 prowadzi własne studio projektowe realizując zlecenia firm, instytucji publicznych...

Podczas projektowania priorytetem jest osiągnięcie czystej i szybkiej w odczycie formy plastycznej, która wspomaga pozytywne budowanie wizerunku marki i utrwala je w pamięci odbiorców.

W swoich pracach nie ogranicza się do schematów, poszukuje nowych środków wyrazu, technik tak aby produkt końcowy spełniał wysokie wymagania.

W dobie przestymulowania odbiorcy bodźcami wizualnymi, informacyjnymi gdy większość przekazów staje się obojętna lub nawet negatywnie wpływa na odbiór, kluczowym elementem dla wizerunku firmy jest przygotowanie produktu w taki sposób, aby został zauważony i pozytywnie zapamiętany.

Wykształcenie, doświadczenie i zdolności do współpracy z klientami powodują, że te założenia są realizowane z powodzeniem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


4. Click House - Social Media Marketing
  Firma zajmuje się działalnością w social media marketingu. Swoje działania opieramy m.in. na digital asset optymization w połączeniu z word of mouth on-line.

Nasza oferta obejmuje:
SMO - Social Media Optymization
OIM - On-line Identity Management
DAO - Digital Asset Optymization

Marketing Społeczności Internetowych
strategia i consulting
budowanie i komunikacja w społecznosciach
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


5. Startup PR Warszawa
  HEIMA to agencja public relations z Warszawy działająca w zakresie szeroko rozumianego PR-u: brand PR, startup PR, social media oraz eventów. Specjalizuje się w doradztwie marketingowym oraz realizacji skutecznych strategii wizerunkowych marek oraz produktów. Swoją ofertę kieruje do firm o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak i dopiero rozwijających się startupów. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu realizuje oczekiwania klientów pragnących zadbać o silną pozycję swojej firmy na rynku.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0