Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6378
Dom 3460
Firmy wg branży 8616
Internet 4328
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1932
Zdrowie i uroda 3155
Zwierzęta i rośliny 326
Programowanie ABAP
ID linku 685
Tytuł Programowanie ABAP
Url http://www.si-consulting.pl/sap/pl/index.html
Opis Wdrożenia SAP, ERP, CRM ,BW. Konsultanci SAP. Usługi wdrożeniowe i serwis aplikacyjny.Programowanie ABAP i Netweaver.
Szkolenie SAP, Wyspecjalizowane wdrożenia SAP R/3, integracja systemów MRP, ERP, Elektroniczna Wymiana Dokumentów i Konsolidacja prawna w SAP
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe SAP   ERP   CRM   HR   Wdrożenia SAP   Konsultant   usługi   serwis aplikacyjny   wsparcie   upgrade   BW   Wrocław   CO   FI   MM   SD   PP   QM   HR   ABAP   szkolenia sap   warsztaty sap   programowanie ABAP   mrp   mysap   r/3   sap workflow   kody kreskowe   consulting   edi   w
Data Feb 19, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Laptopy Rzeszów
  P.P.U.H. BIURO-MAT zapewnia wysokiej klasy rozwiązania dla nowoczesnych, starających się spełnić wymagania funkcjonującego rynku instytucji średnich i małych jednostek. Oferta zawiera konieczne wyposażenie, nieocenione w prawodłowym funkcjonowaniu i codziennej pracy, jak również laptoty, komutery i ich profesjonalny serwis. Staramy się dostarczać nie tylko najwyższej klasy oprogramowania dla firm, ale poszerzamy działalność o takie usługi jak monitoring, telewizja przmysłowa – Rzeszów to główne miejsce naszej działalności.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Workflow
  Strona firmy oferującej programy do obiegu dokumentów w firmie typu Workflow, które gwarantują sprawniejszą i skuteczniejszą pracę a także lepszą komunikację pomiędzy poszczególnymi działami w przedsiębiorstwie. Na witrynie ponadto informacje o cenach i regulamin.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Abc SoftMAR - firma dla Ciebie
  abcSoftmar-zajmujemy się sprzedaż i serwisem programów Subiekt, Rewizor, Rachmistrz i Gratyfikant. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Insert i jednym z 18 Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych Partnerów InsERT w Polsce i jedynym w promieniu 160 km od Lublina. Nasze szkolenia są zawsze na najwyźszym poziomie.Szkolimy, wdrażamy, konfigurujemy i instalujemy systemy InsERT, strony WWW i sklepy internetowe OscGT. Dostarczamy serwery IBM. Tworzymy internetowy monitoring. Bezpieczeństwo przy pomocy aplikacji G Data i ESET.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Informatyka Rzeszów
  Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie, Przemyślu czy innych miastach na terenie Polski Wschodniej.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Symcom oprogramowanie
  Na stronie programy do fakturowania oraz tworzenia sklepów internetowych. Program e-BizNET przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie oraz nowe szablony e-sklepu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0