Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6208
Dom 3362
Firmy wg branży 8417
Internet 4199
Komputery 756
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 859
Społeczenstwo 486
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3040
Zwierzęta i rośliny 319
Programowanie ABAP
ID linku 685
Tytuł Programowanie ABAP
Url http://www.si-consulting.pl/sap/pl/index.html
Opis Wdrożenia SAP, ERP, CRM ,BW. Konsultanci SAP. Usługi wdrożeniowe i serwis aplikacyjny.Programowanie ABAP i Netweaver.
Szkolenie SAP, Wyspecjalizowane wdrożenia SAP R/3, integracja systemów MRP, ERP, Elektroniczna Wymiana Dokumentów i Konsolidacja prawna w SAP
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe SAP   ERP   CRM   HR   Wdrożenia SAP   Konsultant   usługi   serwis aplikacyjny   wsparcie   upgrade   BW   Wrocław   CO   FI   MM   SD   PP   QM   HR   ABAP   szkolenia sap   warsztaty sap   programowanie ABAP   mrp   mysap   r/3   sap workflow   kody kreskowe   consulting   edi   w
Data Feb 19, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Rozpoznawanie mowy
  Jako że żyjemy w XXI wieku, zatem nie powinny dziwić wszelkiego rodzaju nowoczesne technologie. W końcu każdego dnia na świecie funkcjonuje wielu naukowców i fachowców, których celem jest jeszcze bardziej nowoczesny świat. Tego typu ludzi należy uszanować, bo to dzięki nim mamy teraz choćby Internet...

Warto akurat w tym momencie poruszyć ostatnimi czasy całkiem popularną technologię, a mianowicie rozpoznawanie mowy. Czyli pewnie już niedługo czymś ze wszech miar powszechnym będzie to, że będziemy mieli możliwość wydawać polecenie dla na przykład własnego komputera za pośrednictwem głosu. To coś rewelacyjnego, ponieważ rozpoznawanie mowy może znacząco zmienić nasze życie. Już teraz są narzędzia, które rozpoznają mowę, lecz w zasadzie owa technologia jeszcze jest w powijakach. Wydaje się zatem, że za kilka lat będziemy wiedzieli dużo więcej na temat rozpoznawania mowy, bo naprawdę perspektywa wydawania swojemu notebookowi czy komórce poleceń jest niezmiernie kusząca.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. abc SoftMAR Lublin - serwis InsERT
  Profesjonalna firma serwisowa w województwie lubelskim sprzedająca i wdrażająca oprogramowanie firmy InsERT. Od kilkunastu lat z powodzeniem pomaga użytkownikom poprzez skuteczne serwisowanie Subiekta, Rachmistrza, Rewizora i Gratyfikanta. W 2001 roku została wyróżniona tytułem Autoryzowany Partner InsERT, który został przyznany tylko 16 firmom w Polsce. Jest jednym z 18 Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych Partnerów InsERT w Polsce i jedynym w promieniu 160 km od Lublina! SoftMAR szkoli, wdraża i serwisuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Gadu Gadu - GG
  Strona poświęcona komunikatorowi Gadu Gadu. Znajdują się na niej działy takie jak Pomoc czy Download GG. Dowiedz się więcej o Gadu-Gadu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. OnSite - wdrożenia i administracja oprogramowania CDN Opt!ma i CDN XL
  Podstawowym profilem działalności OnSite jest obsługa informatyczna firm. Działamy profesjonalnie, skutecznie i na najwyższym poziomie. Potrzeby klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dzięki temu każdy nasz projekt jest sukcesem nie tylko naszym ale przede wszyskim Klienta.
Specjalizujemy się we wdrożeniach i administracji oprogramowania finansowo-księgowego dla firm produkcji Comarch: systemów Optima i CDNXL. Zajmujemy się całością problematyki informatycznej w firmach. Ciekawą i niestandardową ofertą są usługi związane z automatyką stacji paliw.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Moduły PrestaShop
  Marka X13.pl powstała jako partner systemów PrestaShop, wspomagających tworzenie tak zwanych sklepów indywidualnych. Oferuje rozwiązania uniwersalne z rozbudowaną grafiką. Wszystkie zamówione moduły oraz szablony dodane są jako plik do pobrania, czyli klient płacąc przez system transferuj.pl otrzymuje link do pliku w mailu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0