Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318
wynajem samochodów Pyrzowice
ID linku 6858
Tytuł wynajem samochodów Pyrzowice
Url http://www.amwypozyczalnia.com.pl
Opis Oferujemy Państwu wynajem samochodów krótko i długoterminowy. Posiadamy szeroką gamę pojazdów różnej wielkości i ze zróżnicowanym wyposażeniem- radiem, GPS, na benzynę lub olej napędowy. Dla Państwa wygody oferujemy:
- dojazd do klienta
- bezpośredni odbiór z lotnisk: Katowice Pyrzowice i Kraków Balice
- Miasta: cały Śląsk
Kategoria Biznes i ekonomia
Słowa kluczowe wynajem samochodów Katowice   wynajem samochodów Pyrzowice   wypożyczalnia samochodów Pyrzowice  
Data Dec 27, 2009
Imię kontaktowe Wojtek
Email wyślij email do Wojtek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia
1. Skup bydła
  Nasza ubojnia Krzan działa na rynku już od ponad 22 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu stałych kontrahentów. Zajmujemy się skupem bydła oraz ubojem zwierząt. Mięso sprzedajemy zakładom przetwórstwa mięsnego z terenu województwa małopolskiego. W naszej pracy zastosowaliśmy wiele innowacyjnych metod, posiadamy bardzo nowoczesną i zgodną z wszystkimi standardami unijnymi ubojnię. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


2. Gotowe spółki
  W portalu internetowym Gotowe Spółki 24 klienci będą mogli znaleźć ofertę firmy zajmującej się rejestrowaniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na życzenie klienta. Głównym przedmiotem działalności firmy są jednak gotowe już zarejestrowane spółki nieposiadające jeszcze żadnej historii. Klienci mogą liczyć na sprawną obsługę oraz dostosowanie spółki do każdych potrzeb. Przedsiębiorstwo gwarantuje też poufne wykonanie usługi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


3. Leasing finansowy
  Serwis finansowy o leasingu. Opisujemy wady i zalety leasingu jako alternatywnej formy pozyskiwania kapitału w stosunku do kredytu. Warto także i zwrócić uwagę na to, że zdecydowanie się na leasing oznacza dla nas oszczędności i w kwestii czasu i pieniędzy. Leasing jest przede wszystkim także bardziej elastyczny niż kredyt dostępny dla nas w każdym banku. Nie ma tutaj także konieczności, aby płacić pełną wysokość rat od razu. Przedstawiamy podział leasingu oraz oferujemy możliwość wzięcia leasingu online.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


4. lyoness
  Zajrzyj na Facebooka oraz poznaj firmę Lyoness! To niesamowity sposób na tanie i atrakcyjne zakupy. Niepoliczone korzyści, ogrom rabatów plus nieprzeciętni ludzie, którzy konstytuują tę społeczność. Już w tej chwili wejdź i zobacz mnogość zdjęć, nieustająco pojawiające się nowe obniżki oraz aktualne dane, zadziwiające ciekawostki oraz rosnącą liczbę fanów. A oprócz tego zrób coś dobrego i wesprzyj jedną z dwóch fundacji Lyoness.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


5. 111Media
  111Media to grupa profesjonalistów i pasjonatów w jednym. Ludzi związanych z mediami i show biznesem od wielu lat. 111Media to doradcy e-biznesu i organizatorzy eventów na najwyższym poziomie. Tym czym się zajmujemy to przede wszystkim:
Ekskluzywne eventy, pokazy i reklama laserowa, udźwiękowienia i kompozycje oraz wdrożenia projektów internetowych. Komponujemy na zamówienie osób nie związanych z mediami jak i artystów z tzw pierwszej ligo.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0