Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343




Biuro Nieruchomości Domex
ID linku 687
Tytuł Biuro Nieruchomości Domex
Url http://www.dom-ex.pl
Opis Biuro nieruchomości Domex, działający w okolicach miasta Wodzisław Śląski. Nasza firma zajmuje się pośrednictwem na rynku nieruchomości. Pomagamy sfinalizować zakup, sprzedaż bądź też najem każdej nieruchomości. Zapraszamy na naszą stronę www. gdzie znajdą Państwo wszystkie nasze aktualne oferty.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe domex   pośrednik   dom   mieszkanie   działka   lokal   milota   bogdan   pośrednictwo   kupno   sprzedaż wynajem   najem   Wodzisław śląski   Śląsk   nieruchomości   domy   inwestycje   piłsudskiego   mieszkania  
Data Feb 19, 2009
Imię kontaktowe Biuro Nieruchomości DOMEX
Email wyślij email do Biuro Nieruchomości DOMEX
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Domibiznes.pl
  Cieszący się dużym zainteresowaniem a także popularnością polski serwis internetowy domibiznes.pl to portal poświęcony nieruchomościom na terenie naszego kraju. Jest on prowadzony przez firmę A&A Marketing która prężnie i dynamicznie się rozwija. Portal przyciąga wielu zainteresowanych użytkowników czego dowodem jest stale rosnąca liczba odwiedzin na stronie. Publikuje między innymi ciekawe artykuły z zakresu finansów i kredytów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Administracja nieruchomości Warszawa
  Royal House trudni się świadczeniem generalnych usług w obrębie zarządzania nieruchomościami na terenie Warszawy i okolic. Nasza firma posiada w tej dziedzinie niesłychanie obfite doświadczenie i jest w stanie zapewnić swoim klientom obsługę zawierającą wszystkie niezbędne składniki administrowania budynkami i osiedlami mieszkaniowymi. Akcje wykonujemy opierając się o obowiązki administratora nieruchomości. Zajmujemy się przede wszystkim zachowaniem czystości i porządku na zleconych nam przestrzeniach. Posiadamy innowacyjne zaplecze techniczne – wykonujemy sprzątanie powierzchni zbiorowych, odśnieżanie, pielęgnację zieleni. Zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej i urzędowej, zawieramy umowy z dostawcami usług i pertraktujemy z nimi ceny, organizujemy ewidencję lokali i książki obiektów budowlanych. Co więcej nasza firma zajmuje się finansami i księgowością. Charakter naszych usług dopasowujemy za każdym razem indywidualnie do zainteresowania klientów. Zachęcamy serdecznie po więcej informacji na naszą stronę internetową!
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
  Biuro Nieruchomości Ełk - znajdziemy odpowiadającą Ci nieruchomość. Jeśli nie masz wystarczających środków znajdziemy odpowiedni kredyt spośród oferty kilkunastu banków oraz ubezpieczymy. Twoje mieszkanie wyremontujemy i umeblujemy.

Firmom dodatkowo oferujemy strony internetowe i reklamę.

Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. AFKPOL Sprzedaż działek łódzkie
  Biuro obrotu nieruchomościami Afkpol mieści się w Zgierzu. Zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości jak również pośrednictwem w obrocie na rynku nieruchomościami a w branży działamy już od 2002 roku. Specjalizujemy się w pośrednictwie oraz doradztwie kredytowym, wystawianiu świadectw charakterystyki energetycznej, audytem energetycznym, zarządzaniem i doradztwem na rynku nieruchomości, zarządzaniem wynajmowanymi mieszkaniami i domami a także finalizacją umów kupna-sprzedaży. Zapewniamy fachową obsługę, miłą atmosferę a także atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Qualia condohotel
  Giełda Nieruchomości Wartościowych zajmuje się realizacją głównych założeń aktywności pomnażania kapitału w podtrzymaniu o zasady private bankingu. Działamy w podtrzymaniu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone doświadczenie w sferze operacji finansowych. Naszym celem jest stworzenie sieci dystrybucji o ogólnokrajowym i międzynarodowym zasięgu. Giełda Nieruchomości Wartościowych dostarcza szczególną alternatywę dla inwestorów zaciekawionych umieszczaniem środków finansowych w posiadłości i promuje nowatorskie na polskim rynku rozwiązania inwestycyjne, które polegają na inwestowaniu w nieruchomości wartościowe. Ścisłe informacje na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0