Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Maszyny do szycia
ID linku 692
Tytuł Maszyny do szycia
Url http://www.mega-maszyny.pl
Opis Popularne maszyny do szycia do kupienia w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego. W ofercie również hafciarki, overlocki, urządzenia prasowalnicze. maszyny do szycia firm Toyota, Łucznik.
Kategoria Firmy wg branży > Maszyny
Słowa kluczowe urządzenia   maszyny do szycia   coverlocki   hafciarki   elna
Data Feb 20, 2009
Imię kontaktowe Tomek
Email wyślij email do Tomek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Maszyny
1. Piły
  Firma STR-Faktor reprezentuje na terenie Polski interesy wielu renomowanych, europejskich producentów linii technologicznych, maszyn i narzędzi do obróbki metalu. Współpraca z wieloma, z tych firm, ma już ponad 25-letnią tradycję. Tradycję opartą o wiedzę, doświadczenie, najwyższą jakość oraz inżynierską i kupiecką rzetelność. Nasz powód do dumy: kilkuset stałych, zaprzyjaźnionych z nami, klientów potwierdza naszą misję.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


2. Firma Urbanek
  Ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść od Klientów z Małopolski i okolic. Jesteśmy podmiotem, który swoim Klientom oferuje serwis i naprawę maszyn z branży dźwignicowej, a więc między innymi dźwigów. Na tym nasza oferta jednak się nie kończy, ponieważ organizujemy także szkolenia z obsługi takich maszyn. Zainteresowanych współpracą Zapraszamy na stronę dzwignice.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


3. 100pa.com - automatyka przemysłowa
  Oferta maszyn i urządzeń automatyki przemysłowej, siłowniki pneumatyczne i hydrauliczne, zawory i elektrozawory, sterowniki Zelio Logic, elementy elektryczne i elektrotechniczne, styczniki, termiki, falowniki, wyłączniki, wyłączniki czasowe, sprężarki, młyny do tworzyw sztucznych, przenośniki, taśmociągi, silniki, agregaty hydrauliczne, pakowarki. Maszyny i urządzenia są nowe jak również używane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


4. Wózki widłowe Jungheinrich
  Jungheinrich to przedsiębiorstwo z ponad półwieczną tradycją, która rozpoczęła się w 1953 roku w Hamburgu. Podstawą funkcjonowania firmy jest projektowanie i tworzenie różnego typu wózków widłowych. Z czasem firma Jungheinrich zwiększała gamę swoich produktów o kolejne typy wózków widłowych, a później o inne maszyny i konstrukcje wspomagające gospodarkę magazynową takie jak np.: regały magazynowe, antresole robocze, systemy sterowania wózkami. Największe kompetencje firma posiada jednak ciągle w zakresie samych wózków – poczynając od nieskomplikowanych paleciaków poprzez wózki elektryczne, wózki z napędem dieslowskim, wózki tzw. wysokiego składowania, wózki do kompletacji, a skończywszy na ciągnikach elektrycznych. Poza sprzedażą wyżej wymienionych maszyn Jungheinrich zajmuje się także krótko- i długoterminowymi wynajmami pojedynczych egzemplarzy lub całej floty wózków, sprzedażą wózków używanych, serwisem wózków oraz dostarczaniem części zamiennych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


5. Elektronarzędzia
  Z pewnością choć raz w życiu, każdy z nas miał do czynienia z rozmaitymi narzędziami. Dobrze jest orientować się nie tylko do czego służą i jak się nimi obsługiwać, ale również jakie parametrami powinny posiadać, by były najlepszym wyborem. W tym celu warto zajrzeć na stronę internetową 3ARM, która została poświęcona treściom opisującym elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne i wiele innych. Portal wyposaży każdego w najpotrzebniejszą wiedzę do tego, aby bezpiecznie i efektywnie korzystać z różnorodnych narzędzi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0