Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Maszyny do szycia
ID linku 692
Tytuł Maszyny do szycia
Url http://www.mega-maszyny.pl
Opis Popularne maszyny do szycia do kupienia w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego. W ofercie również hafciarki, overlocki, urządzenia prasowalnicze. maszyny do szycia firm Toyota, Łucznik.
Kategoria Firmy wg branży > Maszyny
Słowa kluczowe urządzenia   maszyny do szycia   coverlocki   hafciarki   elna
Data Feb 20, 2009
Imię kontaktowe Tomek
Email wyślij email do Tomek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Maszyny
1. Przekladnie-planetarne.pl - montaż przekładni planetarnej
  Nasz blog prowadzony jest przez osoby, które z przekładniami planetarnymi mają bardzo dużo wspólnego z tego rodzaju sprzętem. Przykładowymi artykułami, które się u nas znajdują są montaż przekładni, ich budowa oraz wiele więcej. Dodatkowo publikujemy filmy, zdjęcia, schematy i wiele innych kwestii, które są bardzo pomocne w przypadku wyboru odpowiednich modeli przekładni. Gwarantujemy, że u nas każdy znajdzie wiedzę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


2. BAG IN BOX INŻ. WOJCIECH PŁOCKI
  Bag in Box zaprasza do poznania się ze swoją ofertą. Nasza firma mieści się w Lublinie i specjalizuje się w wytwórczości pakowarek. Nasze urządzenia to: pakowarka 1.220 UC, pakowarka półautomatyczna 1.2, pakowarka aseptyczna i wodoerka. Nasze pakowarki pracują przeważnie w przetwórniach owocowo-warzywnych, rozlewniach wód, rozlewniach win itp. Na zlecenia produkujemy także pakowarki standardowe, aseptyczne i Ultra Clean. Wszystkie urządzenia spełniają standardy technologiczne oraz normy bezpieczeństwa. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam użytkownicy. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych specjalistów, jacy dokładają wszystkich starań, aby każde urządzenie było znakomite. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


3. ADF serwis wózków
  Nasza firma specjalizuje się w naprawie wózków widłowych produkcji japońskiej (Toyota, Mitsubishi, Komatsu, Nissan). Wykonujemy: naprawy wózków, remonty kapitalne i bieżące silników, skrzyń biegów, zawieszeń, naprawy hydrauliki siłowej, elektryki, wymianę oraz naprawę urządzeń gazowych, wymianę ogumienia a także przeglądy okresowe wózków odebranych przez Urząd Dozoru Technicznego.
Wszystkie remonty i naprawy przeprowadzamy w siedzibie klienta, nasi wyszkoleni serwisanci dotrą w każde miejsce w Polsce maksymalnie w przeciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia.
Oferujemy również przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zgłoszenia wózków widłowych w Urzędzie Dozoru Technicznego. Do Państwa dyspozycji posiadamy 8 wozów serwisowych wraz z profesjonalnie przygotowanym personelem technicznym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


4. Węże przemysłowe
  Profesjonalny producent i projektant części w branży hydraulicznej. Oferujemy: zakucia hydrauliczne gotowe do samodzielnego zakucia przez odbiorców na wężach gumowych i termoplastycznych, węże gumowe nisko – średnio i wysokociśnieniowe, kompletne przewody hydrauliczne wysokiego i niskiego ciśnienia, końcówki do przewodów hydraulicznych. Współpracujemy z dystrybutorami na całym świecie. Firma założona w 1969 roku w Wielkiej Brytanii, od 2004 obecna aktywnie na polskim rynku.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


5. KONTECH tester wkrętarek elektrycznych
  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Kontech, której siedziba mieści się w Łodzi. Od 1990 roku działamy w branży automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu najwyższej jakości sprzętu pomiarowego do działów kontroli jakości, produkcji jak również laboratoriów, uczelni i instytutów badawczych. Oferujemy między innymi roboty przemysłowe, przemienniki częstotliwości, panele operatorskie, ultradźwiękowe mierniki czy też wiele innych specjalistycznych urządzeń. Szczegóły oferty i dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0