Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3468
Firmy wg branży 8642
Internet 4339
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 502
Sport 596
Turystyka 1934
Zdrowie i uroda 3178
Zwierzęta i rośliny 326
Artykuły Medyczne
ID linku 711
Tytuł Artykuły Medyczne
Url http://www.perfumyiferomony.pl
Opis Producent Pokrowców i Materacy na wszystkie rodzaje łóżek . Oferujemy artykuły medyczne tj. materace szpitalne gąbkowe , przeciwodleżeniowe , prześcieradła nieprzemakalne, pokrowce na materace i inne . Zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe artykuły medyczne   pokrowce   materace   gąbkowe   przeciwodleżynowe   pokrowce   artykuły medyczne
Data Feb 24, 2009
Imię kontaktowe Krzych
Email wyślij email do Krzych
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Pomocne wiadomości o astmie
  Astma (dychawica) to poważna, zapalna choroba dotykająca płuc. Zacieśnia ona drogi oddechowe chorego i powoduje powracające ataki suchego kaszlu, ucisku w klatce piersiowej, duszności oraz sapania.

Astma oskrzelowa rozpoczyna się najczęściej w dzieciństwie, ale ogólnie dotyka ludzi w każdym wieku. W Polsce astmą oskrzelową dotkniętych jest ponad 8% ludzi.

Chociaż aktualnie choroby tej nie da się wyleczyć, to możliwe jest skuteczne zarządzenie i kontrola choroby przez leki i unikanie czynników mogących wywołać atak u chorych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. NEURO-CENTRUM Ortopeda Wadowice
  Przychodnia NeuroCentrum w Wadowicach serdecznie zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. W naszej placówce skorzystają Państwo z porady wielu lekarzy specjalistów jak również wykonają pełen zakres badań diagnostycznych czy laboratoryjnych. Proponujemy konsultacje z lekarzem dermatologiem, chirurgiem, ginekologiem, laryngologiem, ortopedą, neurologiem, internistą, psychiatrą, nefrologiem, endokrynologiem, kardiologiem, proktologiem, urologiem, geriatrą, logopedą, neurochirurgiem, alergologiem jak i hepatologiem. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Soczewki kontaktowe Łódź - http://www.optykpluta.pl/soczewki-kontaktowe/
  Jako Zakład Optyczny Przemysław Pluta ze swoją ofertą chcemy wyjść do wszystkich klientów z Łodzi i okolic zainteresowanych profesjonalnym badaniem wzroku. Możecie mieć pewność, że przebadamy Was bardzo dokładnie i rozpoznamy Waszą dolegliwość, jeśli takowe problemy Was dotyczą. Ponadto znajdziecie tu również okulary korygujące, przeciwsłoneczne i soczewki kontaktowe.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA
  W nowoczesnym kompleksie mieszkalno-usługowym znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, którym jest Poradnia Chorób Piersi. Dogodna lokalizacja w centrum Mikołowa pozwala na prędkie dotarcie do placówki. Zaopatrzona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i wykwalifikowaną kadrę lekarzy specjalistów sporządziła dla swych pacjentów możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza badań. Poradnia, której specjalizacją jest diagnostyka chorób piersi oferuje: ultrasonografię, mammografię, biopsję cienkoigłową z kontrolą USG i diagnostykę ultrasonograficzną. Do tego pracujący w poradni lekarze podejmują się także leczenia chorób tarczycy. Dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami mogą Państwo skorzystać z możliwości zrealizowania badań genetycznych metodą PCR: diagnostyki chorób nowotworowych, niepłodności męskiej oraz ustalenie pokrewieństwa i ojcostwa. Więcej danych znajdziecie Państwo na www.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Medycyna estetyczna
  Centrum Medyczne Gamma jest umiejscowione w Warszawie. Jako profesjonalna placówka medyczna, posiada kompetentny personel. Może również pochwalić się najnowszą aparaturę medyczną, ułatwiającą precyzyjną diagnostykę (USG, rezonans magnetyczny, RTG, tomografia komputerowa). Centrum Medyczne Gamma może zaoferować całościową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. W warszawskiej placówce zatrudnieni są specjaliści z takich dziedzin jak: ortopedia i ortopedia onkologiczna, kardiologia, reumatologia, chirurgia ogólna, naczyniowa i szczękowa, dietetyka, medycyna żywienia i medycyna estetyczna.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0