Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8646
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Manage Log s.r.o. - Transport, Spedycja
ID linku 7112
Tytuł Manage Log s.r.o. - Transport, Spedycja
Url http://www.m-log.pl
Opis Manage Log, s.r.o. z siedzibą w Bratysławie to firma transportowo-spedycyjna, która powstała w roku 2007. Zatrudniamy doświadczonych spedytorów i przedstawicieli handlowych , którzy potrafią zaproponować najlepsze rozwiązanie dotyczące transportu towarów.

Dzięki umiejętności językowych naszych pracowników, przede wszystkim w zakresie języków angielskiego, niemieckiego, słowackiego, czeskiego i polskiego, efektywnie współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi.

Oferujemy usługi szybkiego i niezawodnego transportu towarów na terenie Unii Europejskiej (transport samochodowy, transport kolejowy). Naszą dewizą jest realizacja usług w najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe transprot   samochodowy   ciężarowy   kolejowy   spedycja
Data Jan 8, 2010
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Przeprowadzka Kraków
  Proponujemy Państwu niedrogie przeprowadzki na terenie Krakowa. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy zapewnić terminowe i szybkie przeprowadzki firmowe i indywidualne. Jeśli więc potrzebują Państwo pomocy, interesuje Państwa transport mebli, możemy zagwarantować atrakcyjne warunki. Kiedy warto skorzystać z naszej ofery? W sytuacji zmiany miejsca zamieszkania, studiów, zmiany lokalizacji spółki. Jesteśmy przekonani, że to w chwili obecnej my będziemy mieli najlepsze oferty dla Państwa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Transport morski - sfspoland.com
  Pod tym adresem znajduje się blog, który z pewnością przypadnie do gustu osobom zainteresowanym prawem. W szerokim ujęciu. Wszystkie wpisy są wartościowe, mają bardzo dobrą meteorytykę i jednocześnie, przedstawiają kwestie prawne prostym i jasnym językiem. Zachęcamy do regularnych wizyt na naszym blogu, to na pewno się opłaci. Przekonaj się już przy pierwszej wizycie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. NET-CARGO transport morski
  NET-CARGO Sp. z o.o. to poważny partner oferujący usługi związane ze spedycją i czynnościami celnymi. Swoim kontrahentom proponuje przesyłkę lądową (kolejową i drogową), morską, a także lotniczą. ma ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora, a ponadto rozporządza certyfikatem AEO. Realizując usługi jako agencja celna, w dużej mierze skraca czas wykonania wszystkich zamówień. Każdy przewożony towar jest objęty ubezpieczeniem typu CARGO i wszyscy współpracujący z jednostką przewoźnicy legitymują się ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika. Więcej informacji związanych z aktywnością jednostki mieści się na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Asik - przewozy
  W Limanowej mieści się przedsiębiorstwo Asik, która proponuje usługi komunikacyjne. Dysponujemy busami marki Merceds, Iveco, Ford i autobusami marki Setra. Prowadzimy pewny transport klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Jesteśmy profesjonalną grupą doświadczonych kierowców. W naszej ofercie chcemy połączyć profesjonalna obsługę i korzystne ceny. Wypożyczamy Państwu nowoczesne busy oraz autokary na: wyjazdy integracyjne, szkolenia, imprezy okolicznościowe (takie jak wesele), targi, konferencje i pielgrzymki. Nasi kierowcy to doświadczeni fachowcy, którzy dowiozą Państwa w każde wyznaczone miejsce. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. EKONIP Sp. z o.o.
  Firma Ekonip Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Od początku swojej działalności świadczy usługi w zakresie magazynowania, transportu oraz spedycji krajowej, powierzonych jej towarów. Intensywny rozwój firmy umożliwił poszerzenie pakietu usług logistycznych tak aby zaspokoić największe wymagania Klientów oraz sprostać najaktualniejszym przepisom prawnym.

W zakres naszych usług wchodzi pełna obsługa:

Magazynowa
Spedycyjna
Składowanie towarów neutralnych
Składowanie towarów niebezpiecznych

Magazyn przystosowany jest do przechowywania towarów w różnych strefach bezpieczeństwa. Podstawowe parametry przechowywania tj.: temperatura czy wilgotność są stale kontrolowane przez system.

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia i uprawnienia na składowanie towarów oraz ich transport a wszystkie nasze samochody są przystosowane do transportu produktów niebezpiecznych. Ponadto do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zaplecze biurowe wraz z salą konferencyjną.

W 2006 roku do bogatego już pakietu usług, wprowadziliśmy obsługę odbioru od klientów odpadów - włącznie z niebezpiecznymi dla środowiska typu „N”. Przez cały okres działalności wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie zarówno naszych klientów jak i wielu renomowanych firm z którymi współpracujemy. W wyniku rozbudowy magazynu w 2007 roku o kolejne 4000 miejsc paletowych, poszukujemy nowych rynków zbytu na usługi magazynowe i transportowe.

Do państwa dyspozycji pozostawiamy zespół młodych, dynamicznych i solidnych pracowników oraz naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie świadczenia usług logistycznych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0