Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Zespół Muzyczny Chopcy z Łazisk
ID linku 7146
Tytuł Zespół Muzyczny Chopcy z Łazisk
Url http://www.chopcy.win.pl
Opis Oprawa muzyczna uroczystości rodzinnych,spotkania integracyjne z zakładów pracy, program w gwarze śląskiej Biesiada Śląska. Trzy osobowy skład zespołu, utwory wykonywane to nowości i utwory z tamtych lat. Atrakcją występu estradowego jest Baba Hyjdla. Zespół ma też program na karczmę piwną. Działalność zespołu trwa już kilkanaście lat.
Kategoria Muzyka > Zespoły
Słowa kluczowe zespół na wesele   wesela   biesiada śląska   karczma piwna   chopcy z łazisk   zespół muzyczny   zespoły   chłopcy z   oprawa muzyczna   hyjdla   spotkania integracyjne
Data Jan 11, 2010
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Muzyka > Zespoły
1. Zespół Muzyczny Chopcy z Łazisk
  Oprawa muzyczna uroczystości rodzinnych,spotkania integracyjne z zakładów pracy, program w gwarze śląskiej Biesiada Śląska. Trzy osobowy skład zespołu, utwory wykonywane to nowości i utwory z tamtych lat. Atrakcją występu estradowego jest Baba Hyjdla. Zespół ma też program na karczmę piwną. Działalność zespołu trwa już kilkanaście lat.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły


2. Zespół muzyczny Częstochowa
  Każda przyszła panna młoda i chyba każdy przyszły pan młody chce by ich wesele było wyjątkowe. Jednym z warunków by tak się stało jest zatrudnienie dobrego zespołu, który stworzy doskonała atmosferę, nie tylko poprzez odegranie utworów muzycznych, ale również organizację zabaw. Jeśli ktoś szuka takiego zespołu, powinien się zgłosić do pochodzącej z Częstochowy grupy Power Dance. Jest to zespół stworzony z trójki doświadczonych na rynku muzycznym przyjaciół, którzy w granie wkładają całe swoje serce. Jak sami twierdzą, chcą grać tak, by przy ich muzyce bawili się wszyscy, nie zależnie od wieku. Zaletą zespołu jest niewątpliwie to, że na swojej stronie internetowej umieścili nagrania video z imprez oraz utwory, jakie wykonują.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły


3. muzyka tożsamościowa
  Serwis poświęcony muzyce tożsamościowej i narodowej, przybliża poszczególnych wykonawców, można tu posłuchać tej muzyki.
W warstwie muzycznej to przede wszystkim ostrzejszy rock, choć także ten w łagodniejszym wydaniu oraz poezja śpiewana, w warstwie tekstowej to poruszanie tematyki i krzewienie idei związanych z tożsamością narodu polskiego. Tematyka śpiewanych tekstów dotyczy więc polskiej tradycji, historii, kultury, narodowej tożsamości, odwołań do wiary katolickiej, a także oceny wybranych zjawisk społecznych i politycznych w kraju. Ma na celu podnieść na duchu, wzbudzić dumę narodową, promuje miłość do Ojczyzny, patriotyzm – w sposób jaki to widzą wykonawcy.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły


4. Imprezy
  Weekendowe spotkania towarzyskie to bardzo popularna metoda na spędzanie wolnego czasu wśród młodzieży. Imprezy są dla wielu ważnym elementem życia. Dzięki takim chwilom relaksu można przetrwać ciężkie chwile. Obecnie wszechstronność internetu powoduje, że nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby wziąć udział w fajnej imprezie. Nasza strona umożliwia wszystkim wirtualne spotkania z ludźmi z całej Polski. Dzięki nam można poznać nowych przyjaciół i bawić się non stop.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły


5. Zespół weselny Basta
  Zespół weselny Basta zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Na stronie znajdują się nagrania audio i video zespołu, galeria zdjęć z imprez, na których grał zespół Basta. Jest także księga gości gdzie można poznać opinie naszych klientów. Zapewne pomocny będzie poradnik weselny, który napisaliśmy z myślą o parach przygotowujących się do ślubu i wesela. Obszar świadczenia usług przez zespół Basta to Warszawa i okolice.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0