Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Commercial Union Kraków Grupa AVIVA– Michał Cwynar
ID linku 715
Tytuł Commercial Union Kraków Grupa AVIVA– Michał Cwynar
Url http://www.e-aviva.pl
Opis www.e-aviva.pl i 607-693-680 to kontakt z Commercial Union Kraków, Michał Cwynar to doradca ubezpieczeniowo-finansowego jego pełna oferta ubezpieczeń indywidualnych i grupowych ,ubezpieczeń dla firm ,rozwiązań finansowych ,świadczy doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe oraz ubezpieczenia pod kredyt ,cesje na bank .W ofercie fachowe doradztwo podparte wieloletnim doświadczeniem , Członek MDRT ,
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe Commercial Union Kraków   Michał Cwynar   Grupa Aviva   OFE   CU OFE   CU   online   on-line   otwarty fundusz emerytalny   Cu ofe Kraków   krakow   agent ubezpieczeniowy   doradca ofe   doradca ubezpieczeniowo-finansowy   formularz ofe on-line   formularz ofe online   porównani
Data Feb 24, 2009
Imię kontaktowe Michał Cwynar
Email wyślij email do Michał Cwynar
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Średnia ocena zarejestrowanych użytkowników : 5.00 5.00 (z 55)
Ilość recenzji: 1 Recenzje

Recenzja Michał Cwynar, z http://www.MichalCwynar.pl (data: 11-Mar-2011)
Temat: nowy adres www
Komentarz: http://www.MichalCwynar.pl jest nowym adresem do ogłoszenia , Pozdrawiam, Michał Cwynar
Ocena:

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Broker ubezpieczeniowy
  Promesa Plus to grupa brokerska, która działa od wielu lat w branży ubezpieczeniowej. Wszyscy z Państwa powinni być ubezpieczeni w odpowiednim konsorcjum, a właśnie nasza firma jest w stanie udzielić wszystkich wskazówek odnośnie wyboru solidnej oferty. Możemy zaoferować załatwienie wszystkich formalności ubezpieczeniowych przez Internet bądź telefon, ale także serdecznie zapraszamy do naszych wrocławskich i warszawskich biur.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. tanie-ocac.pl - wszystko o ubezpieczeniach
  Strona poświęcona ubezpieczeniom. Poznasz tu pojęcia związane z ubezpieczeniami - te niejasne też - co na pewno przyda Ci się przy zakupie polisy. Dzięki naszym poradnikom dowiesz się na co warto zwrócić uwagę przy ubezpieczaniu samochodu lub tez innego mienia, a co może być tylko opcjonalne.

W przystępny spoób przedstawimy Ci rankingi i badania związane z motoryzacją i rynkiem ubezpieczeń. Poza tym znajdziesz tu też ciekawe informacje ze świata czterech kółek.

Chcesz tanio kupić ubezpieczenie OC/AC? Dzięki tej stronie może Ci się udać. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenia oc ofe - ubezpieczenie samochodowe i emerytalne
  Ubezpieczenia oc, ofe, ac. Oferujemy tanie ubezpieczenia OC AC.
Ponadto ubezpieczenia samochodowe i OFE online. W naszym serwisie można Wyliczyć składkę w kalkulatorach OC i AC.
Posiadamy kalkulatory ubezpieczenia mieszkań,firm i wiele innych.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Odszkodowanie OC
  Uzyskanie odszkodowania z OC sprawcy nie jest prostą sprawą. Tę prawdę zna każdy, kto choć raz był poszkodowany w wypadku i zmagał się z towarzystwem ubezpieczeniowym o odszkodowanie OC i/ lub AC. Wystarczy drobny błąd proceduralny albo arbitralny osąd ubezpieczyciela, że szkoda wynikła poprzez szczególne zaniedbanie, a odszkodowanie może nie zostać wypłacone, bardzo często zresztą niesłusznie. Aby nie dochodziło do takich sytuacji, stworzony został serwis odszkodowania-oc.info. Praktyczne artykuły radzą, jak się zachować na miejscu wypadku, jak spisać oświadczenie sprawcy kolizji, czym się kierować przy wyborze biura uzyskiwania odszkodowania. Nieco miejsca poświęca się także radom, jak eksploatować samochód, aby do wypadków i szkód dochodziło możliwie najrzadziej. oraz poinformowaniu, w jakich okolicznościach nie ma nawet co liczyć na odszkodowanie OC AC.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Blog o ubezpieczeniu autocasco
  Strona ta została stworzona dla osób, które poszukują w internecie informacji na temat ubezpieczenia autocasco. Wybranie korzystnej cenowo, a jednocześnie bogatej zakresem polisy staje się coraz trudniejsze. Autorka bloga w sposób jasny, a przede wszystkim obiektywny wskazuje na to czym powinna się sugerować osoba, która nosi się z zamiarem zakupu polisy. Wskazuje na to jakich elementów trzeba się wystrzegać i jakie pułapki czekają na użytkowników w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Nie wiesz jak zachować się gdy już szkoda nastąpi? Krótki poradnik na ten temat znajdziesz w jednym z ostatnich artykułów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0