Kategorie w katalogu

Aktualności 656
Biznes i ekonomia 6146
Dom 3339
Firmy wg branży 8353
Internet 4154
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 913
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1905
Zdrowie i uroda 3001
Zwierzęta i rośliny 318
Metec - kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia
ID linku 717
Tytuł Metec - kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia
Url http://www.metec.pl
Opis Oferujemy kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia. Firma METEC Sp. z o.o. siedzibą w Miłomłynie prowadzi swoją działalność od 1998 roku i od początku związała się z ekologią i ochroną środowiska. Czerpiąc doświadczenia od swojej firmy - matki, która już od ponad 60 lat działa na tym rynku, osiąga swoje cele, kierując się zasadą, że najważniejsze jest zadowolenie Klienta.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe Pojemniki na odpady   kosze uliczne   cynkownia   pojemniki mgb
Data Feb 24, 2009
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. HACCP
  Skrót HACCP pochodzi od angielskiej nazwy Hazard Analysis Critical Control Point (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli). Firma INGE jako nieliczna w Polsce oferuje kompleksowe doradztwo oraz wprowadzenie tego systemu w zakładach przemysłowych. HACCP jest standardem wymaganym przez prawo, zarówno polskie, jak i europejskie. System ten zapewnia wysoką jakość produktów oraz higieniczne warunki produkcji. Firma INGE wprowadza również takie systemy jak ISO 9001, BRC, TFMS i inne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Palety - P.H.U. DAREX - produkcja, sprzedaż, palety drewniane
  P.H.U. Darex, Warszawa, okolice i cała Polska. Handel i produkcja palet drewnianych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, na wysokiej jakości palety, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zajmujemy się głównie sprzedażą i skupem palet drewnianych nowych i używanych, a także produkcja palet drewnianych najwyższej jakości. Nasza firma jest w stanie zaoferować przy konkurencyjnych cenach usługi o najwyższej jakości. Darex jest firmą otwartą na zmiany, szybko reagującą na potrzeby rynku,dlatego oferujemy usługę wymiany palet. Takie rozwiązanie wpływa na zwiększenie konkurencyjności firmy. Dla firm korzystających z tej usługi jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Usługa wymiany palet skierowana jest do firm, które w swojej działalności korzystają z dużej ilości palet.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Regały magazynowe
  Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowaną ofertę wyposażenia magazynów, w naszym asortymencie znajdują się regały magazynowe, metalowe, karuzelowe, oraz regały na dokumenty. Odpowiednie wyposażenie magazynów w nowoczesne technologie zwiększy efektywność pracy, jednocześnie minimalizując czas pracy i koszty. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zaspokajać Państwa potrzeby. Dostarczamy Wam produkty łączące funkcjonalność z niezawodnością. Oferowane przez nas regały automatyczne ułatwiają pracę i pomagają optymalnie zagospodarować przestrzeń, jednocześnie gwarantując pełną kontrolę nad składowanymi elementami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. ANDRE-TECH ogrzewanie ścienne Wrocław
  Przedsiębiorstwo Andre-Tech zaprasza do współpracy osoby prywatne i firmy. Od 1998 roku specjalizujemy się w instalacjach grzewczych. Zajmujemy się montażem pomp ciepła, centralnego odkurzacza, uzdatnianiem wody, wentylacją, rekuperacją domów, odwiertami, pomiarami kamerą termowizyjną. Prowadzimy wykwalifikowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do przeprowadzania wyżej wymienionych czynności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników nasze usługi są przeprowadzane na najwyższym poziomie. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Ogrodzenia panelowe
  Firma Frosch Zaunsysteme produkuje wysokiej jakości ogrodzenia panelowe, a także akcesoria do ich mocowania, bramy i furtki oraz podmurówki betonowe. Nasze systemy ogrdzeniowe są stabilne, wytrzymałe i starannie wykonane. Dzięki specjalnej warstwie ochronnej nie wymagają one dodatkowej obsługi czy konserwacji. Wykonujemy ogrodzenia o szerokim zakresie kształtów, wymiarów i kolorów. Realizujemy także zamówienia niestandardowe i indywidualne. Współpraca z nami to gwarancja pełnego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia a także atrakcyjnych cen i wysokiej klasy produktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0