Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6206
Dom 3359
Firmy wg branży 8407
Internet 4195
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 921
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 857
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3036
Zwierzęta i rośliny 319
Metec - kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia
ID linku 717
Tytuł Metec - kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia
Url http://www.metec.pl
Opis Oferujemy kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia. Firma METEC Sp. z o.o. siedzibą w Miłomłynie prowadzi swoją działalność od 1998 roku i od początku związała się z ekologią i ochroną środowiska. Czerpiąc doświadczenia od swojej firmy - matki, która już od ponad 60 lat działa na tym rynku, osiąga swoje cele, kierując się zasadą, że najważniejsze jest zadowolenie Klienta.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe Pojemniki na odpady   kosze uliczne   cynkownia   pojemniki mgb
Data Feb 24, 2009
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. skrzynki na warzywa
  Jeżeli jesteś producentem warzyw lub owoców, poszukujesz producenta skrzynek drewnianych, w których można przechowywać i przewozić owoce to odwiedź naszą stronę internetową. Oferujemy łuszczki drewniane w rozmiarach standardowych oraz w rozmiarach na zamówienie. W naszej ofercie można znaleźć zarówno skrzynki jednolite jak i ażurowe. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Zestawy kołowe
  Firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją zestawów kołowych oraz kół różnego rodzaju i o różnym przeznaczeniu. W ofercie Ekspert oferuje koła transportowe, zestawy kołowe przemysłowe, zestawy kołowe nierdzewne, zestawy kołowe meblowe, koła i zestawy kołowe przeznaczone do pracy w warunkach i środowiskach bardzo kwaśnych i trudnych oraz wiele innych. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie www zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. MENESIAK zużyte akumulatory poznań
  Cynk, nikiel, mosiądz oraz inne surowce - zajmujemy się zagospodarowaniem surowców wtórnych od makulatury po metale kolorowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług. Dysponujemy własnymi ciężarówkami do przewozu materiałów. Firma "SUROWCE WTÓRNE MENESIAK" ma siedzibę w Poznaniu i funkcjonuje na terenie całego województwa. Zajmujemy się także sprzedażą nowych prętów zbrojeniowych ciętych pod wymiar. Więcej informacji oraz dane kontaktowe do naszej spółki znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz współpracy z "SUROWCE WTÓRNE MENESIAK".
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. Firma Skowroński. Produkcja i Przetwórstwo z PVC
  Już od 1985 roku istniejemy na rynku ciesząc się rozpoznawalną marką. Znani jesteśmy przede wszystkim wśród firm montujących wykładziny z PVC dla których produkujemy Profile Wykończeniowe. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesna polityka funkcjonowania naszej firmy są tajemnicą naszego sukcesu.

Zajmujemy się szeroko rozumianym przetwórstwem PVC. Produkujemy Granulaty i Regranulaty w szerokim zakresie twardości 40-90 Sh(A). Wykonujemy usługi Kruszenia, Mielenia, Regranulacji odpadów PVC, na których przerób posiadamy odpowiednie pozwolenia.

Opracowaliśmy specjalną recepturę HiTech, którą stosujemy do produkcji Węży do transportu wody. Mają one zastosowanie przede wszystkim w ogrodnictwie, dzięki swoim właściwościom: nie ulegają skręcaniu i zginaniu.

Jesteśmy jednym z niewielu producentów Sztachet Plastikowych wytwarzanych z twardego PVC. Dzięki ich estetyce i trwałości nasze Balaski mają zastosowanie w konstrukcji mebli ogrodowych
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Huta szkła - showyglass.com
  Nasza firma ShowyGlass istnieje na rynku od 2002 roku. Klientom dostarczamy piękne i najwyższej jakości wyroby szklane. Huta szkła ShowyGlass prowadzi sprzedaż dekoracji szklanych wykorzystywanych w upiększaniu domowej i ogrodowej przestrzeni. W ofercie drobne dekoracje szklane oraz kafelki szklane, ściany ze szkła, cegła szklana, płyty chodnikowe szklane i wiele innych. Zainteresowany ofertą? W takim razie zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0