Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
ALE TAXI (81) 511 11 11 Prawdopodobnie najlepsze taxi w Lublinie
ID linku 7252
Tytuł ALE TAXI (81) 511 11 11 Prawdopodobnie najlepsze taxi w Lublinie
Url http://www.aletaxi.pl
Opis Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i korporacyjnych. ALE TAXI to prawdopodobnie najlepsze taxi w Lublinie. Dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i skorzystania z prawdopodobnie najlepszej ceny w mieście: tylko 1,76 zł za km. Oferujemy komfortowe i bezpieczne auta oraz zapewniamy profesjonalną obsług.
We wrześniu na ulice Lublina wyjechały taksówki należące do korporacji ALE TAXI. Korporacja spośród innych wyróżnia się nowatorskimi pomysłami. Stworzenie jej było wyrazem protestu przeciwko wykorzystywaniu taksówkarzy przez prywatnych właścicieli. Założyciele ALE TAXI mieli na celu zbudowanie takiej korporacji, w której taksówkarze będą w końcu traktowani z szacunkiem i po partnersku. Już na pierwszy rzut oka widać, iż ALE TAXI nie jest zwykłą korporacją taksówkową. Kolorowa zewnętrzna reklama, zdobiąca samochody z pewnością przykuwa wzrok przechodniów i ożywia lubelskie ulice.
Niecodzienny wizerunek to nie jedyny atut nowopowstałej korporacji. ALE TAXI wyróżnia się formą działalności. Większość korporacji zarejestrowana jest jako prywatne firmy. W związku z tym właściciel co miesiąc pobiera od taksówkarzy wysokie opłaty abonamentowe, co powoduje, iż ceny oferowane klientom rosną, a zarobki taksówkarzy maleją.
Założyciele ALE TAXI postanowili zmienić sytuację taksówkarzy i zakładając swoją korporację zarejestrowali ją w formie stowarzyszenia.
Pomysł z stowarzyszeniem okazał się trafiony, ponieważ pozwoliło im to znacząco obniżyć opłatę abonamentową, co bezpośrednio wpłynęło na zmniejszenie ceny za kilometr.
Dodatkowo brak prywatnego właściciela pozwala znacząco obniżać koszty funkcjonowania korporacji. Na dzień dzisiejszy ALE TAXI może pochwalić się prawdopodobnie najniższą ceną w Lublinie, która wynosi 1.76 zł za kilometr.
Spółdzielczy charakter korporacji świadczy o tym, iż uczciwość to wartość, która przyświecała taksówkarzom przy budowie korporacji. Założyciele ALE TAXI wierzą, iż dzięki uczciwości i rzetelności uda im się przekonać do siebie klientów i jednocześnie zmienią wizerunek taksówkarzy w Lublinie, którzy często postrzegani byli negatywnie.
Aby spełniać oczekiwania swych klientów ALE TAXI chce stopniowo rozszerzać wachlarz swoich usług.
Kolejnym nowatorskim pomysłem będzie wprowadzenie do taksówek terminali, co umożliwi opłatę za kurs kartą płatniczą i poprawi komfort podróży. O wszystkich nowościach klienci będą na bieżąco informowani na stronie internetowej www.aletaxi.pl.
W związku z tym, iż korporacja jest w trakcie rozwoju, założyciele chcą budować ją wspólnie z klientami. Są otwarci na wszelkie sugestie oraz oczekują opinii dotyczących jakości obsługi klienta. Mają nadzieję, iż dzięki temu uda im się wyeliminować negatywne zjawiska, które mogą wystąpić w ich korporacji. Należy pamiętać, że ALE TAXI nie boi się krytyki. Założyciele są zdania, iż nic nie jest tak obiektywne jak opinia klientów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe taxi   Lublin   transport   taksówki
Data Jan 19, 2010
Imię kontaktowe Grzegorz
Email wyślij email do Grzegorz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Przesyłki polska irlandia
  Firma kurierska DTD Kurier zajmuje się przewozem mienia na trasie Polska Irlandia oraz Irlandia Polska, jak również na trasie Wielka Brytania Polska, Polska Wielka Brytania. Firma ma duże doświadczenie, profesjonalną kadrę oraz nowoczesną flotę samochodową, co gwarantuje sprawny oraz bezpieczny transport bagażu, mebli, sprzętu przy przeprowadzce i wiele więcej. Gwarantujemy także przystępne ceny oraz przystępny termin wyjazdów. Wszystkie szczegóły oferty znaleźć można na www firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Przeprowadzki warszawa - eleganckieprzeprowadzki.pl
  Szukasz sprawdzonej firmy do przeprowadzek w Warszawie? Koniecznie sprawdź ofertę firmy eleganckieprzeprowadzki.pl, która na co dzień zajmuje się profesjonalnie tym tematem. Owa firma to najlepsza z tego zakresu usług, skutkiem czego zawsze możemy liczyć na nasze pełne zadowolenie i jakość usług, które są nam proponowane.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Przewozy do Holandii i Niemiec
  Oferujemy bezpieczne, komfortowe przewozy do Holandii na regularnych trasach. Firma RK-Trans jest licencjonowanym przewoźnikiem osób oraz paczek. Nasi pasażerowie mogą dojechać nie tylko do Holandii, ale także do Niemiec, Danii oraz Belgii. Wszystkie kursy obsługujemy wygodnymi pojazdami w doskonałym stanie technicznym, które posiadają klimatyzację, TV oraz DVD. Przestronne wnętrza pozwalają pasażerom zabrać nawet 2 sztuki bagażu na osobę. Korespondencję oraz paczki dostarczamy o wiele taniej niż poczta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Taxi nowy dwór mazowiecki - taxibusmodlin.pl
  Oferujemy transfery z lotniska Modlin w przestrzeni ogólnokrajowej. Dostarczamy również Państwa na lotnisko w wybranych terminach. Udostępniamy wygodnego busa z profesjonalnym kierowcą. Standardowo obsługujemy klientów z lotniska Modlin do Warszawy. Odbieramy pasażerów punktualnie, negocjujemy stawki przy większych zleceniach, wspieramy transport na imprezach okolicznościowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. "TRAWERS - ADR" specjalistyczne szkolenia transportowe
  Firma doradczo-szkoleniowa TRAWERS ADR powstała w 2008 roku. Jesteśmy firmą, która wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów zajmuje się szkoleniami zawodowymi o kursami doszkalającymi, by zaspokoić potrzeby ludzi, którzy pragną podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe Szkolimy fachowo, prędko oraz w interesującej cenie. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia dla osób zamierzających pracować w przewozie drogowym przy transporcie osób lub rzeczy, kursy na operatorów wózków widłowych, kursy ADR, kwalifikacje wstępne kierowców zawodowych, szkolenia okresowe. Prowadzimy również kursy weekendowe. Dla firm i instytucji, które kooperują z nami na stałe proponujemy korzystne zniżki. Kooperujemy z firmami prowadzącymi kursy na prawo jazdy kategorii (A, B, C, D, B+E, C+E, D+E). Zaświadczenia wydajemy w języku polskim i angielskim Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0