Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
ALE TAXI (81) 511 11 11 Prawdopodobnie najlepsze taxi w Lublinie
ID linku 7252
Tytuł ALE TAXI (81) 511 11 11 Prawdopodobnie najlepsze taxi w Lublinie
Url http://www.aletaxi.pl
Opis Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i korporacyjnych. ALE TAXI to prawdopodobnie najlepsze taxi w Lublinie. Dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i skorzystania z prawdopodobnie najlepszej ceny w mieście: tylko 1,76 zł za km. Oferujemy komfortowe i bezpieczne auta oraz zapewniamy profesjonalną obsług.
We wrześniu na ulice Lublina wyjechały taksówki należące do korporacji ALE TAXI. Korporacja spośród innych wyróżnia się nowatorskimi pomysłami. Stworzenie jej było wyrazem protestu przeciwko wykorzystywaniu taksówkarzy przez prywatnych właścicieli. Założyciele ALE TAXI mieli na celu zbudowanie takiej korporacji, w której taksówkarze będą w końcu traktowani z szacunkiem i po partnersku. Już na pierwszy rzut oka widać, iż ALE TAXI nie jest zwykłą korporacją taksówkową. Kolorowa zewnętrzna reklama, zdobiąca samochody z pewnością przykuwa wzrok przechodniów i ożywia lubelskie ulice.
Niecodzienny wizerunek to nie jedyny atut nowopowstałej korporacji. ALE TAXI wyróżnia się formą działalności. Większość korporacji zarejestrowana jest jako prywatne firmy. W związku z tym właściciel co miesiąc pobiera od taksówkarzy wysokie opłaty abonamentowe, co powoduje, iż ceny oferowane klientom rosną, a zarobki taksówkarzy maleją.
Założyciele ALE TAXI postanowili zmienić sytuację taksówkarzy i zakładając swoją korporację zarejestrowali ją w formie stowarzyszenia.
Pomysł z stowarzyszeniem okazał się trafiony, ponieważ pozwoliło im to znacząco obniżyć opłatę abonamentową, co bezpośrednio wpłynęło na zmniejszenie ceny za kilometr.
Dodatkowo brak prywatnego właściciela pozwala znacząco obniżać koszty funkcjonowania korporacji. Na dzień dzisiejszy ALE TAXI może pochwalić się prawdopodobnie najniższą ceną w Lublinie, która wynosi 1.76 zł za kilometr.
Spółdzielczy charakter korporacji świadczy o tym, iż uczciwość to wartość, która przyświecała taksówkarzom przy budowie korporacji. Założyciele ALE TAXI wierzą, iż dzięki uczciwości i rzetelności uda im się przekonać do siebie klientów i jednocześnie zmienią wizerunek taksówkarzy w Lublinie, którzy często postrzegani byli negatywnie.
Aby spełniać oczekiwania swych klientów ALE TAXI chce stopniowo rozszerzać wachlarz swoich usług.
Kolejnym nowatorskim pomysłem będzie wprowadzenie do taksówek terminali, co umożliwi opłatę za kurs kartą płatniczą i poprawi komfort podróży. O wszystkich nowościach klienci będą na bieżąco informowani na stronie internetowej www.aletaxi.pl.
W związku z tym, iż korporacja jest w trakcie rozwoju, założyciele chcą budować ją wspólnie z klientami. Są otwarci na wszelkie sugestie oraz oczekują opinii dotyczących jakości obsługi klienta. Mają nadzieję, iż dzięki temu uda im się wyeliminować negatywne zjawiska, które mogą wystąpić w ich korporacji. Należy pamiętać, że ALE TAXI nie boi się krytyki. Założyciele są zdania, iż nic nie jest tak obiektywne jak opinia klientów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe taxi   Lublin   transport   taksówki
Data Jan 19, 2010
Imię kontaktowe Grzegorz
Email wyślij email do Grzegorz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Target-Transport przewóz osób Katowice, lotnisko
  Firma Target-Transport oferuje przewóz osób samochodami osobowymi:
- przewóz z i na lotnisko (Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Warszawa Okęcie, Wrocław Copernicus, Poznań Ławica i inne),
- przewozy międzymiastowe,
- obsługa imprez okolicznościowych,
- indywidualne wyjazdy dostosowane do potrzeb klienta.

Obszar naszej działalności obejmuje swym zasięgiem całą Aglomerację Śląską jak również przejazdy do każdego miasta na terenie kraju.

Oferujemy najtańsze transfery na lotnisko i przewozy międzymiastowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Wynajem autokaru
  Nowe busy i autokary poleca firma Visbus - w korzystnej cenie proponujemy Państwu wynajem autokarów nowych i wynajem busów Warszawa, Ząbki, Wyszków, zielonka, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki. Firma Visbus proponuje w dobrych warunkach przewozy autokarowe - proponujemy na dobrych warunkach przewóz osób i transport osób. W atrakcyjnej cenie wynajem autobusów, mikrobusów i wynajem busa. Kliknij link i strony i sprawdź co polecamy - skorzystaj z oferty - autokary Warszawa - przewozy autokarowe, wynajem autokaru warszawa, Legionowo, Ząbki. Zielonka, Wyszków.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. KLAUDIUSZ-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE przewóz osób
  Szukasz firmy specjalizującej się w doświadczonych posługach komunikacyjnych? Klaudiusz - Trans zaświadcza usługi na terenie całej Unii Europejskiej i Ukrainy od 2006 roku. Wykonamy każde zlecenie transportu ładunków kontenerowych 20', 30', 40', 45' oraz w ładunków drobnicowych z europejskich portów morskich takich jak: Hamburg, Bremenhaven, Rotterdam czy Antwerpia. Posiadamy licencję na praktykowanie przewozu internacjonalnego wraz z asekurowaniem OCP. Transportem zarządzamy precyzyjnie z konwencją AETR i ustawą o czasie roboty kierowcy. Nasi kierowcy są pod stałym nadzorem na całej trasie przejazdu przez poszczególny system łączności. Dariusz - Trans specjalizuje się również w przewozie osób indywidualnych i grup zaaranżowanych. Obsługujemy konferencje, szkolenia, bankiety i delegacje, jesteśmy w stanie urzeczywistnić każde zamówienie! Przekonaj się sam! Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. LOGISTIC PARTNER Transport ADR Katowice
  Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się przewozem ciekłych produktów przemysłu chemicznego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Logistic Partner. Świadczymy usługi krajowe oraz na terenie Europy. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Brzeszczach w województwie małopolskim. Zajmujemy się przewozem ładunków neutralnych oraz niebezpiecznych, z wyłączeniem wybuchowych, zakaźnych i promieniotwórczych. gwarantujemy szybki i bezpieczny transport, dysponujemy własną nowoczesną flotą. Osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. APM Przeprowadzki Warszawa
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przeprowadzek firma APM wie jak ważnym dla Państwa wydarzeniem w życiu jest przeprowadzka, jest to bardzo stresujący i czasochłonny etap w życiu każdego człowieka, dlatego też firma stawia tylko na doświadczonych pracowników, którzy wiedzą jak odpowiednio spakować i zabezpieczyć Państwa dobytek. Długo letnia tradycja na rynku Warszawskim, pozwala w ekspresowym tempie podstawić auto w każdym miejscu w stolicy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0