Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Portal medyczny Medlist.pl- ranking najlepszych lekarzy
ID linku 729
Tytuł Portal medyczny Medlist.pl- ranking najlepszych lekarzy
Url http://www.medlist.pl
Opis Katalog MedList.pl skupia w sobie najbardziej znanych i uznawanych specjalistów wszystkich specjalizacji medycznych.
W portalu Medlist znajdziesz szybko lekarza z interesującej Cię specjalizacji medycznej, wystarczy że wprowadzisz specjalizację oraz miasto (np. stomatologia Częstochowa), a otrzymasz wyniki w postaci adresów do wszystkich specjalistów odpowiadających twojemu zapytaniu.
Kategoria Zdrowie i uroda > Lekarze
Słowa kluczowe lekarz   lekarze   medycyna   szpitale   szpital   dentysta   chirurg   okulista   lekarz   grypa   wirusy   medycyna   szpitale   dentysta   choroby
Data Feb 25, 2009
Imię kontaktowe Zuzanna
Email wyślij email do Zuzanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Lekarze
1. Usuwanie blizn
  Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi medyczne świadczone na światowym poziomie. Klinika SaskaMed to pełen zakres usług w ramach: ginekologii i położnictwa, ginekologii i dermatologii estetycznej, psychologii i psychiatrii, endokrynologii, urologii, kardiologii. Każdy pacjent jest dla nas ważny. Każdy może liczyć na odpowiednią ilość uwagi i poświęcony czas, trafną diagnozę i skuteczny plan leczenia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


2. Ortodonta wrocław
  Zdrowe uzębienie wpływa doskonale nie tylko na nasze zdrowie, ale również prezencję czy nasz humor. Polepszyć stan swojego zgryzu można korzystając z usług ortodonty wrocław. Nasz ortodonta wrocław ma w swoim gabinecie coraz bardziej nowoczesny sprzęt, dzięki któremu może lepiej wykonywać swoje usługi. U naszego specjalisty od ortodoncji można pozbyć się z wad wrodzonych uzębienia, jak i nabytych, wszystkie one mogą być całkowicie usunięte. Dzięki temu ortodonta wrocław może naprawić lub stworzyć idealne uzębienie dla każdego pacjenta. Z lekarzem ortodoncji wrocław możemy się skonsultować w różnym wieku. Z tego powodu w naszym gabinecie ortodoncji wrocław oprócz założenia aparatu może pomóc w kwestii samej profilaktyki. Dzięki temu wizyty u ortodonty wrocław ograniczy się do samej profilaktyki, pozwalając uniknąć czasochłonnych zabiegów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


3. Klinika stomatologiczna Kraków
  Klinika dentystyczna Kaleta-Dentystyka oferuje usługi najlepszej klasy, co potwierdzają dziesiątki uzdrowionych klientów. W gabinecie robione są każde normatywne usługi dentystyczne, na przykład wybielanie zębów i leczenie kanałowe. Kraków to rozległa miejscowość, ale ponowne pojawienie się klientów do naszego gabinetu oznaczają, iż sposób w jaki postrzegamy specjalność stomatologa jest przez nich doceniany. Każdego z zaciekawionych gorąco zapraszamy do gabinetu dentystycznego po większą dawkę informacji.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


4. laser 2rt
  Laser 2rt to obecnie przełomowa technologia w leczeniu AMD. Jest to technika bezinwazyjna i bardzo bezpieczna a w znacznym stopniu może zatrzymać a nawet wyleczyć to schorzenie. Przed każdym takim zabiegiem pacjent musi być zakwalifikowany bądź nie będzie dopuszczony jeśli są jakieś przeciwwskazania. W okresie kilku miesięcy po takim zabiegu powinna być widoczna poprawa pola widzenia i ostrości.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


5. Dentysta Warszawa | dental-gallery.pl
  Nie jest tajemnicą, że nasze podejście do pacjentów jest bardzo konkretne. Jako rodzinna dentystyczna praktyka integrujemy doświadczenia w chirurgii stomatologicznej, ortodoncji oraz rekonstrukcji zgryzu, by dawać najlepsze efekty naszym pacjentom. Zapraszamy na stronę oraz do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0