Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6293
Dom 3405
Firmy wg branży 8503
Internet 4254
Komputery 762
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Portal medyczny Medlist.pl- ranking najlepszych lekarzy
ID linku 729
Tytuł Portal medyczny Medlist.pl- ranking najlepszych lekarzy
Url http://www.medlist.pl
Opis Katalog MedList.pl skupia w sobie najbardziej znanych i uznawanych specjalistów wszystkich specjalizacji medycznych.
W portalu Medlist znajdziesz szybko lekarza z interesującej Cię specjalizacji medycznej, wystarczy że wprowadzisz specjalizację oraz miasto (np. stomatologia Częstochowa), a otrzymasz wyniki w postaci adresów do wszystkich specjalistów odpowiadających twojemu zapytaniu.
Kategoria Zdrowie i uroda > Lekarze
Słowa kluczowe lekarz   lekarze   medycyna   szpitale   szpital   dentysta   chirurg   okulista   lekarz   grypa   wirusy   medycyna   szpitale   dentysta   choroby
Data Feb 25, 2009
Imię kontaktowe Zuzanna
Email wyślij email do Zuzanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Lekarze
1. DR WITALIS JANUSZ - medycyna dziecięca
  Neonatologia jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny dziecięcej, która zajmuje się wadami wrodzonymi, schorzeniami i ich harmonijnym rozwojem dzieci podczas okresu noworodkowego. jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, czy Państwa maluszek nie wymaga leczenia, bądź wyszukują Państwo specjalisty, który się go podejmie, zapraszamy na wizytę u do dr n. med. Janusza Witalisa. Prowadzi on gabinet w Dybawce k. Przemyśla. Jest cenionym specjalistą zajmującym się wykrywaniem i leczeniem wszelkiego rodzaju schorzeń u noworodków, jak też wad wrodzonych. Służy fachowym doradztwem i gwarantuje skuteczne metody leczenia oraz profilaktyki. Każdy mały pacjent może liczyć na kompetentną i troskliwą opiekę medyczną i wizytę domową. Dokładne informacje dotyczące oferty gabinetu odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


2. weterynarz Szczecin 24h | Całodobowa lecznica dla zwierząt
  Pogotowie Weterynaryjne w Szczecinie jest placówką całodobową znajdującą się w Szczecinie ul. Kłosowa 1, Tel. 24h 513 973 113 lecznica dla zwierząt w Szczecinie zajmuje się leczeniem wszystkich zwierząt: psów, kotów, ptaków, gadów, koni i trzody chlewnej. Weterynarz w Szczecinie przyjmuje całodobowo 24h. Współpracujemy z różnymi gabinetami weterynaryjnymi . Weterynarz przeprowadza również wizyty domowe w Szczecinie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


3. DENTATUS Leczenie zębów
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu Dentatus - Prywatną Praktykę Stomatologiczną lek. stom. Joanny Wołoszyn z Dąbrowy Górniczej. Gabinet istnieje od 1989 roku i posiada rzeszę zadowolonych pacjentów. Nasza oferta przedstawia: stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, leczenie kanałowe, abrazję, profilaktykę, protetykę oraz wybielanie. Personel to skład ambitnych i świetnie wyuczonych lekarzy i asystentek, którzy nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje w licznych kursach i szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie wraz z posiadanym współczesnym sprzętem specjalistycznym pozwoli spełnić Państwa wysokie oczekiwania. Dzięki specjalnie wypracowanemu systemowi organizowania wizyt, staramy się zagwarantować brak kolejek. Wszystkie wiadomości oraz pełna propozycja dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


4. Gabinet Podologiczny
  Podolog to lekarz, który zadba o Twoje chore stopy. Jeśli posiadasz odciski, pękające stopy lub wrastające paznokcie, oddaj się lekarzowi, który pomoże Ci z tymi przykrymi dolegliwościami. Klinikazdrowychstop.com to miejsce na mapie Warszawy, w którym znajdziesz swojego lekarza podologa, który zajmie się kompleksowo Twoimi stopami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


5. Dentysta Lublin
  Strona internetowa gabinetu stomatologicznego lek. stom. Alicji Siejki. Prowadzimy gabinet dentystyczny w Lublinie. Świadczymy usługi na kontrakcie z Narodowym Funduszem Zdrowia między innymi profilaktykę fluorową, leczenie zachowawcze, leczenie w znieczuleniu, scaling, stomatologie dziecięcą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zębów - również u młodzieży i dzieci. Przychodząc do naszego gabinetu bezproblemowo i bezboleśnie wyleczysz swoje zęby.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0