Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6094
Dom 3325
Firmy wg branży 8303
Internet 4136
Komputery 746
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 908
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1899
Zdrowie i uroda 2974
Zwierzęta i rośliny 316
DoCelu
ID linku 736
Tytuł DoCelu
Url http://www.docelu.co.uk
Opis Największa wyszukiwarka polskich usług i mieszkań w Londynie. DoCelu jest innowacyjną wyszukiwarką, która została stworzona w celu łatwego i szybkiego pozyskiwania informacji o polskich firmach, usługach oraz ofertach mieszkaniowych na terenie Londynu. Na naszej stronie znajdują się także istotne dla polskich imigrantów wiadomości dotyczące lokalnych instytucji, urzędów skarbowych, usług medycznych, ośrodków religijnych etc.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Do   celu   do celu   docelu.co.uk   pokoje   mieszkania   dodaj mieszkanie   dodaj firmę   domy   wynajem   wyszukiwarka   usługi   polskie   Londyn   biura księgowe   kredyt   ubezpieczenia   instytucje   firmy   finansowe   banki   odszkodowania   tłumaczenia   polskie kościo
Data Feb 25, 2009
Imię kontaktowe kate
Email wyślij email do kate
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. EXITUS krematorium warszawa
  Firma pogrzebowa Exitus ma swoje oddziały nie jedynie w Warszawie, ale także w miejscowościach pobliskich takich jak Otwock, Józefów bądź Mińsk Mazowiecki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przeprowadza wszechstronnie i dokładnie szeroki zakres usług pogrzebowych. Wspiera w załatwianiu formalności w szpitalach, urzędach i na cmentarzu. Zapewnia kwiaty oraz wieńce w wybrane przez Państwa miejsce. Zajmuje się planowaniem wszelkich części ceremonii pogrzebowej. Wszelkie z zadań realizuje z zachowaniem szacunku dla zmarłych i najwyższą starannością. By dowiedzieć się szczegółów propozycji domu pogrzebowego, zajrzyj na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wycena Nowy Sącz
  Firma posiada doświadczenie z zakresu wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych dla różnych potrzeb i celów. Oprócz operatu szacunkowego wykonujemy szereg innych usług związanych z rynkiem nieruchomości. Udzielamy porad w zakresie sprzedaży, zakupu oraz procesu inwestowania w nieruchomości. Opracowujemy informacje i opinie o nieruchomości. Wykonujemy usługi analizy rynku, badania stanu prawnego. Sporządzamy kosztorysy nakładów poniesionych na nieruchomości, jak również analizy ekonomicznej oraz realizujemy nietypowe zlecenia w zależności od potrzeb klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. RAF-TRONIK Sprzedaż laminatów PCB
  W branży elektronicznej mieszcząca się w Gdańsku przedsiębiorstwo Raf-Tronik Plus z sukcesami funkcjonuje już od ponad 10 lat. Wśród oferowanych przez nią usług znajduje się przede wszystkim profesjonalny montaż powierzchniowy i przewlekany, wykonawstwo wiązek kablowych, dystrybucja komponentów elektronicznych oraz dostawa obudów drukowanych PCB. Na indywidualne zamówienie Kontrahenta wykona ona również obudowy PCV bądź metalowe. Firma jedynie wyspecjalizowaną kadrę, dzięki jakiej każde zlecenie realizowane jest solidnie i terminowo. W celu poznania się z dokładnym zakresem usług przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. DĘBOWSKI budowa dróg Oświęcim
  Firma Dębowski od wielu lat działa w Oświęcimiu i okolicach. Zajmuje się przeprowadzaniem prac drogowych, odwodnień razem z budowaniem kanalizacji deszczowej, projektowaniem terenów zieleni i ogrodzeniami. Jej specjalnością jest układanie kostki brukowej kamiennej, granitowej czy klinkierowej na parkingach, podjazdach oraz placach. Wykonane przez nas usługi to między innymi przebudowy węzłów komunikacyjnych, modernizacje chodników, budowanie dróg dojazdowych i brukowanie placów z miejscami postojowymi. Wysoką jakość wszelkiego ze zleceń uwierzytelniają referencje od zadowolonych klientów. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, żeby dowiedzieć się szczegółów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Wypożyczalnia rowerów Sopot - veloking.pl
  Mamy dla Was rowery i gokarty, z których możecie korzystać na terenie Gdańska i kilku innych miejscowości na wybrzeżu. Gwarantujemy Wam rowery, ale również gokarty, wśród których są również pojazdy elektryczne. To świetna propozycja dla najbardziej wymagających klientów, dlatego powinniście być zadowoleni z tego co udało się nam przygotować. Zapraszamy więć do naszych wypożyczalni w różnych miejscach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0