Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318
FINANCE & INVEST - pożyczki bez BIK
ID linku 7367
Tytuł FINANCE & INVEST - pożyczki bez BIK
Url http://financeinvest.pl
Opis Udzielamy pożyczek gotówkowych bez zabezpeczeń, bez zaświadczeń, bez sprawdzania w BIK ani BIG, bez poręczycieli. Bez ukrytych opłat i bez prowizji! Nasze pożyczki są oprocentowane od 3% do 10% w skali roku i udzielamy ich na kwotę od 600 zł do nawet 200 000 zł. Czas spłaty wynosi od 1 roku do 15 lat.
Kategoria Biznes i ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe Pożyczka   pozyczka   pożyczki   pozyczka   kredyt   kredyty   bez BIK   bez zaświadczeń   bez poręczycieli   Finance   Invest   Finance Invest   FinanceInvest   szybka pożyczka   szybki kredyt   tania pożyczka   tani kredyt   bez BIG   pożyczka prywatna   pożyczki prywatn
Data Jan 30, 2010
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.82 (z 5)
Ilość ocen: 11 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Kredyty
1. chwilowki
  Prosty i wiarygodny sposób wejścia w pożyczkę niewielkiej, a bardzo potrzebnej bardzo szybko kwoty to sms kredyt. Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku albo u konsultanta, albo przez internet za pośrednictwem gotowego formularza. Pieniądze można otrzymać już w dniu wypełnienia wniosku o pożyczkę pod warunkiem, że nie figuruje się w Biurze Informacji Kredytowej z negatywnym wpisem. Dane z wniosku trzeba uwiarygodnić. Można w tym celu przelać z własnego konta na podane w smsie 1 grosz celem wskazania posiadania konta. Pożyczkę można odebrać w oddziale banku PEKAO lub BPH.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


2. Dopłaty mdm
  W przypadku, gdy jako osoba młoda lub młode małżeństwo poszukujesz mieszkania do kupienia, to najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie skorzystanie z e specjalnego programu Mieszkanie Dla Młodych. Na stronie internetowej Dopłata MDM Mieszkanie dla młodych znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o tym programie, a także możesz skontaktować się z doradcą od spraw kredytowych na mieszkanie. Sprawdź to już dziś.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


3. Wszytkie kredyty w jednym miejscu!
  Strona, na której znajdziesz liste wszytkich banków, miejsc gdzie można złozyć wniosek kredytowy, wniosek o pozyczkę, założyć darmowe konto czy zapytać o leasing.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


4. Lombard Aconto - skup złota, pożyczki pod zastaw.
  ACONTO to zawsze bliska Tobie bezpieczna gotówka.

24 godziny na dobę świadczymy nasze usługi pożyczkowe i skupu złota.

"W odróżnieniu od parabanków, chwilówek i innych nieregulowanych pożyczkodawców, na których oferty napotykasz się idąc po ulicy oraz surfując w Internecie, my oferujemy prostą umowę, bez ukrytych opłat, drobnych druczków i innych pułapek"

Każdy klient może negocjować oprocentowanie oraz wycenę.

Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz preferowany przez klienta sposób kontaktu.

Oferujemy darmową wycenę.

Porównaj naszą ofertę z innymi, a szybko zauważysz , że:

ZALETY ACONTO to:

- jasna, czytelna umowa

- gotówka od ręki

- darmowa wycena

- bez BIK, PIT, ZUS, US, zaświadczenia o zarobkach

- bez windykacji i korespondencji

- bez ryzyka

JASNE ZASADY:

- jedyna rzecz, którą ryzykujesz to zastaw

- możesz przedłużać okres pożyczki

- dopiero po 3 dniach od zakończenia umowy zastaw przechodzi na własność ACONTO

- przyjmujemy tylko rzeczy posiadające dowód zakupu
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


5. Kredyt mieszkaniowy kalkulator
  Własne mieszkanie w dużym mieście to marzenie wielu osób. Niestety, ceny nieruchomości w aglomeracjach miejskich są bardzo wysokie, dlatego coraz częściej zakupu mieszkań dokonuje się bazując na kredytach bankowych. Kredyt mieszkaniowy to specjalny rodzaj kredytu, w którym zabezpieczeniem jest nabywana nieruchomość. Kredyty mieszkaniowe udzielane są na bardzo długi okres czasu, z reguły jest to ok. 25 lat, dlatego nie można przewidzieć sytuacji finansowej kredytobiorcy w tak długim okresie czasu. Stąd też zabezpieczeniem staje się kupowana nieruchomość, aby w przypadku braku spłaty zobowiązania, bank mógł odzyskać pożyczone pieniądze sprzedając ją na wolnym rynku. Skorzystaj z kalkulatora kredytowego jaki zamieszczony jest na Naszej stronie firmowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0