Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
FINANCE & INVEST - pożyczki bez BIK
ID linku 7367
Tytuł FINANCE & INVEST - pożyczki bez BIK
Url http://financeinvest.pl
Opis Udzielamy pożyczek gotówkowych bez zabezpeczeń, bez zaświadczeń, bez sprawdzania w BIK ani BIG, bez poręczycieli. Bez ukrytych opłat i bez prowizji! Nasze pożyczki są oprocentowane od 3% do 10% w skali roku i udzielamy ich na kwotę od 600 zł do nawet 200 000 zł. Czas spłaty wynosi od 1 roku do 15 lat.
Kategoria Biznes i ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe Pożyczka   pozyczka   pożyczki   pozyczka   kredyt   kredyty   bez BIK   bez zaświadczeń   bez poręczycieli   Finance   Invest   Finance Invest   FinanceInvest   szybka pożyczka   szybki kredyt   tania pożyczka   tani kredyt   bez BIG   pożyczka prywatna   pożyczki prywatn
Data Jan 30, 2010
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.82 (z 5)
Ilość ocen: 11 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Kredyty
1. Pożyczki pod zastaw Kraków
  Prowadzimy lombard. Działamy w Krakowie.

Naszymi głównymi gałęziami działalności są pożyczki gotówkowe pod zastaw ruchomości i nieruchomości.

Jak to funkcjonuje? Potrzebujesz gotówki na teraz, chcesz ją pożyczyć na krótki czas. Nie masz jednak czasu na załatwianie formalności w bankach, a do tego bardzo często nie spełniasz warunków, ale posiadasz wartościową rzecz. My dysponujemy gotówką i chętnie pożyczymy Ci ją na korzystnych warunkach oprocentowania (przeważnie niższych niż oferują banki) pod zastaw konkretnego przedmiotu.

Co możesz oddać pod zastaw? Ruchomości: zarówno rzeczy wielkogabarytowe, jak i rzeczy małe. Począwszy od kamieni szlachetnych i biżuterii tj.: srebra, platyny, diamenty czy złota poprzez antyki i dalej przez sprzęt agd, RTV, sprzęty estradowe, kończąc na maszynach budowlanych, skuterach, samochodach oraz motocyklach. Udzielamy również pożyczki pod zastaw nieruchomości. Zgodnie z naszymi warunkami, pożyczkę udzielamy na okres 30 dni z oprocentowaniem równym 4-krotności stopy lombardowej NBP w skali roku, na dzień zawarcia umowy pożyczki. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


2. Szybka pożyczka
  Pożyczki przez Internet przestaną być dla ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z naszej strony internetowej. Jeśli nie chcesz czekać na gotówkę zbyt długo, nie lubisz stać w kolejkach w bankach, a także nie chcesz Pożyczka przez Internet to natychmiastowy sposób na zdobycie koniecznych środków pieniężnych na zrealizowanie wszystkich zamierzonych inwestycji. Koniecznie jednak zdobądź niezbędne informacje na ten temat. Skorzystaj więc z informacji zgromadzonych na tej stronie internetowej, które pozwolą ci zrozumieć czym jest i jak się starać o pożyczkę przez Internet.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


3. Kredyty pod zastaw ziemi rolnej
  Ziemskie Towarzystwo Kredytowe jest polską firmą, kierującą swoje usługi do sektora małych i średnich gospodarstw rolnych. Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści z zakresu rolnictwa oraz finansów wyspecjalizowani we współpracy z gospodarstwami rozwijającymi się oraz tymi, które dotknęły przejściowe kłopoty finansowe.
Zajmujemy się kompleksową obsługą gospodarstw rolnych w zakresie optymalizacji profilu produkcji. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów dzięki, którym gwarantujemy profesjonalne wsparcie dla Rolników zajmujących się produkcją roślinną, zwierzęcą, ekologiczną oraz producentom mleka. Restrukturyzujemy finanse, pomagamy w pozyskiwaniu dotacji oraz poszukiwaniu nowych źródeł przychodów. Współpracujemy z Inwestorami działającymi w obszarze energii odnawialnej oraz alternatywnych źródeł przychodów dla właścicieli gospodarstw rolnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


4. pozyczamratalnie.pl
  Jako PożyczamRatalnie.pl funkcjonujemy w internecie od dłuższego czasu i przygotowaliśmy szereg wspaniałych rozwiązań w zakresie ofert pożyczkowych online. Dzięki naszym zestawieniom będziesz mógł je bezproblemowo porównywać ze sobą i szybko dobrać taką, która będzie Ci najbardziej odpowiadała. Zobacz szczegóły na naszej stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


5. Kredyt Samochodowy
  Pełna oferta i gama kredytów samochodowych, hipotecznych, gotówkowych w jednym miejscu. Serwis www firmy PDK S.A , jednego z największych pośredników finansowych na rynku, agreguje kilkadziesiąt ofert kredytowych najwiekszych banków i instytucji finansowych. Każdy klient odwiedzający serwis za pomocą prostego formularz może okreslic swoje preferencje kredytowe i skorzystać z pomocy fachowych konsultantów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0