|
Tworzywa dla przemysłu i budownictwa
|
ID linku |
7374 |
Tytuł |
Tworzywa dla przemysłu i budownictwa |
Url |
http://www.megat.biz |
Opis |
Firma Mega-Tech posiada w swojej ofercie tworzywa konstrukcyjne w postaci płyt, prętów i tulei -
Poliamid PA6, Poliacetal POM C, Poliwęglan lity, Poliwęglan komorowy,Teflon PTFE, Plexi PMMA, Polietylen ( Polietylen PE HD, Polietylen PE HMW, Polietylen PE UHMW) to podstawowe materiały z szerokiej gamy tworzyw oferowanych przez naszą firmę.
Odrębną działalnością naszej firmy jest obróbka tworzyw sztucznych i metali.
Gotowe elementy wykonujemy na podstawie rysunków technicznych lub wzorców dostarczonych przez Klienta. |
Kategoria |
Firmy wg branży |
Słowa kluczowe |
poliamid teflon polietylen poliweglan obróbka tworzyw poliacetal |
Data |
Jan 31, 2010 |
Imię kontaktowe |
Artur Krzywiński |
Email |
wyślij email do Artur Krzywiński
|
Napisz recenzję
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Zgłoś błędny link
|
Inne wpisy w Firmy wg branży |
1. |
Transport Przeprowadzki Łódź
|
|
Firma VICARO to prężnie rozwijającą się firma, której podstawę działalności stanowią przeprowadzki, a także wszelkie usługi transportowe na terenie całego kraju. Zajmujemy się również montażem, demontażem oraz wywozem zbędnych mebli, sprzętu RTV i AGD i sprzątaniem pomieszczeń. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm i instytucji. Posiadamy niezbędne ubezpieczenie OCP przewoźnika dzięki czemu każda przewożona rzecz jest objęta ochroną. Na naszym koncie znajduje się już wielu zadowolonych klientów, którzy wracają do korzystania naszych usług oraz polecają nas swoim znajomym. Dzięki temu tak cenny dla nas bagaż doświadczeń rośnie i pozwala nam sprostać wszelkim wyzwaniom i dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wszystko to daje Państwu gwarancje rzetelnie i fachowo wykonanej pracy przy jednocześnie najniższych cenach w mieście. Sprawdźcie Państwo sami! W celu wyceny lub zamówienia przeprowadzki bądź też innej usługi prosimy o kontakt telefoniczny.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
|
2. |
Gumopolis wyroby gumowe
|
|
Wyroby gumowe są potrzebne w dosłownie każdej branży. Motoryzacja, przemysł hutniczy - wszędzie tam potrzebna jest guma. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją elementów gumowych. Posiadamy doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową naszej firmy.
|
3. |
Cleanroom
|
|
Firma OWA Clean Room zajmuje się produkcją ścian i sufitów do pomieszczeń, w których musi zostać zachowana najwyższa sterylność. Możemy zagwarantować Państwu, że dzięki naszym produktom Państwa pomieszczenia zachowają najwyższą czystość. Nasze produkty poddawane są testom na sprawdzenie odporności na ogień, wytrzymałości mechanicznej oraz przechodzą wymagania higieniczne. Zaświadczają to posiadane przez nas certyfikaty, dzięki którym możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość. Wszystkie elementy ścian i sufitów są dopasowane do wymagań projektowych. Zapraszamy na naszą stronę w celu obejrzenia ukończonych realizacji.
|
4. |
Mycie dachów Poznań - kupexim.pl
|
|
Chcielibyśmy zachęcić do zapoznania się z ofertą firmy Kupexim - a zajmujemy się generalnie świadczeniem usług związanych z przywracaniem dachom ich pierwotnego wyglądu oraz prezencji. Wiadoma kwestia, że mycie, malowanie oraz uszczelnianie dachów - szczególnie jeżeli są to usługi wykonywane przez specjalistów, najlepszym sprzętem i środkami chemicznymi, są godne jak najbardziej wielkiej uwagi.
|
5. |
Kamieniarstwo Poznań - poznan.nagrobki-wicherek.pl
|
|
Już od 1947 roku w naszej poznańskiej firmie świadczymy wysokiej klasy usługi kamieniarskie. Od lat oferowane przez naszą firmę nagrobki i pomniki cmentarne są znane w kraju i za granicą. Dysponujemy sporym doświadczeniem kamieniarskim, a także nowoczesną techniką i wyselekcjonowanymi materiałami, dzięki czemu w każdej chwili możemy zaoferować Państwu nagrobki i pomniki z najwyższej jakości. Ponadto ze swej strony gwarantujemy terminowość oraz niezwykle atrakcyjne ceny za nasze usługi. Więcej na stronie internetowej.
|
|
|