Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Cięcie betonu
ID linku 7429
Tytuł Cięcie betonu
Url http://www.phualfa.info
Opis Tniemy beton i żelbet, wykonujemy odwierty i wiele innych prac z wykorzystaniem techniki diamentowej. Szybko i profesjonalnie.

Nasza firma działa na rynku budowlanym kilkanaście lat. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

Wykonujemy:
* odwierty w betonie;
* cięcie ścian, posadzek i stropów;
* wiele innych...
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe wiercenie betonu   technika diamentowa   wyburzenia   cięcie betonu   cięcie żelbetu   wiercenie w betonie   wycinanie otworów   wiercenie otworów   cięcie ścian   prace rozbiórkowe
Data Feb 3, 2010
Imię kontaktowe Jan
Email wyślij email do Jan
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. www.zmg.pl
  ZMG u nas znajdziesz różnego rodzaju maszyny porządkowe: zamiatarki uliczne, zamiatarka do ciągnika rolniczego i zamiatarki uliczne do ciągnika to wszystko znajdziesz w sklepie ZMG. Zamiatarki uliczne są wykonane solidnie i gotowe do pracy w różnego typu obiektach użyteczności publicznej i warunkach przydomowych. Zamiatarka do ciągnika rolniczego czy zamiatarki uliczne bardzo dobrze sprawdzają się wszędzie tam gdzie konieczne jest wykonywanie usług porządkowych.Sprawdź jakie zamiatarki uliczne posiada w sprzedaży firma zmg.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Malowanie powierzchni biurowych Nowy Sącz - mawans.pl
  Zajmujemy się wykończeniem wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych w Nowym Sączu, ale też w innych miejscach kraju. Realizujemy również wiele zleceń remontowych w stolicy. Nasze usługi budowlane (tapetowanie, malowanie, układanie płytek, zabudowy) charakteryzują się dużą dokładnością, a także zachowaniem najwyższych standardów technicznych. Dajemy na usługi remontowe gwarancję satysfakcji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Instrukcje BHP
  Nowoczesna firma produkująca znaki Katalog internetowy i sklep on-line ze znakami bezpieczeństwa oddajemy do Państwa dyspozycji. Oferujemy rozmaity wybór znaków bezpieczeństwa, ewakuacyjnych, PPOŻ. Sprzedajemy również tablice, instrukcje i piktogramy BHP i tablice budowlane. Możemy przygotować specjalnie dla Kontrahentów systemy ewakuacyjne, prowadzimy także szkolenia z zakresu ochrony i bezpieczeństwa pracy. Nasze towary spełniają bieżące regulacje prawne dotyczące przepisów BHP. Możliwe jest wystawianie faktury VAT, a dla stałych klientów proponowane są specjalne rabaty. Wszystkich zainteresowanych namawiamy do zapoznania się ze stroną Internetową. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz do subskrybowania naszego newsletter’a, w którym prezentujemy cykliczne promocje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. kosztorysy robót budowlanych
  Kosztorysowanie robót budowlanych, kosztorysy inwestorskie, dla potrzeb banków, po klęskach żywiołowych. Jeśli jesteś inwestorem, developerem, wykonawcą lub po prostu budujesz dom trafiłeś we właściwe ręce. Chcąc spać spokojnie możesz zrzucić na nasze barki ciężar wykonania kosztorysu interesującej Cię inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.
Kosztorysowanie

Kosztorysowaniem zajmujemy się od 10 lat. W tym czasie Wykonaliśmy wszelkiego rodzaju kosztorysy zarówno dla osób fizycznych jak i firm budowlanych. Nasze doświadczenie zawodowe obejmuje również sporządzanie wycen robót budowlanych dla potrzeb przetargów publicznych, w których odnieśliśmy kilka sukcesów gwarantując firmom wygrane przetargi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Nowoczesne hale magazynowe
  Wykonawca bardzo dobrych ściennych kaset i kasetonów elewacyjnych zaprasza do współpracy. Znajdujemy się w Obornikach niedaleko miasta Poznań, jednakże działamy na terenie całego kraju. Nie ograniczamy się tylko do województwa wielkopolskiego stąd też zapraszamy Kontrahentów z całego Kraju. Więcej danych na temat Naszej firmy można znaleźć na Naszej stronie www. Proponujemy również tworzenie takich konstrukcji jak magazynowe hale oraz hale przemysłowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0