Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Artystyczna biżuteria srebrna
ID linku 7459
Tytuł Artystyczna biżuteria srebrna
Url http://www.zazabizuteria.pl/
Opis Jesteśmy sklepem internetowym z siedzibą w Chorzowie. Produktu, które oferujemy dostępne są dla wszystkich na naszej stronie internetowej. Dysponujemy m.i. kolczykami srebrnymi, kolczykami artystycznymi, wisiorkami srebrnymi, jak również biżuterią z cyrkoniami, biżuterią z bursztynem. Przyjemnością jest dawać a nie brać, dlatego zachęcamy do nabycia prezentu na chrzest, imieniny, urodziny, walentynki.
Kategoria Biznes i ekonomia > e-Biznes
Słowa kluczowe biżuteria   biżuteria srebrna   biżuteria artystyczna   biżuteria z bursztynem   biżuteria z cyrkoniami
Data Feb 5, 2010
Imię kontaktowe Szymon
Email wyślij email do Szymon
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > e-Biznes
1. PIE Europe Direct – Śląsk
  Jeśli szukasz pracy w Unii Europejskiej, pragniesz szerszych perspektyw zawodowych na pewno powinieneś zaglądnąć na stronę Europedirect. Naprawdę warto albowiem na stronie tej znajduje się szereg ofert, które mogą sprawić, że poprawi się nasza sytuacja życiowa. Znajduje się tutaj bardzo wiele ofert, które to dotyczą zarówno pracy tymczasowej jak i stałej, dzięki czemu możemy zwrócić uwagę na tą propozycję, która nam w największym stopniu odpowiada. Na pewno na stronie każda zainteresowana osoba znajdzie także szereg różnorodnych porad, które będą pomocne w codziennym życiu i które sprawią, że dowiemy się, jakie cechy i wartości ma Unia Europejska dla swoich członków.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


2. Forklift.net.pl Części do wózków widłowych
  Części do silników, części do układów hydraulicznych, kierowniczych, jezdnych, hamulcowych, części do masztów, opony, łańcuchy, widły, baterie elektryczne do wózków widłowych, także inne akcesoria.
Zakres sprzedaży części obejmuje najpopularniejsze marki wózków widłowych takich jak: CLARK, TOYOTA, NISSAN, KOMATSU, HYSTER, JUNGHEINRICH, YALE, LINDE, STILL, GPW . Jeżeli Państwa wózek jest innej marki, nasz profesjonalny personel pomoże w dobraniu poszukiwanych części.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


3. E-biznes i e-commerce - blog
  Jest to blog poświęcony tematyce e-biznesu i e-commerce. Zawiera ciekawe artykuły oraz nowości z branży. Osoby chcące założyć własną działalność w internecie tj. sklep internetowy dowiedzą się jak to zrobić i jak się reklamować. Webmasterzy znajdą tutaj ciekawe porady dotyczące sztuki pozycjonowania stron. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


4. Seo copywriting
  Czy każdy seo copywriter może być nazywany copywriterem? Przedsiębiorcy bardzo często mylą oba te pojęcia twierdząc, że każdy seo copywriter jest profesjonalnym copywriterem, który zwiększy sprzedaż jego produktów i usług za kilkanaście złotych (bo tyle mniej więcej wynosi wynagrodzenie w seo copywritingu za jeden dobrze napisany tekst). Niestety - między specjalistą od seo copywritingu, a specjalistą od copywritingu występuje diametralna różnica. Copywriter zajmuje się tworzeniem treści dla ludzi, bazujących na emocjach i subiektywnych odczuciach. Natomiast seo copywriter pisze wyłącznie pod wyszukiwarkę, pamiętając o odpowiednim nasileniu słów kluczowych, niekoniecznie zwracając uwagę na aspekty perswazji i etycznej manipulacji sprzedażowej. Warto zatem pamiętać, że seo copywriting jest używany przede wszystkim w pozycjonowaniu stron internetowych dla klientów, a treści seo copywritera nadają się wyłącznie pod robota wyszukiwarki, często nie mając zrozumiałego przekazu dla użytkownika. Specjalistami od perswazji są natomiast copywriterzy, dla których głównym odbiorcą jest właśnie człowiek, a wyszukiwarka i odpowiednie nasycenie słów kluczowych w treści odgrywa bardzo podrzędną rolę. Wybierając odpowiedniego współpracownika do swojego biznesu, powinieneś zastanowić się, co jest dla Ciebie ważniejsze - klient, czy wysoka pozycja w wyszukiwarce. Prędzej czy później i tak stwierdzisz, że obie te profesje są nierozłączne, a Twoja firma potrzebuje zarówno wysokiej pozycji w wyszukiwarce, jak i perswazyjnych treści dla klientów. Oczywiście, na początku działalności ważniejsze jest zdobywanie klientów, niż ich utrzymywanie. Dlatego proponowany jest wtedy głównie seo copywriting.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


5. FPA - Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej
  FPA - Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej. Celami statutowymi są stymulowanie transferu technologii ze świata nauki do biznesu i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości akademickiej, rozwoju mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz wspieranie rozwoju zasobów ludzkich dla uzyskania i utrzymania trwałego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Fundacja została ufundowana przez fundusz BIB Seed Capital. Obecnie Fundacja realizuje projekty PO KL Działanie 8.2, bierze udział w projekcie PO IG działanie 2.3, poddziałanie 2.3.2, pt. "Wirtualna Akademia Bioinformatyki". Fundacja organizuje praktyki dla studentów bez względu na kierunek, wyposaża w wiedzę teoretyczną i praktyczną. Pomaga studentom pisać prace dyplomowe. Służymy pomocą w pisaniu wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Pomaga w zakładaniu własnej działalności gospodarczej w tym m.in. spółek z o.o., działalności typu spin off i spin out. Wspieramy także dziedzinę gospodarki elektronicznej poprzez usługę e-bip.org.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0