|
Inne wpisy w Turystyka > Kwatery i pensjonaty |
1. |
Ośrodek Wczasowy "Dom Turysty"
|
|
Ośrodek Wczasowy "Dom Turysty" w Międzyzdrojach położony jest 50m od morza.Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe dla gości indywidualnych, oraz kwatery dla grup zorganizowanych.
Pokoje na piętrze posiadają taras widokowy. W ośrodku znajduje się stołówka, smażalnia, kawiarnia, dyskoteka, telewizja, bilard, stół do tenisa stołowego i inne sprzęty umilające czas.
Serdecznie zapraszamy.
|
2. |
Miejsca oblegane przez turystów
|
|
Interesujące miejsca, które są najbardziej odwiedzane przez podróżnych i turystów z całego świata. Strona opisuje zarówna naturalne urocze miejsca jak również zabytki w dużych miastach. Interesujące miejsca w naszym kraju na weekendowy wypad za miasto. Wybierz region i zobacz ciekawe miejsca w jego okolicach. Polska jest wymarzonym miejscem do podróżowania i zwiedzania cudownych zabytków i dzieł natury.
|
3. |
Półwysep noclegi
|
|
Polwysep.org.pl to nowy turystyczno – informacyjny portal traktujący o miejscowościach położonych na półwyspie helskim oraz pobliskim – rozwijającym się kurorcie Pucku. Na stronie znajdziesz informacje, opisy obiektów turystycznych i możliwości aktywnego spędzania czasu, muzeów, lokali gastronomicznych, rozrywkowych, pubów w takich miejscach jak Hel, Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Puck czy mniejszych ale równie urokliwych Kuźnicy i Chałupach. Portal będzie posiadał rozbudowaną bazę noclegową podlegającą komentarzom i ocenom użytkowników, a każdy właściciel przez rok będzie mógł dodać swój obiekt za darmo. Oprócz turystycznego charakteru strony, będzie ona miała również zadania informacyjne, dzięki stale aktualizowanym wiadomościom, informatorowi imprezowemu i kulturalnemu.
|
4. |
Noclegi w górach - noclegi i wczasy - kolonie w górach - piloci i przewodnicy -
|
|
Nadchodzi czas w którym słońce zaczyna przygrzewać coraz mocniej. Za chwilę góry zaczną odsłaniać swoje szczyty z pokrywy śnieżnej. My z kolei zaczniemy marzyć i planować swoje wyjazdy w różne zakątki świata. Niektórzy z nas z całą pewnością zapragną wyjechać w nasze kochane polskie góry. Planując swój wyjazd i szukając ciekawego miejsca warto przejrzeć strony naszego serwisu - gorąco do tego zachęcamy. Ciekawe propozycje na wyjazdy kolonijne i obozowe w góry przygotował www.SerwisWakacyjny.com. Życzymy udanego wypoczynku.
|
5. |
KRZEWI RÓG pokoje
|
|
Odpoczynek, solidna tradycyjna kuchnia, profesjonalna obsługa, niepowtarzalny klimat, to wszystko odszukacie u nas. Jesteśmy „Krzewi Róg” i „Świętopełek”. Co kryje się pod tymi nazwami? Karczma, pensjonat, sala bankietowa, czyli wszystko, co jest potrzebne choćby do urządzenia niezapomnianej imprezy okolicznościowej. Stworzone przez nas miejsce położone jest w romantycznej miejscowości Garcz, blisko Chmielna, na Kaszubach. Nasze dania i wystrój karczmy to elementy kultury kaszubskiej. „Krzewi Róg” śmiało można scharakteryzować mianem perełki kaszubskiej. Grono zadowolonych klientów, potwierdza markę tego miejsca a my stoimy na straży zadowolenia i satysfakcji klienta. Chwile spędzone w naszej karczmie pomogą oderwać się choć na chwilę od rzeczywistości, smacznie zjeść i wypocząć. Pokoiki naszego pensjonatu utrzymane są w nienagannym porządku. Koniecznie sprawdź naszą galerię zdjęć i pełną na stronie.
|
|
|