Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6293
Dom 3405
Firmy wg branży 8503
Internet 4254
Komputery 762
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Digmon - firma ze Zgierza k/ Łodzi , producent ogrodzeń.
ID linku 7583
Tytuł Digmon - firma ze Zgierza k/ Łodzi , producent ogrodzeń.
Url http://www.digmon.pl
Opis DIGMON firma ze Zgierza (woj. łódźkie) 10km od Łodzi. PRODUKUJEMY : Bramy, furtki, napędy, ogrodzenia, kraty, szlabany, bramy garażowe - uchylne, rolowane, segmentowe, Garaże blaszane Importujemy bezpośrednio z Włoch napędy do bram (proteco - made in Italy). Spawanie produktów klienta, indywidualne zamówienia to nasza specjalność. Wykonujemy kompleksowe ogrodzenia - kute, proste, z profili zamkniętych , prętów, kątowników, rurek, drewna. Można u nas kupić produkty firm : Proteco, Dea System, Nice, Came, Faac. Partner Krispol. Oferujemy: sprzedaż, montaż, transport, serwis . Gwarantujemy: bezpieczeństwo, estetykę, komfort, trwałość.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe bramy   napędy   ogrodzenia   balustrady   drzwi garażowe   rolowane   uchylne   segmentowe   kraty   kompleksowo   zgierz   łódź   łódzkie   szlabany   dwuskrzydłowe   przesuwne  
Data Feb 14, 2010
Imię kontaktowe Dawid
Email wyślij email do Dawid
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Hurtownia INTERKOLOR
  Hurtownia INTERKOLOR :: Posiadamy materiały i narzędzia budowlane. Na miejscu ekspresowo mieszamy tynki i farby. Oferujemy fachowe doradztwo i niskie ceny. Serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni w Andrychowie znajdującej się przy ulicy Krakowskiej 13. Zapraszamy do współpracy wykonawców oraz osoby prywatne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. masa betonowa
  terminowość gwarantowana.
Fabryka betonu Oła0Bet oferuje wiele produktów powiązanych z betonem w niskich cenach. W ofercie betoniarni między innymi tym betony zwykłe, towarowe, posadzkowe, drogowe, mostowe na kruszywach łamanych, hydrotechniczne i wodoszczelne oraz wiele innych mas czy zapraw betonowych. Wieloletnie doświadczenie i zebrana w tym czasie wiedza, wspierana przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, pozwala na produkcję wysokiej jakości betonu w bardzo konkurencyjnych cenach na rynku. Gwarantowana jakość produktów i usług firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Bogmar - chłodnictwo Gdańsk
  Bogmar Sp. z o.o. jest firmą handlowo-usługową działającą od 1990 roku w branży budowlanej i sanitarnej. Do głównych pól działania firmy należą chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja oraz techniki grzewcze. Prowadzimy również doradztwo techniczne dla klientów oraz hurtownię zajmującą się sprzedażą asortymentu wyżej wymienionych branż. Strona zawiera informacje o firmie, opis zrealizowanych inwestycji oraz informację o świadczonych usługach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Profesjonalni hydraulicy Kraków
  Serdecznie witamy.Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku już prawie od piętnastu lat.Działamy na terenie Krakowa i jego najbliższych okolic.Mamy do zaoferowania kompleksowe jak i drobne usługi hydrauliczne. Zajmujemy się montażem instalacji kanalizacyjnych,wodnych gazowych oraz centralnego ogrzewania.Jesteśmy również pogotowiem hydraulicznym i usuwamy większość zleconych nam awarii i usterek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. kosztorys budowlany
  Szanowni Państwo,

mam przyjemność przedstawić Państwu Instal-Konsorcjum -pierwsze w Polsce konsorcjum hurtowni działających w branży techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. Naszą działalność rozwijamy w oparciu o budowanie relacji nie tylko z producentami towarów, ale przede wszystkim z Klientami naszych hurtowni wdrażając innowacyjne przedsięwzięcia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0