|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Agencje ochrony |
1. |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe - ATEX137.pl
|
|
Spółka ATEX jest częścią GRUPY WOLFF. Głównym obszarem działania jest zarządzanie bezpieczeństwem wybuchowym w zakładach przemysłowych. Celem firmy jest szerzenie bezpieczeństwa technicznego w zakładach, gdzie występują substancje palne i wybuchowe. Ważne jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach spowodowanych przez magazynowanie, przetwarzanie oraz transportowanie materiałów niebezpiecznych.
|
2. |
Agencja Ochrony POL-PATROL – security Sp. z o.o
|
|
Agencja ochrony POL-PATROL-security 1993 koncesjonowana agencja ochrony osób i mienia, montaż systemów alarmowych, telewizja przemysłowa, monitoring obiektów z interwencją.
MONITORING:
> 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym
> elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie
> reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napadu
SYSTEMY ALARMOWE :
Instalujemy kompleksowo-
> systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów
> systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN
> systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video
> telewizja dozorowa CCTV
OCHRONA FIZYCZNA
Realizowana jest przez pracowników firmy POL-PATROL zgodnie z procedurami chronionego obiektu, których głównym celem jest sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem a w szczególności ograniczenia swobodnego poruszania się osób nieupoważnionych a także zapobiegania włamaniom, kradzieżą i dewastacjom oraz ochroną osób w strefie dozoru.
|
3. |
Detektyw,usługi detektywistyczne
|
|
Centralne Biuro Bezpieczeństwa oferuje szeroki wachlarz usług detektywistycznych, dla osób prywatnych:
-sprawy rozwodowe
-ustalanie majątków współmałżonków
-poszukiwanie osób zaginionych
-windykacja
-nagrywanie spotkań prywatnych ( foto-video)
-sprawy delikatne jak szantaż, groźby a nawet wymuszenia
dla firm:
-Wywiad gospodarczy, sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, weryfikacja zwolnień lekarskich a czasami nawet wykrywanie kamer i podsłuchów
Odwiedź nas na :
http://www.grupacbb.pl
Kierownik Regionu Północ
+48693800042
gdansk@grupacbb.pl
|
4. |
OCHRONA-DOMU.pl
|
|
Tworząc ten dział kierowaliśmy się chęcią stworzenia oddzielnej komórki Agencji Ochrony, która przywiązując szczególną wagę do jakości dobieranych podzespołów (CCTV i SSWiN) oraz należytego i sumiennego wykonania montażu przyczyni się do lepszej obsługi klienta końcowego , a system zabezpieczenia jaki zostanie zainstalowany będzie się odznaczał niezawodnością i skutecznością w spotkaniu z intruzami dla których zostały zainstalowany.
Oferujemy rozwiązania kompleksowe jak i jednostkowe elementy służące rozbudowie czy też wymianie w już istniejących konfiguracjach. Zapewniamy fachową poradę oraz wybór optymalnego rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.
TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA
INSTALACJA DYSKRETNEJ OBSERWACJI
INSTALACJA KAMER
MONITORING
MODERNIZACJA TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ
NAPRAWY ALARMÓW FIRMY SATEL
MONTAŻ KAMER
MONTAŻ ALARMÓW
Oferujemy rozwiązania kompleksowe jak i jednostkowe elementy służące rozbudowie czy też wymianie w już istniejących konfiguracjach. Zapewniamy fachową poradę oraz wybór optymalnego rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.
|
5. |
Inwemer System
|
|
Przedsiębiorstwo Inwemer trudni się świadczeniem usług z zakresu wspierania działalności przedsiębiorstw. Firma działa na rynku od 1992 roku i przez cały okres swojej pracy zdobyła dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie ochrony osób i mienia, prowadzenia agencji pracy tymczasowej, zajmowania się usługami związanymi z utrzymaniem czystości oraz obsługą techniczną nieruchomości. Wszystkie usługi są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów.
|
|
|