Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6013
Dom 3292
Firmy wg branży 8207
Internet 4081
Komputery 742
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 893
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 574
Turystyka 1881
Zdrowie i uroda 2914
Zwierzęta i rośliny 316
Euromed Sklep Medyczny i Wypożyczalnia Rehabilitacyjna Poznań
ID linku 763
Tytuł Euromed Sklep Medyczny i Wypożyczalnia Rehabilitacyjna Poznań
Url http://www.euromed-poznan.pl
Opis Najlepszy sklep rehabilitacyjny w Poznaniu i Wypożyczania rehabilitacyjna.
Oferujemy wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, pionizatory, balkoniki, kule najlepszych producentów. Dzięki umowie z NFZ, umożliwiamy Państwu częćiową refundację nabytego sprzętu. Prowadzimy także wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego. Euromed jest liderem na wielkopolskiem rynku rehabilitacji.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe wypożyczalnia rehabilitacyjna poznań   wypożyczalnia wózków inwalidzkich poznań  
Data Feb 26, 2009
Imię kontaktowe DAriusz
Email wyślij email do DAriusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Medycyna Niekonwencjonalna - FORUM - BLOG
  Medycyna Niekonwencjonalna - Sprawdzone sposoby na zdrowsze życie.

Oddajemy w Wasze ręce jedyne miejsce w internecie, gdzie swobodnie porozmawiacie na tematy związane z alternatywnymi metodami leczenia. Poznacie ciekawe osoby o podobnym spojrzeniu na świat, z pomysłem na ekspresję samego siebie.

Ponadto zdobędziecie aktualne informacje na temat specjalistycznych ośrodkach związanych z tematyką medycyny niekonwencjonalnej, mieszczących się na terenie Polski.

Jednak.. i przede wszystkim znajdziecie na stronach forum szczegółowe, fachowe opisy i opinie, które mamy nadzieję pomogą Wam cieszyć się dobrym zdrowiem w codziennym życiu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Rezonans magnetyczny
  Pracownia "NZOZ USŁUGI RENTGENOWSKIE" została założona 2005.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej oraz środków budżetu państwa dysponujemy sprzętem spełniającym rygorystyczne polskie i europejskie normy dotyczące ochrony radiologicznej.

Wykonujemy zdjęcia z zakresu radiologii stomatologicznej, zdjęcia diagnostyczne całego układu kostnego oraz kompleksowe badania rezonansem magnetycznym firmy SIEMENS . Posiadamy również wysokiej jakości sprzęt do badania gęstości kości.

Pełnen zakres usług pracowni dostępny jest również dla osób niepełnosprawnych bądź unieruchomionych czasowo.

Wszelkie usługi wykonywane są przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii cyfrowej Kodak Classic CR dzięki czemu nasze zdjęcia powstają w najwyższej jakości i najniższej cenie. Pacjenci ze skierowaniami z przychodni mają wykonywane zdjęcia bezpłatnie na podstawie zawartych umów. Odwiedzając naszą pracownie oddajecie Państwo zdrowie w ręce najlepszych specjalistów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Clinic For You wymiana implantów
  Optymistyczne nastawienie i świadomość swoich zalet są współcześnie przymiotami, dzięki którym mamy możliwość osiągać cele w każdej przestrzeni życia. Prawda jest jednak taka, że jeśli z jakiegoś powodu nie tolerujemy siebie, trudno nam walczyć o swoje przekonania i w efekcie zazwyczaj odpuszczamy już na początku. O naszej samoakceptacji zazwyczaj decydują zagadnienia wiążące się z wyglądem. Jeżeli nie odpowiada nam coś w naszym wyglądzie, a jesteśmy świadomi, że wrażenie wizualne jest we współczesnym świecie wyjątkowo istotne, zazwyczaj sami nie mamy sił walczyć o to, co jest dla nas cenne. Zamiast jednak zamykać się w sobie i skrywać się przed społeczeństwem, trzeba rozważyć możliwość operacji plastycznej, która jest nie tylko zmianą wyglądu zewnętrznego, ale również przepisem na zmianę myślenia o sobie, na poprawę podejścia do życia.


Dziś postanowienie o polepszeniu swego wizerunku wiąże się z pobytem w doskonale wyposażonej klinice, której doświadczony zespół lekarzy poradzi sobie w każdej sytuacji. Na wrocławskiej ul. Przedmiejskiej pod numerem 6-10, jest siedziba niezwykłej kliniki Clinic For You, która oprócz nowoczesnej aparatury, świetnych chirurgów i konkurencyjnych cen, wyróżnia się też nastawieniem do pacjenta i wybitną troskliwością o jego dobre samopoczucie.


Już samo zgodzenie się na zabieg ingerujący w nasz wizerunek może być silnie stresujące. Gdy dołożymy do tego pobyt w obcym państwie i konieczność zadbania o mnóstwo spraw formalnych, okaże się, iż operacja piersi, czy botox to wydarzenie znacząco działające na sferę psychiki, dlatego w Clinic For You robimy co się da, aby ograniczyć czynniki stresogenne. Oferujemy pracowitego asystenta pacjenta i koordynatora do spraw pacjenta, którzy dbają o niezakłócony przebieg formalności wiążących się z przylotem na operację plastyczną. Przy pomocy lecznicy mają Państwo okazję zarezerwować niedrogie bilety samolotowe i wynająć pokój z 5% upustem. Nasz asystent pacjenta dopilnuje, by bezpiecznie i wygodnie dotarli Państwo z lotniska do wybranego hotelu.


Cena zabiegu zawiera w sobie wszystkie konieczne konsultacje, badania i medykamenty, w Clinic For You nie ma żadnych ukrytych kosztów, a na stronie www.clinicforyou.pl możecie Państwo obejrzeć szczegółowy kosztorys usług. Oprócz tego proponujemy duże zniżki na niektóre operacje.


Personel naszej placówki to zespół lekarzy specjalistów i pielęgniarek, ciągle działających w zawodzie i niezmiennie poszerzających posiadaną wiedzę, poprzez uczestnictwo w wielu kursach. To, co odznacza naszych lekarzy w porównaniu do innych szpitali oferujących usługi z zakresu operacji plastycznych, to odrębne podejście do konkretnego pacjenta. U nas nie zostaną Państwo potraktowani szablonowo, a każdy – nawet najłatwiejszy zabieg – jest dokładnie omawiany z lekarzem prowadzącym i poprzedzony dokładnym wywiadem lekarskim.


Poza rozbudowaną ofertą zabiegów plastycznych, klinika proponuje usługi z obszaru szeroko pojmowanej stomatologii oraz okulistyki.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Lampy bioptron Szczecin
  Strona poświęcona terapii światłem BIOPTRON.Rewolucyjny przełom w medycynie - Terapia światłem BIOPTRON. Leczenie światłem naturalną jego mocą, medyczna innowacja firmy Zepter.Oficjalny dystrybutor lamp BIOPTRON oraz systemów ZEPTER na terenie Szczecina i całego kraju.Na naszej stronie dowiesz się jak działa system bioptron,jak wygląda leczenie i wszystko o aktualnych promocjach
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Odtruwanie narkotykowe - detoks-inizio.pl
  Proponujemy bezpieczne odtruwanie organizmu w Warszawie. W klinice obsługujemy osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków oraz od leków. Charakteryzujemy się zapleczem diagnostycznym, doświadczonymi lekarzami i pielęgniarkami, całodobowym formatem funkcjonowania. Oddajemy również do dyspozycji transport medyczny z udziałem wyspecjalizowanego ratownika.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0