Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Euromed Sklep Medyczny i Wypożyczalnia Rehabilitacyjna Poznań
ID linku 763
Tytuł Euromed Sklep Medyczny i Wypożyczalnia Rehabilitacyjna Poznań
Url http://www.euromed-poznan.pl
Opis Najlepszy sklep rehabilitacyjny w Poznaniu i Wypożyczania rehabilitacyjna.
Oferujemy wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, pionizatory, balkoniki, kule najlepszych producentów. Dzięki umowie z NFZ, umożliwiamy Państwu częćiową refundację nabytego sprzętu. Prowadzimy także wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego. Euromed jest liderem na wielkopolskiem rynku rehabilitacji.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe wypożyczalnia rehabilitacyjna poznań   wypożyczalnia wózków inwalidzkich poznań  
Data Feb 26, 2009
Imię kontaktowe DAriusz
Email wyślij email do DAriusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Sklep rehabilitacyjny, Reh Activ
  Jesteśmy firmą prowadzącą działalność już od 2002r w Warszawie. Zajmujemy się głównie detaliczną sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego, sprzętu medycznego i artykułów ortopedycznych. Dodatkowo w asortymencie posiadamy artykuły pomocnicze dla osób z przeróżnymi schorzeniami. Jesteśmy w stanie również zrealizować różne specjalne zamówienia na życzenia klientów. Posiadamy podpisaną umowę z NFZ co pozwala na dodatkową refundację sprzedawanych przez Nas środków. Reh Activ ul. Jagiellońska 34 03-719 Warszawa.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. embe-dent - urządzenia i akcesoria dla stomatologii
  Elektroniczne systemy znieczuleń QuickSleeper i SleeperOne umożliwiają bezstresowe wizyty u stomatologa dzięki wyeliminowaniu bólu! W naszej ofercie również francuski system implantologiczny IDI, narzędzia firm Glanz i Medesy, artykuły jałowe dla chirurgii - Omnia. Wyposażamy gabinety w fizjodyspensery, endometry, ssaki, stoliki zabiegowe i asystory. Zapraszamy do sklepu internetowego www.embe-dent.pl
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Pantomogram zębów Katowice
  Podstawowym badaniem rentgenowskim wykonywanym przez Pracownię Tomografii Stomatologicznej i Laryngologicznej 3Dtomo jest RTG panoramicznę zębów nazywane również pantomogramem. Badanie to pozwala lekarzom na wnikliwa diagnostykę stanu zdrowia pacjenta. Diagnostyka ta jest bardzo ważna podczas skomplikowanych zabiegów stomatologicznych na potrzeby których wymagane jest zrobienie badania tomograficznego. Najbardziej popularnym badaniem wykonywanym przez tomograf komputerowy jest tomografia zatok, tomografia stawów skroniowo-żuchwowych oraz rtg szczęki i rtg żuchwy. Po badaniu RTG pacjent otrzymuje płytę CD wraz z przeglądarką do badania.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Kroplówki Witaminowe Wita-Gen Wrocław
  Nasza Klinika Witaminowa została stworzona przez wykwalifikowanych specjalistów, których misją jest pomaganie Pacjentom przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.
Kroplówki witaminowe to suplementy diety podawane we wlewach dożylnych, dzięki nim dostarczamy do organizmu witaminy i minerały które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Nasza kadra to grono wykwalifikowanych specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.
Poprzez współpracę z doświadczonym i wyspecjalizowanym personelem, świadczymy najwyższą jakość usług oraz zapewniamy pełen profesjonalizm, co daje Państwu gwarancję całkowitego zadowolenia.
Zapraszamy do kontaktu:

tel: 884 734 734
e-mail: witagenkroplowki@gmail.com
strona internetowa: https://witagen-kroplowki.pl/
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Twoje Oko
  Klinikę Okulistyczną doktora Witkiewicza tworzy oddział szpitalny specjalizujący się w chirurgii oka oraz doskonale wyposażona przychodnia okulistyczna. Posiadamy 6 gabinetów diagnostycznych. Wśród naszego wyposażenia znalazł się laser argon i YAG, HRT, parymetr komputerowy, aparat do okulistycznego USG z biometrią. Diagnozujemy i leczymy wady wzroku, AMD, jaskrę i zaćmę. Specjalnością szpitala klinicznego są operacje usunięcia zaćmy oraz jaskry. Wykonujemy również zabiegi korygujące powieki i tkanki w obrębie oczodołów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0