Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Nod32
ID linku 7682
Tytuł Nod32
Url http://www.antywirus-nod32.pl
Opis Jesteśmy wieloletnim autoryzowanym partnerem Esetu. Sprzedajemy po ciekawych cenach program antywirusowy NOD32. To szybki i skuteczny antywirus ze świetną heurystyką. Program jest w polskiej wersji językowej i eliminuje wirusy, backdoory, trojany i robaki internetowe. Skuteczność aplikacji Nod32 została potwierdzona kolejnymi nagrodami serwisów VirusBulletin i AV-Comparatives. Ponadto oferujemy pakiet Smart Security oraz wznowienia produktów firmy Eset.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe antivirus   smart security   eset   bezpieczeństwo   skuteczny antywirus   ochrona komputera   nod32 antivirus   program antywirusowy   antywirus   oprogramowanie   nod32
Data Feb 21, 2010
Imię kontaktowe Ransom
Email wyślij email do Ransom
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. program logistyczny - Maciosoft
  Twój sklep internetowy cieszy się sporym zainteresowaniem? Każdego dnia masz sporo nowych zamówień i chciałbyś najszybciej jak to możliwe wysyłać je do klientów? Jeśli sam będziesz drukować listy przewozowe, to współpracujące z Tobą firmy kurierskie szybciej będą realizować wszystkie zamówienia. Przyjrzy się z bliska polecanemu przez nas programowi, zobacz dlaczego warto z niego korzystać i jeszcze dziś wykup licencje lub roczny abonament. W razie dodatkowych pytań nasi eksperci chętnie z Tobą porozmawiają i przedstawią Ci wszystkie funkcje naszego oprogramowania.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. http://www.crmidealny.pl
  Bs4 oferuje kompleksowe oprogramowanie CRM dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o swoich klientach. Zadbaj o potencjalną sprzedaż tak by wygrać z konkurencją. Producent oprogramowania crm które posiada wiele funkcjonalności - oprogramowanie dla firm i system crm. Najbardziej funkcjonalny program crm dla firm z niemal każdej branży pozwala automatyzować tworzenie ofert, zbierać informacje o klientach, skutecznie planować zadania, wygodnie komunikować się z klientami, usprawnić komunikację w firmie oraz podejmować lepsze decyzje dzięki użytecznym raportom. Nasz crm to brakujący element w Twoim biznesie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Pełna księgowość program - varico.pl
  Szukacie Państwo oprogramowania finansowego oraz księgowego, dzięki to którym prowadzenie firmy będzie o wiele sprawniejsze i bardziej efektywne? W takim razie chcielibyśmy zaproponować programy tworzone przez poznańską firmę Varico. Sprawia ona, że obsługa sprzedaży, rozliczanie płac, wypełnianie formularzy, prowadzenie ksią handlowych czy książek przychodów i rozchodów stoją na o wiele lepszym poziomie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Pit2016ng.pl z programem pity ng
  Jeśli nie jesteś specjalistą, który posiada wiedzę z zakresu rozliczania podatków dochodowych i rozliczeń pit to nasz program na pewno jest Tobie bardzo potrzebny. Został on zaprojektowany tak aby znacznie ułatwić wykonywanie rozliczeń. Pity 2015 NG to program bardzo zaawansowany i umożliwiający wykonanie rozliczeń pitów takich jak 36, 38, 39 i wielu innych. Gwarantujemy, że z naszym programem wszystko pójdzie Ci szybko i sprawnie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Oprogramowanie dla firm
  Oprogramowanie dla firm. Programy finansowo księgowe firmy dgcs. Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla średnich i małych firm. Wiemy, że każda firma jest wyjątkowa, ma indywidualne potrzeby. Jesteśmy na to przygotowani ...
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0