Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6322
Dom 3424
Firmy wg branży 8555
Internet 4290
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
bookandmore.pl - stare i nowe książki, podręczniki i dużo więcej
ID linku 772
Tytuł bookandmore.pl - stare i nowe książki, podręczniki i dużo więcej
Url http://bookandmore.pl
Opis Antykwariat i księgarnia na jednej stronie, otwarte dla Ciebie 24 godziny !!! To naprawdę wyjątkowy portal w sieci. Tu możesz kupić i sprzedać używane oraz nowe książki, płyty muzyczne, filmy i gry !!! Zobacz tysiące ofert i porównaj ceny. Wybór należy do Ciebie !!! Zapraszamy na największą giełdę internetową książek, muzyki, filmów i gier !!!
Wstawianie ofert na nieograniczony czas jest zupełnie bezpłatne !!!
bookandmore.pl - giełda książek, muzyki, filmów i gier dla osób prywatnych oraz firm.
Kategoria Kultura i sztuka > Ksiązki
Słowa kluczowe książki   muzyka   filmy   gry   konsole   płyty muzyczne   komiksy   czasopisma   mapy   atlasy   plakaty   podręczniki   antykwariat   poradniki   CD   DVD   LP   audiobooki   białe kruki   cymelia   bestsellery   księgarnia   sprzedawaj   kupuj   sprzedam   kupię   szukam   lekt
Data Mar 1, 2009
Imię kontaktowe Bookandmore
Email wyślij email do Bookandmore
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Kultura i sztuka > Ksiązki
1. Antykwariat, książki
  Antykwariat-MIT.pl to miejsce z książkami o różnorodnej tematyce. Dostępne są tu pozycje naukowe i akademickie oraz książki z całego świata znanych i cenionych pisarzy. Czytelnicy odnajdą w tym antykwariacie internetowym m.in. kategorie literatury podróżniczej, biografii, fantastyki oraz klasyki. Na Ulicy Czytelniczej można zapoznać się z wybranymi artykułami dotyczącymi twórców świata literackiego.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


2. Księgarnia na Jasnej Górze - Książki religijne
  Zapraszamy do internetowej Księgarni na Jasnej Górze, w której można nabyć wyjątkowe książki katolickie przeznaczonego dla każdego odbiorcy, zarówno szukającego wartościowego poradnika duchowego, albumu o Jasnej Górze, książki popularnonaukowej, żywotów świętych, publikacji o cudach, kulcie maryjnym, jak również modlitewników czy książek dla dzieci. Księgarnię katolicką prowadzi Wydawnictwo Paulinów „Paulinianum” z Jasnej Góry, a oferta obejmuje wyselekcjonowane pozycje z różnych wydawnictw.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


3. Wszystko dla Ciebie
  Natychmiastowy dostęp do zakupionych tytułów. Nie musisz czekać na listonosza. Zamówione publikacje otrzymasz na maila. Płacisz tylko za treść, a nie za opakowanie, czy papier. Oszczędzasz nie tylko czas ale I pieniądze. Nowoczesny I wygodny format książek I czasopism.
Czytasz lub słuchasz, w wybranym, mobilnym formacie (PDF, zinio, mp3).
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


4. Wydawnictwo dla dzieci
  Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy pod kątem dystrybucji produktów Wydawnictwa Promyczek. Głównym zadaniem wydawnictwa promyczek jest wydawanie czasopism dla dzieci "promyczek dobra" ale w miarę naszych możliwości przygotowujemy też różne wydawnictwa dla dzieci. Jako jedyne wydawnictwo wznawiamy list Jana Pawła II do Dzieci napisany w 1993r.W naszej ofercie posiadamy również filmy religijne dla dzieci. Zapraszamy
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki


5. tetraerica
  Internetowa księgarnia TetraErica to miejsce w którym z pewnością odnajdą się miłośnicy literatury historyczno-wojskowej, choć w naszych zbiorach nie zabrakło książek historycznych z różnych okresów to jednak bez wątpienia największym zbiorem są pozycje opisujące sytuację Polski i Europy w latach 1850-1950. Tego rodzaju pozycjami, które możemy polecić sa książki Cztery lata w służbie komendanta. I Przeżycia wojenne 1914-1918. Wspomnienia Romana - najstarszego z braci Starzyńskich opisane w Cztery lata w służbie komendanta. Z kolei pozycja Przeżycia wojenne 1914–1918, to niezwykle wyjątkowa książka opowiadająca o bardzo młodym człowieku, który oddany jest idei niepodległościowej. Chłopak ten wbrew swojemu słabemu zdrowiu postanawia iść na wojnę. W książce obserwujemy jak ten młody człowiek dojrzewa intelektualnie oraz politycznie, a co najważniejsze ukazane zostało to jaki wpływ wywiera na niego postać Komendanta – Józefa Piłsudskiego.
Kategoria:   Kultura i sztuka > Ksiązki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0