Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Świadectwa energetyczne Kraków i nie tylko
ID linku 7769
Tytuł Świadectwa energetyczne Kraków i nie tylko
Url http://energetyczne-swiadectwa-certyfikaty.pl
Opis Serwis zawiera wszystkie potrzebne informacje na temat świadectw energetycznych:
- Kiedy powinny zainteresować nas świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne)
- Czym różnią się świadectwa energetyczne od kart charakterystyki energetycznej.
-itd.
Dodatkowo strona zawiera ofertę wraz z cenami, na przygotowanie świadectw energetycznych w województwach: małopolskim, śląskim, świętokrzyskim - głównie Kraków i Busko-Zdrój z okolicami.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe świadectwa energetyczne Kraków   certyfikaty energetyczne Kraków   świadectwo energetyczne   świadectwo energetyczne budynku   świadectwa energetyczne   świadectwo energetyczne Kraków   certyfikat energetyczny   certyfikaty energetyczne   certyfikat energetyczny budynku  
Data Feb 27, 2010
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Geodeta Kraków | www.geosurvey.pl
  Budujesz dom? Nie wiesz jak uzyskać zgodę na budowę? Twoja działka wymaga pomiarów, albo podziału? Skorzystaj z usług geodety z Krakowa - firmy Geosurvey. Choć młoda - firma zyskała już wielu zadowolonych klientów na terenie całego kraju. Najczęstszym obszarem działalności Geosurvey są jednak powiaty w województwie Małopolskim. Najwięcej projektów i zleceń firma wykonywała na terenie powiatów miechowskiego, krakowskiego oraz proszowickiego. Geodety w Krakowie potrzebuje coraz więcej osób, ponieważ miasto ciągle się rozwija i w jego obszarze powstaje wiele nowych obiektów. Nikogo więc nie dziwi, że usługi takie jak wykonanie pomiarów, czy stworzenie map wysokościowo - sytuacyjnych jest dzisiaj bardzo pożądaną usługą. Każdego dnia Geosurvey zmaga się więc z ciężkimi wyzwaniami - teren miasta jest w większości zagospodarowany nieoptymalnie. W rękach geodetów z Krakowa leży poprawa tej sytuacji i poprawienie komfortu mieszkańcom miasta. Obok podstawowych usług geodezyjnych w ofercie firmy od niedawna pojawiły się projekty domów, na podstawie których można praktycznie od razu zacząć budować - nie musisz ponosić dodatkowych kosztów zatrudnienia architekta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Bogmar - chłodnictwo Gdańsk
  Bogmar Sp. z o.o. jest firmą handlowo-usługową działającą od 1990 roku w branży budowlanej i sanitarnej. Do głównych pól działania firmy należą chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja oraz techniki grzewcze. Prowadzimy również doradztwo techniczne dla klientów oraz hurtownię zajmującą się sprzedażą asortymentu wyżej wymienionych branż. Strona zawiera informacje o firmie, opis zrealizowanych inwestycji oraz informację o świadczonych usługach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Trójmiasto
  PB Margo - deweloper z rynku pomorskiego. Budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych - nowe apartamenty, mieszkania, domy Gdynia, Gdańsk, Kartuzy, Hel oraz Krynica Morska. Deweloper zaprasza Państwa - mieszkanie, lokale usługowe, nieruchomości Gdańsk. Wysokiej jakości oferta - budowa domów i budowa mieszkań Gdańsk. Zapraszamy na spotkania z naszymi doradcami - Inwestycja Jasień Park.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Firma brukarska New bud - BRUK z Bytomia
  Firma brukarska New bud - Bruk z Bytomia działa na terenie całego Śląska.
Układamy:
kostkę brukową,
kostkę granitową,
kostkę betonową,
płyty chodnikowe,
krawężniki,
palisady,
ażury,
obrzeża.
Wykonujemy także wszystkie niezbędne prace przygotowujące podłoże:
utwardzanie gruntu,
niwelowanie terenu,
oczyszczanie terenu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. ZBIGNIEW NEŁKE transport piasku Bydgoszcz
  Publiczny Transport Ciężarowy Zbigniew Nełke z siedzibą w Bydgoszczy oferuje usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Nasza główna specjalizacja to usługi z zakresu wynajmu podnośników koszowych oraz transportu HDS. Oferujemy również: prace ziemne HDS, prace wysokościowe, podest samojezdny, wywóz materiałów sypkich, gruzu, torfu, żwiru, transport kontenerów, prace dekarskie oraz wycinkę drzew z podnośnika. Nasze maszyny są bezpieczne i poddawane regularnym przeglądom technicznym. Staramy się sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zleceniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej jakości. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0