Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Prace alpinistyczne, prace wysokościowe na linach, mycie okien, montaż reklam, odśnieżanie dachów, c
ID linku 779
Tytuł Prace alpinistyczne, prace wysokościowe na linach, mycie okien, montaż reklam, odśnieżanie dachów, c
Url http://www.iraccess.pl
Opis Iraccess jest to firma wysokościowa, w zakres wykonywanych usług wchodzą prace wysokościowe w trudno dostępnych miejscach, takie jak mycie okien na wysokości, montaż reklam, czyszczenie konstrukcji, odśnieżanie dachów. Naszą domeną jest jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług. Prace obejmujące odśnieżanie powierzchni dachowych, mycie okien na linach, malowanie konstrukcji, montaż siatek i kolców przeciw ptakom są naszą specjalnością.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe prace wysokościowe   mycie okien   montaż reklam   czyszczenie konstrukcji przemysłowych   odśnieżanie dachów   czyszczenie ciśnieniowe hal przemysłowych   czyszczenie elewacji   odkurzanie konstrukcji dachowych   awaryjne usuwanie elementów stanowiących zagrożen
Data Mar 5, 2009
Imię kontaktowe Jacek
Email wyślij email do Jacek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. togaj.pl
  Od kilku lat firma Togaj funkcjonuje na rynku od wielu lat i oferuje swoim klientom usługi takie jak budowanie domów, tynkowanie, czy układanie kostki brukowej. Zawsze staramy się stawiać przede wszystkim na zadowolenie klientów, bowiem to jest dla nas najważniejsze. Zobacz jeszcze więcej szczegółowych danych na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. EL-KUK - Elektroinstalacje, pomiary elektryczne, termowizja.
  EL-KUK specjalizuje się w wykonywaniu robót elektroenergetycznych, konserwacyjnych, serwisowych, pomiarów elektrycznych. Firma zlokalizowana we Wrocławiu

Firma EL-KUK z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w dziedzinie Elektroinstalacji. Zajmujemy się głównie wykonywaniem:

ROBÓT ELEKTROENERGETYCZNYCH:
Linie kablowe i rozdzielnice elektryczne
Instalacje elektryczne w budownictwie ogólnym
Instalacje w obiektach przemysłowych
Instalacje w obiektach zagrożonych wybuchem
Instalacje sterowania i automatyki

PRAC KONTROLNO - POMIAROWYCH:
Pomiary ochrony przeciwporażeniowej
Pomiary rezystancji izolacji
Pomiary połączeń wyrównawczych
Pomiary instalacji odgromowej
Pomiary natężenia oświetlenia
Pomiary upływności podłóg
Pomiary termowizyjne elektryki i budowlanki
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAK SP. Z O.O. panele fotowoltaiczne olsztyn
  Olsztyńska firma „Jak” Sp. z o.o. zajmuje się przeprowadzaniem wszechstronnych prac budowlanych z zakresu wytwarzania oraz instalacji pokryć dachowych, a także gruntowych pomp ciepła pozyskujących dla domów jednorodzinnych oraz większych jednostek ciepła z gruntu, wody gruntowej lub zbiornika wodnego. W zakresie energii odnawialnej, przedsiębiorstwo podejmuje się montowania kolektorów poziomych oraz sond pionowych, aby w przyjazny środowisku i ekonomiczny sposób ogrzewać albo ochładzać budynki. Przedsiębiorstwo „Jak” proponuje też zakładanie okien dachowych i ocieplanie poddaszy styropianem albo wełną mineralną. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Zakładowa Kontrola Produkcji
  Biuro Projektów Inwestycyjnych AG-CEL specjalizuje się w opracowywaniu i kontrolowaniu Zakładowej Kontroli Produkcji. Znak budowlany B, znak CE, certyfikowanie materiałów budowlanych - oto przedmiot naszych działań.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. certyfikaty energetyczne szczecin
  Montanus to firma, która wykona inspekcję nieruchomości w celu wydania certyfikatu energetycznego, niezbędnego do odbioru i zatwierdzenia do użytkowania nieruchomości. Dodatkowo prowadzimy szkolenia dla osób, które takie uprawnienia chciałyby uzyskać. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń dlatego nasi klienci wychodzą od nas posiadając wszelką specjalistyczną wiedzę i kompetencje, aby dobrze wykonywać swoje obowiązki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0