Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Wykrywacze metali
ID linku 78
Tytuł Wykrywacze metali
Url http://www.wykrywacze-metali.com.pl
Opis Zapraszamy do naszego serwisu gdzie każdy poszukiwacz skarbów znajdzie informacje na temat interesujących go wykrywaczy metali
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe wykrywacze metali   sklep   wykrywacz metali
Data Jul 26, 2008
Imię kontaktowe KRZYCHU
Email wyślij email do KRZYCHU
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Owijarki palet - e-pakowarka.pl
  Owijarki palet przeznaczone są do maszynowego owijania folią stretch towarów składowanych na paletach. Maszyny dostosowujemy do wielkości palety, którą będziemy chcieli owijać. Owijanie palet znacząco obniża koszty zużycia folii i zwiększa wydajność procesu pakowania. Owijanie palet owijarką pozwala na utrzymywanie identycznego sposobu pakowania dla określonego typu ładunków. Owijarka, dzięki regulacji pozwala na dostosowanie sposobu owinięcia nawet do bardzo zróżnicowanych ładunków w sposób pewny, gwarantując stabilność ładunku na palecie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Plomby
  Silny Salamon - plombowanie. W ofercie plomby gwarancyjne i plomby zabezpieczające. Plastikowa plomba licznikowa z mechanizmem zaciskającym oraz plomby naklejkowe, linkowe, workowe, bębenkowe i do zabezpieczania pojemników. Zapraszamy po plombownice - plomba High Security z widocznym mechanizmem zamykającym i zaciskającym, bębenkowa, butelkowa i z przewleczką. Zabezpieczanie środków transportu, worków, toreb, dokumentów, Wartościowych przedmiotów, liczników, magazynów, boxów, szaf, kluczy, zaworów i gaśnic.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Uzupełnianie ubytków w cegle
  Murren oferuje preparaty - oczyszczanie ścian i oczyszczanie cegły, renowacji elewacji, czyszczenie elewacji - wysokiej jakości preparaty antygraffiti. Dzięki naszym preparatom renowacja elewacji, czyszczenie elewacji i oczyszczanie ścian jest proste. Zabezpieczenie przed graffiti, zabezpieczenie Hydrofobowe i przeciw wilgoci, zmywacze - usuwanie farby z elewacji, uzupełnianie ubytków w kamieniu oraz cegle. Zapraszamy po prepatay antygraffiti i na oczyszczanie cegły oraz kamienia. Plakatowanie - kleje do plakatowania, chemia budowlana, (artykuły chemii budowlanej).
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. PRIMET Lubicz - Producent papieru toaletowego z makulatury
  PRIMET - Producent papieru toaletowego z makulatury, skup makulatury, recykling, Lubicz ul. Piaskowa 20 87-162...

PP-U-H "PRIMET" to spółka jawna, której właścicielami są :

Andrzej Kwiatkowski, Ryszard Oziewicz, Tomasz Szymański, Krystyna Kleczkowska
ZARZĄD SPÓŁKI: Dyrektor - Andrzej Kwiatkowski Wicedyrektor - Ryszard Oziewicz

Spółka powstała w 2001 roku z połączenia dwóch przedsiębiorstw:

PRIMET - przedsiębiorstwo konstrukcji stalowych, założona w 1993 roku

POLO - zakład produkcji papieru toaletowego, na rynku od 1995 roku

Działalność aktualnej firmy to połączenie profesji obu poprzednich podmiotów i dynamiczny rozwój w dziedzinie produkcji papieru toaletowego z makulatury.

Poprzez wykonywanie recyklingu makulatury oraz innych odpadów z papieru i kartonu, Spółka PRIMET jest przyjazna dla środowiska.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Dostawa
  Centrum Dystrybucji Gazu Gdynia, woj. pomorskie - nasz specjalizacja to butle gazowe i dostawa gazu. Kompleksowa dystrybucja gazu - szybka wymiana butli gazowych, butla z gazem czysty propan. W ofercie też gaz do wózków widłowych (sztaplarek). Dostawa butli z gazem, instalacja na gaz w butlach 33 kg. Zapraszamy do kontaktu z nami - butle z gazem propan butan. Rozlewnia gazu - karta charakterystyki gazu propan butan, Nowoczesne butle do wózków widłowych, Amerigas
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0