Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
ProgramySystemy.pl - Sklep z oprogramowaniem
ID linku 7816
Tytuł ProgramySystemy.pl - Sklep z oprogramowaniem
Url http://programysystemy.pl
Opis Programy i systemy dla Ciebie i Twojej firmy. W swej ofercie posiadamy różnorodne oprogramowanie, wspomagające pracę w różnych dziedzinach pracy zawodowej jak i oprogramowanie przydatne dla domowych użytkowników. Wysoki poziom obsługi klienta, terminowości przesyłek i co najważniejsze oprogramowanie pochodzące z legalnych kanałów dystrybucyjnych. Bezpieczeństwo, Edukacja, Aplikacje biurowe, Grafika, Multimedia, Mapy i nawigacje, Narzędzia systemowe, Wirtualizacja, Optymalizacja systemu, Edycja PDF, Programy DTP, Programy OCR, Antywirusy, Internet Security. Duży wybór, niskie ceny, PROMOCJE
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe Kaspersky   Eset   AVG   Corel   Adobe   Total Commander   Cyberlink   ABBYY   SWiSH   Acronis   Parallels   Techland   Emapa   Avira   Nero   Microsoft
Data Mar 1, 2010
Imię kontaktowe Agnieszka
Email wyślij email do Agnieszka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Zarządzanie szkoleniami, kursami- to proste!
  Z myślą o różnego rodzaju szkołach, firmach szkoleniowych, centrach konferencyjnych stworzyliśmy AuroraEvents- narzędzie, które sprowadza cały proces rejestracji i zarządzania wydarzeniami do kilku kliknięć myszką.
AuroraEvents to nowość na rynku. Autorski system sprzedaży rezerwacji firmy AuroraSoft, wspierający sprzedaż rezerwacji na konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe. Dzięki wygodnemu interfejsowi WWW każdy może przejrzeć ofertę Państwa Firmy i zapisać się na dowolne wydarzenie z dowolnego miejsca o dowolnej porze bez konieczności stawiania się w biurze. Możliwość dokonywania płatności on-line znacznie skraca czas realizacji rejestracji. Intuicyjny i rozbudowany panel administracyjny umożliwia zarządzanie szkoleniami, konferencjami i innymi wydarzeniami przez redakcyjny personel nietechniczny.
Program AuroraEvents ma na celu nie tylko ułatwienie rejestracji i organizacji szkoleń ale także posiada funkcje, które wpłyną pozytywnie na sprzedaż. Przeprowadzanie kampanii e-mailingowych, rozsyłanie kodów rabatowych to tylko część możliwości jakie daje korzystanie z systemu AuroraEvents.
System sprzedaży rezerwacji AuroraEvents jest nowoczesną aplikacją stworzoną od podstaw przez zespół programistów i webmasterów firmy AuroraSoft. Pozwala to na dopasowanie produktu do konkretnych wymagań klienta bez konieczności ponoszenia przez niego dużych kosztów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Oprogramowanie dla firm
  Oprogramowanie dla firm. Programy finansowo księgowe firmy dgcs. Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla średnich i małych firm. Wiemy, że każda firma jest wyjątkowa, ma indywidualne potrzeby. Jesteśmy na to przygotowani ...
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Centrum informacji o ERP
  Merytoryczne artykuły na tematy związane z systemami informatycznymi dla przedsiębiorstw klasy ERP/MRP II, planowaniem produkcji, strategią operacyjną itp.
Strona porusza wiele tematów rzadko lub wcale nie opisywanych w języku polskim takie jak: wykorzystanie wskaźników PAB, ATP i CTP, mechanizmy RP, RCCP, DRP II i CRP. Na stronie znajdują sie także wskazówki jaki wybrać system ERP, dostępny jest dokładny opis algorytmu MRP. Strona nie zawiera informacji marketingowych a jedynie merytorycznie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Internetowe
  Programy na zamówienie od itCraft Warszawa - aplikacje dedykowane aplikacje internetowe, mobilne i webowe dla średnich oraz małych firm. Najlepszej jakości rozwiązania e-commerce - bogate doświadczenie. Profesjonalni programiści j2ee - portale, oprogramowanie java, programy na zamówienie, wdrożenia, konsulting i outsourcing IT. Podwykonawca informatyka - aplikacje mobilne, webowe, aplikacje dedykowane i internetowe. Tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie - programiści java zapraszają. Tworzenie i projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, portale na zamówienie, apilikacje Grails. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Programowanie Poznań
  Nasza firma LOBO to wysoko wyspecjalizowana firma informatyczna. Oferujemy między innymi dedykowane usługi programistyczne czyli tworzymy oprogramowanie na zamówienie, tworzymy aplikacje mobilne, zajmujemy się projektowaniem w oparciu o responsive design, proponujemy także nowoczesne rozwiązania jak platformy e-learningowe, platformy marketingowe, czy też nasz autorski system LoboSystem mający na celu usprawnienie pracy w każdej firmie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0