Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Układanie kostki brukowej, kostka brukowa, Lublin, lubelskie - P.T.-B. TRAKT
ID linku 7820
Tytuł Układanie kostki brukowej, kostka brukowa, Lublin, lubelskie - P.T.-B. TRAKT
Url http://www.trakt.lublin.pl
Opis P.T.-B. "TRAKT" powstało w roku 1993 w Lublinie. Naszą specjalnością są prace związane z aranżacją otoczenia budynków, mianowicie:

* roboty brukarskie
* ogrodzenia
* kształtowanie krajobrazu
* zagospodarowanie terenów zielonych
* architektura ogrodowa

Prace te prowadzimy kompleksowo, od fazy projektowania i doradztwa po wykonawstwo "pod klucz". W okresie dotychczasowej działalności zgromadziliśmy wiele doświadczeń w zakresie wykonawstwa wyżej wymienionych robót. Naszym bardzo dużym kapitałem jest stała i fachowa załoga. Dysponujemy niezbędnym sprzętem renomowanych producentów o parametrach technicznych, zapewniających wysoką jakość i szybkie tempo prowadzonych robót. Zlecenia realizujemy wykorzystując materiały renomowanych firm (Libet, Jadar, Bruk-Bet, Polbruk), które objęte są długoletnią gwarancją. Ściśle współpracujemy z centrum kostki brukowej El-San. Wszystkie te czynniki wpływają na zadowolenie klientów i dobrą opinię o naszej firmie, czego świadectwem są liczne rekomendacje.

Projektowanie i kompleksowe wykonawstwo:

* roboty brukarskie (wjazdy, alejki, parkingi itp.)
o kostka brukowa
o kamień naturalny
* ogrodzenia
* kształtowanie krajobrazu
* zagospodarowanie terenów zielonych
* architektura ogrodowa
o pergole
o sadzawki
o tarasy
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe układanie   kostki   brukowej   kostka   brukowa   brukarstwo   roboty   brukarskie   ziemne   Lublin   projektowanie   kompleksowe   wykonawstwo   kształtowanie   krajobrazu   zagospodarowanie   terenów   zielonych   architektura   ogrodowa   kosztorysy   bobcat   lubelskie   firma   budowlana
Data Mar 1, 2010
Imię kontaktowe Seweryn
Email wyślij email do Seweryn
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. PAGAT wypożyczalnia agregatów malarskich
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Pagat Tomasz Watral. Zajmujemy się sprzedażą produktów do wykańczania wnętrz oraz wypożyczaniem agregatów malarskich i szpachlarskich. Zakupią Państwo u nas produkty firm: Titan, Wagner, Speeflo, Graco, Kaleta, Stalco, Flex, Master Mas, Euromair, L’outil Parfait, Faraone, Pro-Spray, Rokomat, Starmix i Wiwa. Nasi pracownicy są świetnymi fachowcami, dlatego zamówienia przez nas realizowane są na najwyższym poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się więcej wiadomości oraz pełna oferta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Palety drewniane
  Palety drewniane produkowane przez firmę Palmix to gwarancja solidności wykonania. Może o tym świadczyć przyznany nam europejski certyfikat jakości EPAL. Znajdą Państwo u nas palety niemalże każdego rodzaju: ciężkie przemysłowe, typu Dusseldorf, browarnicze, itp. Z dokładną ofertą można się zapoznać na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. MAB-BUD usługi budowlane Łomianki
  Gdy potrzebują Państwo wysokiej jakości więźb dachowych, w takim przypadku wybór firmy MAT-BUD Tartak i Skład Drzewny z siedzibą w Szczecinie będzie dla Państwa nadzwyczajnie dobry. Produkujemy ją na indywidualne zamówienie klienta. Inwestujemy tylko w certyfikowane drewno pochodzące z Lasów Państwowych. Rekomendujemy także nasze deski drewniane, krokwie, łaty dachowe, podbitki, łączniki ciesielskie, a także impregnaty. Gwarantujemy fachowe doradztwo i wykonawstwo, punktualne wykonywanie zleceń oraz dyspozycyjność. Wszelkie dodatkowe wiadomości na temat naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Konstrukcje stalowe
  Uniprojekt - projekty budowlane i budowa hal stalowych - Warszawa, woj. mazowieckie. Nowoczesne i lekkie hale przemysłowe, magazyny i tanie hale stalowe. Budowa i projektowania obiektów przemysłowych takich jak hale stalowe i magazyny oraz obiekty sportowe. W budowie tych obiektów firma wykorzystuje lekkie konstrukcje stalowe. Solidnie obniżamy koszty transportu materiałów. Tanio - pozwolenia i nadzór inwestorski, budowa magazynów, hala stalowa w Warszawie. Także adaptacje budynków.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kostka brukowa
  Firma Mitura zajmuje się dystrybucją kostki brukowej wykonanej z betonu lub z naturalnego kamienia pochodzącego zarówno z Polski jak i z różnych stron świata. W ofercie również są dostępne elementy małej architektury ogrodowej w postaci ławek, donic, koszy na śmieci.

Zajmujemy się doractwem jak zagospodarować ogród, wykonać podjazd, parking, place przemysłowe. Doradzimy jak dobrać odpowiedni materiał.

Współpracujemy z wykonawcami specjalizującymi się profesjonalnym ułożeniem kostki betonowej, granitowej, jak i również montażem blatów parapetów granitowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0