Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Szkolenia, warsztaty, psycholog Łódź - Medivia
ID linku 7824
Tytuł Szkolenia, warsztaty, psycholog Łódź - Medivia
Url http://www.medivia.pl
Opis Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji. Łódź, ul. Piotrkowska 120. Oferujemy wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową. Treningi, warsztaty oraz szkolenia przeprowadzamy na terenie miasta Łodzi i jego okolic.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe psycholog łódź   szkolenia łódź   szkolenie   firmy szkoleniowe łódź   warsztaty   kursy   szkolenia dla firm łódź   szkolenia dla szkół łódź   szkolenia biznesowe łódź
Data Mar 2, 2010
Imię kontaktowe Aleksandra
Email wyślij email do Aleksandra
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Scrum szkolenie - oneyit.pl
  Szkolenia, które realizowane są przez naszą firmę to innowacyjne propozycje dla firm, które oczekują nowoczesnych rozwiązań i tego typu propozycje chcą u siebie wdrażać. Jeśli szukacie również p-pomocy przy organizacji miejsca realizacji szkolenia również możecie liczyć na naszą pomoc. Postaramy się o stworzenie propozycji, które będą dopasowane do Waszych oczekiwań i sprawią, że szkolenie przyniesie zadowalające efekty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Roboty i spółka - ferie i zajęcia dla dzieci
  Roboty i Spółka zaprasza Państwa do organizacji warsztatów dla dzieci z zakresu robotyki i eksperymentów. Podczas zajęć z robotyki dzieci uczą się budować roboty z klocków Lego. Nasze warsztaty pozwalają dzieciom konstruować i programować działające roboty. Jest to również doskonała zabawa zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Nasz program zajęć wpływa na stymulację rozwoju wyobraźni przestrzennej a także rozszerzenie wiedzy z zakresu nauk ścisłych takich jak mechanika, informatyka i fizyka.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Wdrażanie tableau - dataanalytics.pl
  Rozwiązania, które przygotowujemy stworzone są z myslą o firmach, które liczą na sprawną analizę danych i oczekują oprogramowania, które to ułatwi i sprawi, że furma będzie lepiej funkcjonować. Doświadczenie, jakie posiadamy w tym zakresie jest znaczące, dlatego każdy kto na nasze rozwiązania się zdecyduje może oczekiwać idealnie stworzonych rozwiązań dla swojej firmy. Realizujemy również szkolenia i warsztaty związane z tą tematyką.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. HR Partners
  Na sukces firmy kluczowy wpływ ma jej zespół. Dlatego też pozyskiwanie odpowiednich specjalistów, budowanie silnego, dobrze współpracującego teamu i stwarzanie im warunków do efektywnej pracy jest niezwykle ważne. Dlatego my jako specjaliści w dziedzinie HR pomagamy firmom w tworzeniu kadry, która będzie najcenniejszym kapitałem firmy. Dowiedz się więcej o naszych usługach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Bhp Lublin - www.pietrzyk-bhp.com
  Na stronie Pietrzyk-bhp.com możesz znaleźć informacje o naszych szkoleniach z zakresu BHP. Są one prowadzone wyłącznie przez specjalistów, którzy działają w porozumieniu z prawnikami. Dzięki temu szkolenia są zawsze pełne, a ich treść aktualna z obecnymi przepisami. Oferta jest skierowana do przedsiębiorstw różnego rodzaju, a szkolenia są dopasowane do specyfiki branży.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0