Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Szkolenia, warsztaty, psycholog Łódź - Medivia
ID linku 7824
Tytuł Szkolenia, warsztaty, psycholog Łódź - Medivia
Url http://www.medivia.pl
Opis Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji. Łódź, ul. Piotrkowska 120. Oferujemy wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową. Treningi, warsztaty oraz szkolenia przeprowadzamy na terenie miasta Łodzi i jego okolic.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe psycholog łódź   szkolenia łódź   szkolenie   firmy szkoleniowe łódź   warsztaty   kursy   szkolenia dla firm łódź   szkolenia dla szkół łódź   szkolenia biznesowe łódź
Data Mar 2, 2010
Imię kontaktowe Aleksandra
Email wyślij email do Aleksandra
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. CS Rehab - kurs taping
  Firma CS Rehab zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów masażu leczniczego i relaksacyjnego, jak również organizacją i prowadzeniem kursów z zakresu masażu i tapingu. Na naszej stronie znajdą Państwo opis naszych usług masażu oraz ofertę kursu masażu. Nasze zajęcia prowadzone są na terenie całej Polski przez wykwalifikowanych masażystów z wieloletnim stażem, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz satysfakcję z naszych usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. PROGRESJA KONSULTING S.C. smed
  Pragniemy Państwu zaprezentować firmę o nazwie Progresja Konsulting s.c. z siedzibą w Tarnowie. Istniejemy na rynku od 2000 roku. Profil naszej działalności to szeroko rozumiane usługi doradczo - konsultingowe, poparte rozległą gamą szkoleń. Nastawieni jesteśmy na poprawę efektywności przebiegów produkcyjnych naszych klientów. Ogromne doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży, poparte wieloma rekomendacjami, gwarantuje efektywność. Jesteśmy firmą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i problemów nie do rozwiązania. Zespół świetnie wykwalifikowanych osób, profesjonalnych, posiadających ogromną wiedzę, to nasz kapitał. Oferujemy klientom nie tylko wiedzę, ale także praktyczne rozwiązania i działania, które mają na celu poprawę, ogólnie rzecz biorąc, efektywności pracowników i właścicieli przedsiębiorstw. Nasza firma świadczy usługi dla podmiotów gospodarczych posiadających siedzibę w kraju oraz za granicą. Z naszą ofertą musisz się zapoznać. Zapraszamy na stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Heuresis - firma szkoleniowa
  Działająca w Krakowie firma o nazwie Heuresis zajmuje się obsługą klientów w zakresie prowadzenia szkoleń dla pracowników. Tematyka kursów związana jest z zarządzaniem, marketingiem, zwiększaniem wydajności pracy itp. Przedsiębiorstwo to działa na rynku od 2000 roku i przez 14 lat stale poszerzało swoją ofertę. Dzisiaj oprócz kursów i szkoleń organizowane są również egzaminy certyfikacyjne oraz prowadzone są badania satysfakcji pracowników, wydajności pracy, skuteczności szkoleń itp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. www.e-behapowiec.pl
  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy e-behapowiec, która swoją siedzibę posiada w Warszawie. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie BHP, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Oferujemy szkolenia w formie e-learningu dla pracowników administracyjno-biurowych a oprócz tego kadry kierowniczej. Proponujemy zarówno stały nadzór jak i realizujemy jednorazowe zlecenia. Gwarantujemy reprezentowanie Klienta przed instytucjami kontroli, fachowe szkolenia, prowadzenie dokumentacji, dokonywanie przeglądów obiektów i sporządzanie analiz, przeglądy sprzętu oraz dobór urządzeń. Więcej na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Kursy florystyczne Akademia Florystyki
  AkademiaFlorystyki stworzona została przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego, by ułatwić zadanie osobom rozpoczynającym nową karierę zawodową a także tym, chcącym obrać inną ścieżkę kariery. Szkolenia florystyczne przez nią organizowane umożliwiają im przyszykowanie do nieznanego dotąd zawodu jak również poszerzenie swoich kwalifikacji i predyspozycji. Wysoki poziom szkoleń gwarantuje naukę, dzięki której zdobędą wszelką niezbędną wiedzę oraz nauczą się użytecznych zdolności związanych z aranżacją roślin.


AkademiaFlorystyki.pl zapewnia swym podopiecznym kursy florystyki o przeróżnym stopniu zaawansowania. Studenci, którzy chcą dopiero zacząć swą karierę w zawodzie takim jak florysta, mają możliwość, aby skorzystać z kursu dla początkujących, który wtajemniczy ich w sekrety zawodu florysty i zapewni zdobycie wiadomości z zakresu tego, jak rozpocząć swą ścieżkę kariery. Taki kurs to 10 godzin zajęć z zakresu teorii oraz 50 godzin zajęć praktycznych, w czasie których dowiemy się o zasadach aranżacji roślin, koncentrujących się na różnych dziedzinach zawodu florysty. Nieobca będzie nam florystka ślubna, żałobna, tworzenie dekoracji stołów, dowiemy się także, w jaki sposób dobrać poprawny rodzaj kwiatów.


Adres, na jaki kierować można zapytania to: 90-252 Łódź, ul. Jaracza 36B/3. Ludzie zainteresowani wzięciem udziału w kursach przyszykowanych przez szkołę mają możliwość się z nią kontaktować także telefonicznie lub mailowo. Numery telefonów do każdej z placówek odnajdziemy na witrynie internetowej akademii: http://www.akademiaflorystyki.pl, adres e-mail to natomiast: kursy@akademiaflorystyki.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0