Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Projekty lokali użytkowych
ID linku 7846
Tytuł Projekty lokali użytkowych
Url http://www.toad.com.pl
Opis Serwis obejmujący artykuły powiązane z szeroko pojętymi zagadnieniami dotyczącymi budownictwa oraz aranżacji wnętrz. Poszczególne informacje nadzorowane są przez administratora, co czyni, że są one wiarygodne również kompetentne i praktyczne. W wielorakim spisie strony odnajdziemy takie poszczególne terminy jak : projekty lokali użytkowych, audyt energetyczny jak także zagadnienia związane z konkretnymi kategoriami jak drzwi. Wszechstronne oraz funkcjonalne metody ukazywane w indywidualnych publikacjach zapewniają czytającemu pełne zaplecze informacyjne na wysokim poziomie.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe architektura   projekty   aranżacja
Data Mar 3, 2010
Imię kontaktowe poldek
Email wyślij email do poldek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Projektowanie wnętrz Wrocław
  Studio Mahalo zajmuje się bardzo szerokim zakresem projektowania - wnętrz mieszkalnych, publicznych , aranżacji otoczenia i tworzenia pełnych koncepcji. Projekty wykonujemy w stałym kontakcie z klientem. Aranżacje wizualizujemy w formie kolorowych opracowań. Przygotowujemy prace korzystając w dużym stopniu z nowoczesnych rozwiązań i opierając się na stale aktualizowanych materiałach z oferty światowej, przy współpracy grona sprawdzonych dostawców i wykonawców.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. WIELITERM - świadectwa energetyczne budynków Kraków
  WIELITERM wykonujemy certyfikaty energetyczne / świadectwa energetyczne, audyty oraz charakterystykę energetyczną budynków projektowanych.
Jesteśmy konkurencyjni i działamy rzetelnie - najlepszym potwierdzeniem są dziesiątki wykonanych certyfikatów energetycznych, od lokali i domków jednorodzinnych, przez hotele, pensjonaty i budynki wielorodzinne, do budynków użyteczności publicznej jak sklepy i szkoły.
www.wieliterm.pl biuro@wieliterm.pl
Nasza firma wyróżnia się doświadczeniem, profesjonalizmem usług oraz bardzo konkurencyjnymi cenami. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów i do naszej galerii na www.wieliterm.pl
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Projekty domów
  Biuro Projektowe Be-Green to żywiołowo ewoluująca pracownia projektowa. Nasz zespół składający się z kreatywnych i produktywnych ludzi, dba o jakość, terminowość oferowanych usług, oraz sprawność i rzetelność naszego serwisu. Biuro Be-Green jako specjalista w dziedzinie efektywności energetycznej budynków, wybrało najlepsze projekty domów na rynku, z czego spora część spełnia wymagania NFOŚ. Komfort cieplno-bytowy w projektach został zagwarantowany przez zastosowanie sprawdzonych rozwiązań, umożliwiając znaczne zredukowanie zużycia energii. Do najistotniejszych usług biura zaliczamy: gotowe projekty domów, instalacje sanitarne, świadectwo energetyczne, projekty wnętrz, instalacje elektryczne - projekty. Zapraszamy do zaznajomienia się z wiedzą o energooszczędnym budownictwie, informacjami na naszej stronie oraz misją jaką staramy się wypełnić. Dbaj o środowisko - Be-green
Kategoria:   Dom > Architektura


4. www.archetypem.pl
  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Archetype Management, która swoją siedzibę posiada w Bielsku-Białej. Firma oferuje szeroki zakres usług z dziedziny projektowania, doradztwa inwestycyjnego, managmentu inwestycji, rewitalizacji, inwestorstwa zastępczego i wykonawstwa budowlanego. Możemy się pochwalić profesjonalnym zespołem jak i dużą ilością zrealizowanych zleceń, wśród których znaleźć można zespoły przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej, zespoły mieszkalne, koncepcje, budynki jednorodzinne, rewitalizacje obiektów oraz realizacje budowlane. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Architektura wnętrz Kraków
  Dla wszystkich klientów poszukujących stosownego miejsca dla takiej usługi, jak architektura wnętrz Kraków polecamy reklamowaną firmę. Oferuje one nie jedynie oryginalne projekty w przystępnych cenach ale również bliską współpracę z klientem. Zapraszamy.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0