Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Pisanie prac zaliczeniowych dyplomowych magisterskich MBA
ID linku 8088
Tytuł Pisanie prac zaliczeniowych dyplomowych magisterskich MBA
Url http://www.pracamba.republika.pl
Opis Publikujemy artykuły dotyczące zarządzania, innowacji, outsourcingu, reengineeringu, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu i innych obszarów związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Pomagamy studentom w pisaniu prac zaliczeniowych, dyplomowych, licencjackich, magisterskich, MBA.

Prowadzimy badania literaturowe, ankietowe, analizy poszczególnych sektorów gospodarki: rynek kapitałowy, motoryzacyjny, reklamy, odzieżowy itd…

Jesteśmy zespołem pracowników naukowych, przedsiębiorców i absolwentów polskich uczelni ekonomicznych. Stworzyliśmy ten portal dla Was, aby nieść pomoc i jednocześnie podnosić kwalifikacje w zarządzaniu biznesem.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe analiza PEST   5 sił Portera   pisanie prac   pisanie prac dyplomowych   prace dyplomowe   prace zaliczeniowe   pisanie   prace magisterskie   prace MBA   MBA   ZZL   marketing   zarządzanie   zarządzanie strategiczne   innowacje   ecommerce   finanse   raport
Data Mar 17, 2010
Imię kontaktowe Weronika Majer
Email wyślij email do Weronika Majer
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Średnia ocena zarejestrowanych użytkowników : 1.00 1.00 (z 55)
Ilość recenzji: 1 Recenzje

Recenzja Ela, z http://linkman.pl/review.php?id=8088 (data: 19-May-2010)
Temat: Oszucsci
Komentarz: nie polecam, piszą prace nic nie wartościowe wszystkie dane z internetu lub z "głowy". Po przelaniu pieniędzy można zapomnieć o jakichkolwiek poprawkach. Zwykli naciągacze. W tematach które piszą w ogole sie nie znaja.NIE POLECAM
Ocena:

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Dwujęzyczny
  Żłobki - Kajtusie - niepubliczny żłobek Białołęka, żłobek Tarchomin, Warszawa. Oferta to opieka nad dziećmi do 3 lat. Prywatny żłobek dwujęzyczny o profilu artystycznym posługujący się językiem polskim i angielskim. W żłobku zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe. Żłobek językowy - Białołęka, Nowodwory.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Prawo jazdy Kielce - prawojazdykielce.info
  Informacje dla kursantów nauki jazdy w Kielcach. Pomoce do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Jak zdać jazdę po łuku i obsługę techniczną pojazdu (światła, płyny, oleje) na przykładzie Nissana Micra. Testy na kategorię B, filmy, bezpieczeństwo i forum. Instruktorzy wyjaśniają sytuacje drogowe. Wszystko napisane pod egzamin w WORD Kielce. Ranking i baza szkół nauki jazdy w Kielcach. Aktualności i wiadomości z branży szkolenia kierowców.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Praca magisterska dyplomowa - jak pisać
  Czas na studiach biegnie nadzwyczaj szybko i nadchodzi ten moment, kiedy trzeba napisać jedną z najważniejszych prac w swojej karierze. Praca dyplomowa to zakończenie nauki na studiach lecz nim powstanie przeważnie nasuwa się szereg wątpliwości i pytań z tym związanych. Jeżeli chcesz, aby napisanie i obrona były formalnością sprawdź informacje jak wybrać temat i pokonać kolejne kroki tworzenia pracy dyplomowej.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Organizacja Szkoleń i Dni Zdrowia - Team Prevent
  Firma Team Prevent zajmuje się przeprowadzaniem różnego rodzaju szkoleń. W ofercie między innymi szkolenia audytorskie, trenerskie, motywacyjne, jakościowe, BHP i wiele innych. Dodatkowo Team Prevent zajmuje się przeprowadzaniem dni zdrowia. Organizując w swojej firmie prozdrowotny event, pracodawca wzmacnia swój wizerunek jednocześnie dając wyraz dbałości o zdrowie i samopoczucie pracowników. Pełna oferta firmy znajduje się na ich stronie internetowej. Team Prevent to zespół specjalistów, świadczących usługi na najwyższym poziomie, dlatego warto zapoznać się z ich ofertą.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Szkoła Nauki Jazdy Joker - Szczecin
  Jesteśmy nowo powstalą szkołą nauki jazdy w Szczecinie. W naszym mieście znajduje się ośrodek Word jest to dodatkowy atut dla zdających egzamin. Kursanci mają możliwość wyjeżdzenia 30 godzin jazd w mieście w którym zdają egzamin. Oferta skierowana jest do wszystkich osób chcących nauczyć się jeździć. Nasza Pani instruktor dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, która posiada również uprawnienia egzamintora postara się by każdy opanował technike nauki jazdy i sprawi, że nauka i jazda będzie dla wszystkich dużą przyjemnością.Jesteśmy elastyczni i do każdego podchodzimy indywidualnie.Zapraszamy do naszej Szkoły Nauki Jazdy JOKER.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0