Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Opatrunki specjalistyczne
ID linku 8165
Tytuł Opatrunki specjalistyczne
Url http://sklep.zarys.com.pl
Opis Sprzęt medyczny - Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego Zarys - Internetowy sklep medyczny. Bogata oferta dla Placówek Służby Zdrowia. Asortyment, produkty specjalistyczne i wyroby uznanych producentów - Smith Nephew, Noba, Nanfang, HuAda, Batist, Panep. Promocje - Zapraszamy na zakupy. Opatrunki podstawowe, urządzenia medyczne i produkty chirurgiczne. Zestaw serwet do artroskopii, pakiety zabiegowe, rękawice mikrochirurgiczne, ciśnieniomierze, osłona na kończynę, słuchawki lekarskie, papiery medyczne, cewniki, inhalatory, opatrunki specjalistyczne i materiały opatrunkowe. Sterylny pakiet, OpSite Flexigrid, pojemnik plastikowy, serweta laparoskopowa - zestaw serwet laparoskopowy i do artroskopii. Folia mocująca, serweta włokninowa, pokrowiec na stolik. Zaopatrzenie medyczne jednorazowego użytku - sklep medyczny zaprasza po opatrunki, akcesoria, urządzenia i sprzęt medyczny. Ortopedia.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe sklep medyczny   opatrunki   opatrunki specjalistyczne   materiały opatrunkowe   sprzęt medyczny   urządzenia medyczne   rękawice medyczne   papiery medyczne   cewniki   zaopatrzenie medyczne   sklep opatrunki   sklep medyczny   sprzęt medyczny   opatrunki   sklep sprzęt medyczny
Data Mar 22, 2010
Imię kontaktowe adam
Email wyślij email do adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Eres Medical - sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, ssaki medyczne, lampy operacyjne
  Firma zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oddziałów szpitalnych, sanatoriów, ośrodków SPA oraz gabinetów odnowy biologicznej. Eres Medical jest wyłącznym importerem wanien do hydromasażu firmy Chirana, ssaków medycznych firmy Mevacs, urządzeń do suchych kąpieli kwasowęglowych TheraGas, aparatów do znieczuleń Chirana, podgrzewaczy okładów cieplnych firmy Whitehall, aparatów do masażu uciskowego Doktor Life.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Modern Cancer Diagnostics - diagnostyka raka, testy na raka, płynna biopsja
  Rak prostaty, lub rak piersi możliwy jest do wczesnego zdiagnozowania w pełni dzięki innowacyjnemu produktowi Modern Cancer Diagnostic, jakim jest płynna biopsja. Pozwala ona na wykrycie raka ze skutecznością prawie aż 90% na każdym stadium choroby. Metoda ta jest dostępna dla pacjentów w Polsce. Całe badanie polega na wykonaniu zestawu testów wykonanych z osocza krwi, które pozwalają wykryć fragmenty DNA pochodzące z komórek rakowych. Oparte jest na sekwencjonowaniu genotypu pacjenta i wychwytywaniu ubytków, lub nadmiarów fragmentów DNA z komórek rakowych. Metoda została opracowana przez Chronix Biomedical światowego lidera w diagnozowaniu oraz badaniach nowotworów. Natomiast w Stanach Zjednoczonych oraz Europie została zweryfikowana w badaniach klinicznych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Sklep medyczny
  Firma Orto-Max w sektorze medycznym działa od 2007 roku. Prowadzimy specjalistyczny sklep oferujących szeroki wybór sprzętu ortopedycznego i medycznego. Nasi klienci mogą kupić gorsety, kołnierze i buty ortopedyczne, wózki, laski, balkoniki, podpórki, kule. Oferujemy również pieluchomajtki, podkłady, wkłady anatomiczne, sprzęt urologiczny oraz stomijny. Realizujemy wnioski z NFZ, naszym klientom pomagamy pozyskać dofinansowanie z PFRON.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Wybielanie zębów Lublin
  Klinika dentystyczna Aldent to propozycje przygotowywane z myślą o tych, którzy chcą mieć w jednym miejscu możliwość skorzystania z kompleksowej oferty zabiegów na uzębieniu. Jest to rzeczywiście świetne, dobrze przygotowane miejsce, gdzie pracują doskonali specjaliści stomatolodzy. Jeśli ktoś chce zadbać w końcu o swoje zęby tak jak należy to warto zgłosić się do tej kliniki i skorzystać z przygotowywanego wsparcia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Twoje Zdrowie - sklep z suplementami CaliVita
  Sklep internetowy oferujący skuteczne i naturalne suplementy diety CaliVita. Kup je już dziś aż 38% taniej. Profesjonalne konsultacje przy doborze suplementów Calivita i kuracji oczyszczających, przeciw pasożytom i grzybicy. Kup Paraprotex, Polinesian Noni i Nopalin w najniższych cenach w Polsce. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0