Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Konstrukcje stalowe
ID linku 8288
Tytuł Konstrukcje stalowe
Url http://www.ampolska.com.pl
Opis Ampolska: cięcie laserem, cięcie plazmowe, konstrukcje stalowe, przecinanie, obróbka blach cnc. Przecinarka taśmowa, urządzenie do przecinania prętów, rur i profili kształtowych wykonanych ze stali - półautomatyczna obsługa przecinarki. Gięcie blach, cięcie laserowe, wycinanie otworów, autogen. Wykwalifikowana kadra inżynierska, przeszkoleni i doświadczeni pracownicy, zaplecze techniczne - park maszynowy, wykonywanie małych i dużych serii. Oczyszczanie powierzchni metalowych z rdzy. Stanowiska, wyposażone w półautomaty MIG/MAG - spawanie na zimno i na gorąco. Skorzystaj z oferty: cięcie plazmowe, konstrukcje stalowe, cięcie laserowe, wypalanie, cięcie laserem.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe Cięcie laserowe   Konstrukcje stalowe   Cięcie plazmowe   Spawanie   Śrutowanie   gięcie   Obróbka skrawaniem   Gięcie blach   spawanie   konstrukcje stalowe   śrutowanie   wycinanie elementów z blach stalowych   laserowe cięcie blach   laser   wycinanie otworów
Data Mar 30, 2010
Imię kontaktowe marian
Email wyślij email do marian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. estry metylowe
  J&J Energy Polska Sp. z o.o. została założona na początku 2007 roku. Jesteśmy producentem oleju rzepakowego, wysokiej jakości z przeznaczeniem do produkcji biopaliw. Nasz produkt dostarczany jest na rynek krajowy i zagraniczny. Prowadzimy skup i kontraktacje rzepaku na terenie całej Polski. W czwartym kwartale 2008 roku rozpoczęliśmy import rzepaku oraz oleju z Ukrainy, Litwy, Białorusi.

J&J Energy Polska postawiła na jakość i solidność. Dzięki temu jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. Prasy krawędziowe
  Nasz Zakład Produkcji Urządzeń i Aparatury Przemysłowej zajmuje się wytwarzaniem urządzeń oraz aparatury przemysłowej, jak także wykonawstwem konstrukcji stalowych typu lekkiego oraz ciężkiego na rzecz górnictwa głębinowego i odkrywkowego, energetyki, przemysłu chemicznego i stoczniowego. W szerokiej ofercie produkcyjnej znajdują się drobne urządzenia przemysłowe, takie jak m.in. czujniki przepływu cieczy, filtry wodne i również te większe. Wykonujemy zamówienia dla przedsiębiorstw oraz dla osób prywatnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się wraz z ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Producent zbiorników ze stali nierdzewnej
  Zbiorniki ze stali nierdzewnej? Trafiłeś w sam raz. Jesteśmy firmą, która zajmuje się świadczeniem usług spawalniczych już od wielu lat. Dzięki temu zdobyliśmy już sporo doświadczenia, które pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń ze strony naszych klientów. Poza doświadczeniem posiadamy również spory zasób wiedzy, która sprawia, że nasze przygotowanie merytoryczne w zakresie naszej pracy jest realne oraz poparte kompletną dokumentacją.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. Przenośniki - Properun
  Firma Properun jest młodym, rozwijającym się przedsiębiorstwem, jesteśmy obecni na rynku od 2006r., natomiast nasze doświadczenie w branży to ponad 10 lat.
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń przemysłowych, są to głównie urządzenia wykorzystywane do przetwarzania materiałów sypkich.
Nasze produkty to:
- Przenośniki taśmowe
- Przenośniki ślimakowe
- Przenośniki kubełkowe
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Aspat - piły taśmowe
  Aspat funkcjonuje na rynku od 1992 roku. W tym czasie zyskała renomę solidnego dostawcy przecinarek taśmowych do cięcia metalu grupy BIANCO-BTM. Firma oferuje niezawodne urządzenia dla warsztatów i zakładów zajmujących się obróbką metalu. Przecinarki można nabyć w wersji półautomatycznej, automatycznej oraz ręcznej. Nadają się do precyzyjnego cięcia profili i metali pełnych, stali nierdzewnej, narzędziowej i innych materiałów. Umożliwiają cięcie pod różnym kątem na dowolny wymiar. Aspat zapewnia wszechstronną obsługę, łącznie z serwisem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0