Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Konstrukcje stalowe
ID linku 8288
Tytuł Konstrukcje stalowe
Url http://www.ampolska.com.pl
Opis Ampolska: cięcie laserem, cięcie plazmowe, konstrukcje stalowe, przecinanie, obróbka blach cnc. Przecinarka taśmowa, urządzenie do przecinania prętów, rur i profili kształtowych wykonanych ze stali - półautomatyczna obsługa przecinarki. Gięcie blach, cięcie laserowe, wycinanie otworów, autogen. Wykwalifikowana kadra inżynierska, przeszkoleni i doświadczeni pracownicy, zaplecze techniczne - park maszynowy, wykonywanie małych i dużych serii. Oczyszczanie powierzchni metalowych z rdzy. Stanowiska, wyposażone w półautomaty MIG/MAG - spawanie na zimno i na gorąco. Skorzystaj z oferty: cięcie plazmowe, konstrukcje stalowe, cięcie laserowe, wypalanie, cięcie laserem.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe Cięcie laserowe   Konstrukcje stalowe   Cięcie plazmowe   Spawanie   Śrutowanie   gięcie   Obróbka skrawaniem   Gięcie blach   spawanie   konstrukcje stalowe   śrutowanie   wycinanie elementów z blach stalowych   laserowe cięcie blach   laser   wycinanie otworów
Data Mar 30, 2010
Imię kontaktowe marian
Email wyślij email do marian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. IKS Solino - Inowrocławskie Kopalnie Soli SOLINO
  IKS Solino - Nasza działalność skupia się na wydobyciu solanki oraz konfekcjonowaniu soli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo
takie produkty jak sól, sól spożywcza, sól kuchenna, sól przemysłowa, tabletki solne, solaqua, brykiety solne, uzdatnianie wody, zmiękczanie wody. Zapraszamy do odwiedzenia strony.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. ZAMER kotły wodne
  W branży energetycznej przedsiębiorstwo Zamer Zdzisław Żuromski Spółka Komandytowa, znajduje się w czołówce pośród firm zajmujących się działalnością o pokrewnym profilu. Oferta zakładu opiera się w znaczącej mierze o produkcję, modernizację oraz remonty kotłów energetycznych. W tej domenie mamy wiele dokonań i cieszymy się ogromnym uznaniem rynku. Do tej pory ukończyliśmy ponad kilkaset modernizacji, jakie zostały korzystnie ocenione zarówno przez naszych klientów, jak i instytucje które zmodernizowane kotły poddawały szeregowi badań. W dodatku robimy kotły parowe i wodne, narzędzia dla jednostek wydobywania ropy i gazu, odpylacze spalin, stacje mieszania węgla z biomasą i mnóstwo innych. Rozmiar naszej aktywności obejmuje rynek polski oraz kraje Unii Europejskiej, bądź sąsiednie państwa z za wschodniej granicy. Bezustannie optymalizujemy nasze produkty, żeby w pełni dorównać oczekiwaniom naszych klientów. Warto dodać, że od 2010 roku firma Zamer jest członkiem programu ?Rzetelna Firma? i ujawnia swoim obecnym i ewentualnym użytkownikom szereg informacji świadczących o swojej solidności i wiarygodności. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z pełną ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. ACONEXIM zgrzewarki
  Bogaty asortyment oraz doświadczenie uzyskiwane od 1991 roku stawiają firmę Aconexim S.J. na pozycji lidera pośród firm zajmujących się sprzedażą systemów rurociągowych. Nasza firma została założona jako główne przedstawicielstwo szwajcarskiego koncernu Georg Fischer +GF+ w Polsce. Naszym celem jest ciągły rozwój firmy dlatego zostaliśmy członkami-założycielami Polskiej Izby Spawalniczej. Znajdziecie Państwo u nas rury, złączki, rotametry, zawory ręczne i automatyczne, aparaturę kontrolno-pomiarową, oraz inne części i akcesoria marki Georg Fischer +GF+ niezbędne do używania systemów rurociągowych. Wszystkie produkty wykonane są ze sztucznych tworzyw PVDF, PP-H, PE100, PCV-U, ABS i PCV-C. Zapewniamy Państwu dostawę z magazynu w 24 godziny od momentu zamówienia. Zachęcamy na stronę internetową WWW.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. legalizacja zbiornika
  Legalizacja zbiorników paliwowych na terenie całego kraju. Posiadamy własne laboratorium badawcze, w którym przeprowadzamy ekspertyzy w celu sprawdzenia stanu zbiorników oraz dystrybutorów paliwowych. Profesjonalny dozór techniczny. Monitoring szczelności zbiorników paliwowych na terenie całego kraju. Prowadzimy kompleksowe pomiary stanu zbiorników paliwowych naziemnych oraz podziemnych. Posiadamy własne laboratoria badawcze najwyższej klasy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Producent zbiorników ze stali nierdzewnej
  Zbiorniki ze stali nierdzewnej? Trafiłeś w sam raz. Jesteśmy firmą, która zajmuje się świadczeniem usług spawalniczych już od wielu lat. Dzięki temu zdobyliśmy już sporo doświadczenia, które pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń ze strony naszych klientów. Poza doświadczeniem posiadamy również spory zasób wiedzy, która sprawia, że nasze przygotowanie merytoryczne w zakresie naszej pracy jest realne oraz poparte kompletną dokumentacją.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0