Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kosiarki - Elmach- sprzęt ogrodniczy
ID linku 8348
Tytuł Kosiarki - Elmach- sprzęt ogrodniczy
Url http://www.elmach.sklepna5.pl
Opis SPRZĘT OGRODNICZY: Kosiarki do trawy, podkaszarki, pilarki, myjki ciśnieniowe, nożyce do żywopłotu itp. Victus, OleoMac. Szybka dostawa, niskie ceny i łatwa obsługa.
Służymy profesjonalną pomocą , zarówno przed jak i po zakupie.
Mamy jedne z najlepszych cen w sieci i stały koszt transportu.
Zajmujemy się tym od lat i zakupujemy po najniższych cenach od hurtowni dlatego nasze ceny są takie niskie.
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe Kosiarki do trawy   podkaszarki   pilarki   myjki ciśnieniowe   nożyce do żywopłotu   Victus   OleoMac
Data Apr 2, 2010
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. Producenttrawy.pl
  Firma Producent Trawy to wyjątkowe rozwiązanie na polskim rynku, dzięki któremu możesz zakupić dla siebie najlepszej jakości trawę z rolki. W ofercie tej firmy znajduje się specjalna trawa na boiska piłkarskie, pola golfowe, do ogrodu, na korty tenisowe, na dachy, czy też w wersji krajobrazowej. To bardzo dobra trawa, która z łatwością może być umieszczana w różnych warunkach gruntowych i klimatycznych.
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. Sadzonki lawendy i traw ozdobnych
  Mamy w sprzedaży sadzonki wielu ciekawych odmian lawendy oraz traw ozdobnych. Dzięki produkcji sadzonek od podstaw możemy zaoferować klientom materiał roślinny w najniższych cenach i najwyższej jakości. Lawenda Grosso, lawenda Hidcote, lawenda Munstead oraz lawenda Blue Scent to nasze wiodące odmiany
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. Emside Architektura Krajobrazu
  Emside to profesjonalne biuro architektury krajobrazu. Oferta obejmuje projektowanie ogrodów przydomowych, otoczenia osiedli mieszkaniowych. Naszą specjalnością są zielone dachy, ogród na dachu. W ofercie znajduje się też aranżacja wnętrz. Wykonujemy inwentaryzacje zieleni, dendrologiczne. Przedmiotem naszych projektów jest również przestrzeń publiczna w tym parki, place, skwery, place zabaw, siłownie zewnętrzne, . Projektujemy zielone dachy , w tym dachy ekstensywne i dachy intensywne. Projektujemy miejsca prywatnego wypoczynku takie jak balkony, tarasy, patia, werandy lub altany. Oferujemy nadzór autorski podczas budowy obiektu ogrodu. Zajmujemy się również całorocznym utrzymaniem i nadzorem nad zrealizowanymi projektami polegającym na pielęgnacji, ochronie i uzupełnianiu istniejącego materiału roślinnego. Oferujemy też wizualizacje 3d.
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. Ogrody i sprzątanie Warszawa
  Usługi ogrodnicze na terenie Warszawy. Oferujemy zakładanie i projektowanie ogrodów oraz sprzątanie osiedli i kompleksów mieszkaniowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także odśnieżanie dachów, posesji prywatnych oraz terenów miejskich. Zajmujemy się również odmrażaniem rynien, dachów i podjazdów za pomocą przewodów grzewczych.
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. MAPA-2 usługi ogrodnicze Jarosław
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Mapa - 2, której siedziba znajduje się w Jarosławiu. Specjalizujemy się w kompleksowym zagospodarowywaniu terenu. Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, parków, placów zabaw oraz parkingów, prowadzeniem nadzoru inspektorskiego, kierowaniem budową, pielęgnacją i konserwacją roślin, inwentaryzacją zieleni jak również przeprowadzaniem i wydawaniem ekspertyz dendrologicznych. Zapewniamy terminową realizację zleceń, profesjonalny zespół ogrodników oraz dostęp do specjalistycznego sprzętu. Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0