Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
AlgorytmSukcesu.pl sukces, samorealizacja, rozwój osobisty
ID linku 8404
Tytuł AlgorytmSukcesu.pl sukces, samorealizacja, rozwój osobisty
Url http://www.algorytmsukcesu.pl
Opis Portal o zasadach osiągania sukcesu w dowolnej dziedzinie życia zawodowego oraz sfery osobistej. Znajdziesz w nim wyczerpujące opracowania z takich zagadnień jak samorealizacja, filozofia sukcesu, rozwój osobisty a także zasady osiągania bogactwa i wolności finansowej. Dodatkowo na łamach portalu znaleźć można recenzję literatury sukcesu oraz biografie ludzi sukcesu.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe sukces   samorealizacja   filozofia sukcesu   literatura   biografie   ludzie sukcesu   cytaty   pomysł na sukces   rozwój osobisty   powodzenie   bogactwo   niezależność finansowa   wolność finansowa  
Data Apr 7, 2010
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Zainwestuj w SIEBIE!
  Zainwestujwsiebie.blogspot.com to miejsce w sieci, które jest zbiorem ponad pięciuset artykułów, wielu porad i e- booków na temat osiągania sukcesów w życiu, pokonywaniu słabości, budowaniu biznesu, niezależności finansowej, osiągania pełni szczęścia i rozwoju osobistego. Każdy z nas ma jakieś marzenia, ale nie spełnią się one jeśli nie zdecydujesz się na działanie. Musisz zrobić ten pierwszy i najważniejszy krok, ku urzeczywistnieniu swoich najskrytszych pragnień. Jak sama nazwa bloga wskazuje, trzeba zacząć od zainwestowania w siebie, ponieważ to właśnie my jesteśmy swoją największą inwestycją i to od nas samych zależy to kim jesteśmy. Ważne, byśmy bezustannie się rozwijali. Jeżeli interesuje Cię biznes, chcesz być niezależny finansowo, nie martwić się czy starczy Ci do pierwszego, chcesz osiągać sukcesy i w pełni korzystać z życia- zacznij działać już teraz!!! Zajrzyj na zainwestujwsiebie.blogspot.com i zapisz się na newsletter!
Kategoria:   Nauka > Inne


2. BHP e-learning
  Szukając właściwej formy szkoleń, coraz liczniejsza grupa mobilnych użytkowników korzysta z szkoleń przez Internet. Mało jednakże ludzi wie, że są także szkolenia bhp e-learning. Ta ciekawa forma przekazywania edukacji pozwala użytkownikom na zaliczenie szkolenia, w komfortowym dla nich momencie, jak i sposobność podzielenia wykładu na kilka części. Wybierając tego typu szkolenia korzystają tak pracodawcy, jak również osoby zatrudnione. Brak jest przymusu|Nie są zmuszeni} przygotowywać już całego spotkania. Redukują się więc wydatki udostępnienia sali konferencyjnej, zapłaty szkoleniowcom. Z innej perspektywy patrząc osoby zatrudnione mają zapewniony duży komfort wyboru najlepszego dla nich miejsca i terminu, jak i godziny szkolenia. A przy tym pracodawcy przez bhp e-learning zyskują lepiej przeszkolonych pracowników. Kursy przeprowadzane za pomocą pokazu mają liczne slajdy z obrazkami, animacjami, i tak dalej.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. E-DobrePrace: Pisanie prac magisterskich
  Potrzebujesz pomocy w redagowaniu tekstu? Odwiedź www.pomoc-dobreprace.eu i pozwól pomóc sobie w redagowaniu opracowań naukowych. Zajmujemy się m.in. usługami edytorskimi i redakcyjnymi, doradztwem, pomocą merytoryczną, kwerendą oraz wieloma innymi kwestiami dot. redagowania. Każdemu z nas zdarza się brak pomysłu na zadany do zrobienia temat, brak czasu na wprowadzenie poprawek czy kłopoty z samym redagowaniem napisanego tekstu. Jesteśmy w stanie pomóc! Przekonaj się iż warto na nas postawić – do zobaczenia!
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Komunikacja interpersonalna - kurs audio
  Internetowy kurs dotyczący komunikacji interpersonalnej - jak w ciągu 21 dni stać się lepszym w komunikacji z innymi ludźmi.

Co da Ci ten kurs?

- wzmocnisz pewność siebie w kontaktach z innymi osobami
- nauczysz się innego sposobu wyrażania swoich próśb, potrzeb i poleceń,
- zrozumiesz, jaki wpływ ma wypowiadane słowo na Ciebie i na innych
- zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują
- nauczysz się sposobów skutecznej komunikacji, które po wprowadzeniu w życie pozwolą Ci na uzyskanie satysfakcjonujących kontaktów z innymi na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej i zawodowej,

Kurs jest dostępny on-line, bez wychodzenia z domu. Uczysz się kiedy chcesz i kiedy masz na to czas i ochotę.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Studia humanistyczne
  Strona www zawierająca treści dotyczące nauki w przeróżnym tego słowa sensie. W bogatym spisie strony wyszukamy takie kategorie jak korepetycje, prawo jazdy, interaktywne spisy szkół dodatkowo studia humanistyczne. Ponadto strona prezentuje podłoże informacyjne o kursach w szczególności kursach kosmetycznych czy też nauki szybkiego czytania. Zasadniczym zamierzeniem jest wsparcie osób młodych jak i osób dorosłych w pozyskaniu dopasowanej oferty dydaktycznej.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0