Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Certyfikaty Energetyczne
ID linku 844
Tytuł Certyfikaty Energetyczne
Url http://www.wama-certyfikaty.pl
Opis Najtańsze w Polsce certyfikaty energetyczne budynków i lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej oraz samodzielnych części techniczno-użytkowych. Świadczymy również usługi z zakresu termomodernizacji budynków, wykonujemy audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe opole   certyfikaty energetyczne   świadectwa energetyczne   audyt energetyczny   doradztwo energetyczne   termomodernizacja   audyt   odnawialne źródła energii   układy solarne   pompy ciepła
Data Mar 20, 2009
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. ZMECHANIZOWANE ROBOTY ZIEMNE I USŁUGI TRANSPORTOWE rozbiórki
  Jeżeli szukasz firmy, która świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianych prac budowlanych, na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i nie tylko, powinieneś drobiazgowo zapoznać się z propozycją firmy Zmechanizowane Roboty Ziemne i Usługi Transportowe Szczucka Lucyna z Grudziądza. Profil działalności tej firmy to nie tylko wykonywanie prac ziemnych w postaci niwelacji terenu, wyeksploatowania jego, przeprowadzania wykopów czy też wywozu ziemi i gruzu. Firma Zmechanizowane Roboty Ziemne i Usługi Transportowe to również wynajem specjalistycznego sprzętu budowlanego oraz usługi komunikacyjne materiałów budowlanych o masie do 12 ton. W ramach swojej aktywności firma ta w sposób solidny i punktualny realizuje prace polegające na wykopach pod przyłącza czy też fundamenty, niwelacje i zagospodarowanie terenu, zagęszczanie terenu. Absorbuje się również wywozem wszystkiego co staje się bezużyteczne na placu struktury. Te i inne informacje znajdziecie na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Narzędzia ręczne
  Renomowana firma CUSTO produkująca nasze narzędzia ręczne dołożyła wszelkich starań do ich ergonomii i użyteczności. Oferta zawiera grzechotki, grzechotki łamane, klucze ręczne, szczypce, zestawy narzędzi ręcznych. Na stronie dostępny katalog z pełną ofertą narzędzi ręcznych CUSTO. Możesz odebrać zamówione narzędzia ręczne bezpośrednio w naszym sklepie, lub zostaną Ci dostarczone kurierem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Gruntowy wymiennik ciepła
  Strona firmy SWP sp. z o. o., której specjalnością jest pasywna wentylacja mechaniczna. Prezentowana witryna przedstawia innowacyjny i opatentowany wynalazek promowanej firmy, jakim jest gruntowy wymiennik ciepła. Jest on stosowany jako element układu wentylacyjnego w rożnych typach budynków, takich jak domy jednorodzinne, obiekty sportowe czy hale przemysłowe. Gruntowy wymiennik ciepła wykorzystuje darmową, a także czystą energię geotermalną.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. ZAKKI meble kuchenne pomorskie
  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy Zakki. Od 1999 roku specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie oraz montaż różnego typu schodów. Polecamy schody gięte, zabiegowe, drewniane, metalowe, modułowe, dywanowe, obłożenie betonu. W schodach stosujemy przeróżne wstawki, listwy lub oświetlenie typu LED. Dzięki współpracy z nami, Państwa dom nabierze wyjątkowego charakteru. Uzupełnieniem naszej oferty są balustrady, a też zabudowy kuchni. W razie pytań prosimy o kontakt. Dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kominki ekologiczne - sol-techbiokominki.pl
  Twoim marzeniem zawsze był kominek będący symbolem nowoczesności i luksusu? Warto więc skorzystać z oferty firmy Sol-Tech proponującej biokominki. Dostępne są biokominki o różnych formach, wielkości i wykończeniu, łatwo jest więc dobrać odpowiedni model do wystroju wnętrza. To również możliwość umieszczenia biokominka w dowolnym miejscu we wnętrzu oraz łatwość przestawiania z miejsca na miejsce.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0