Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Klimatyzatory
ID linku 850
Tytuł Klimatyzatory
Url http://www.ck-system.pl
Opis Firma prowadzi działalność w zakresie chłodnictwa przemysłowego oraz komercyjnego, a także klimatyzacji i wentylacji. Firma wyposażyła i zrealizowała kilkaset różnego typu obiektów w Polsce, na Łotwie, Białorusi. Oferujemy pełen zakres usług wysokiej jakości po rozsądnych cenach.
Kategoria Firmy wg branży > Maszyny
Słowa kluczowe chłodnictwo   klimatyzatory   wentylacja   klimatyzacja   lady chłodnicze   urządzenia chłodnicze
Data Mar 20, 2009
Imię kontaktowe Anna
Email wyślij email do Anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Maszyny
1. REMAAG - kafary, malowarki drogowe, młoty pneumatyczne, sprężarki przewoźne
  Firma REMAAG jest Polskim Przedstawicielem Niemieckich firm GAYK
i HOFMANN, współpracujemy również z firmą KAESER Kompressoren. Zajmujemy się dystrybucją i serwisem maszyn drogowych. Nasza firma zapewnia Państwu od momentu zakupu od pierwszego uruchomienia możliwość skorzystania ze szkoleń oraz konsultacji, które prowadzone są przez wykwalifikowany personel techniczny naszej firmy.
Dzięki nowoczesnym systemom komunikacji i logistyki zapewniamy serwis w Polsce z krótkim terminem realizacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


2. PROMETGAS.PL Sp. z o.o.
  Działalnością PROMETGAS. PL Sp. z o.o. jest projektowanie, konstruowanie i montaż różnego typu generatorów do wytwarzania azotu z powietrza oraz górniczych agregatów sprężających. Oferta firmy zawiera także usługę outsourcingu azotu, która zapewnia klientowi stałą dostawę azotu o gwarantowanej ilości i jakości z własnych źródeł zasilania zlokalizowanych u klienta.
Generatory azotu produkowane przez PROMETGAS.PL Sp. z o.o. są źródłem nieskończonej ilości środka gaśniczego jakim jest azot, który ma zastosowanie w profilaktyce przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej poprzez inertyzację azotem zamkniętych przestrzeni zagrożonych wybuchem/pożarem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


3. Pistolety elektrostatyczne
  KREMLIN REXSON i SAMES jest firmą specjalizującą się w technikach wykończenia powierzchni i ekstruzji. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz zasięgiem swojego działania obejmuje cały świat, posiadając oddziały w większości krajów na całym globie. Firma oferuje najszerszy oraz najbardziej kompletny asortyment pomp i sprzętu do ochrony materiałów i stosowania farb, proszków, uszczelniaczy i klejów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


4. Baader
  Firma PH IMEX oferuje maszyny do przetwórstwa rybnego takie jak: fileciarka, odgławiarka, odościarka, odskórzarka, patroszarka (patroszenie ryb) i separatory do ryb. Profesjonalne maszyny do ryb w tym maszyny do filetowania ryb i usuwania ości. Zapraszamy - przetwórstwo rybne miękkie separowanie. Maszyny do usuwania ości - maszyny Baader, maszyny do patroszenia ryb, odzyskiwanie mięsa z ryby. Obróbka ryby - trymowanie ryb, filetowanie łososia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


5. PHU DAMAR S.C. glebogryzarki
  Kompetentna obsługa, fachowe doradztwo, towar wysokiej jakości, to wszystko charakteryzuje działalność firmy PHU Damar s.c. Przedsiębiorstwo ta posiada swoją siedzibę w Lipnie, w województwie kujawsko - pomorskim. Powstała ona stosunkowo niedawno, jednak zakres świadczonych usług i bogaty asortyment sprawił, że szybko zyskała zaufanie klientów. Przedsiębiorstwo ta jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży, pośredniczącym w sprzedaży towarów znanej marki Kipor. Każde sprzęty i urządzenia oferowane przez firmę PHU Damar s.c. posiadają gwarancję producenta. Ponadto omawiana Firma proponuje swoim odbiorcom serwis urządzeń po gwarancyjnych. Inną usługą, która zyskała zadowolenie klientów jest regeneracja zużytego sprzętu. Przedstawione powyżej usługi dają satysfakcje odbiorcom firmy PHU Damar s.c. Firma ta dokłada każdych starań, by świadczone przez nią usługi oraz sprzedawany towar świadczyły o jakości tej firmy. Szersze informacje uzyskacie, odwiedzając naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0