Kategorie w katalogu

Aktualności 633
Biznes i ekonomia 5716
Dom 3187
Firmy wg branży 7901
Internet 3985
Komputery 735
Kultura i sztuka 560
Motoryzacja 872
Muzyka 328
Nauka 766
Rozrywka 835
Społeczenstwo 458
Sport 563
Turystyka 1846
Zdrowie i uroda 2789
Zwierzęta i rośliny 313
Prawo jazdy Gdańsk
ID linku 862
Tytuł Prawo jazdy Gdańsk
Url http://www.gdprawko.pl
Opis Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat;b;. Gwarantujemy profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto ; jak na egzaminie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Prawo   jazdy   Gdańsk   Nauka   jazdy   Gdańsk   Szkoła   jazdy   Gdańsk   Jazdy   dodatkowe
Data Mar 22, 2009
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. EL-DŹWIG S.C. konserwacja wind Warszawa
  Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu serwisu i modernizacji urządzeń dźwigowych. Firma El-Dźwig z Warszawy podejmie się napraw i konserwacji dźwigów osobowych wszystkich typów i wszystkich producentów. Zakres naszej działalności otacza również sporządzanie specyfikacji z zakresu robót do potrzeb przetargów, a również opracowywanie programów funkcjonalno-użytkowych wykorzystywanych przy modernizacji dźwigów. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania tego typu prac wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Działamy szybko i profesjonalnie, dbając o zachowanie wszystkich zasad BHP, norm krajowych i dyrektyw unijnych. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. BILANS biuro rachunkowe Zielina Góra
  Biuro rachunkowe Bilans z siedzibą w Zielonej Górze świadczy usługi rachunkowe i księgowe na Licencji Ministerstwa Finansów od 2009 roku. Wykonujemy kompleksowe działania w zakresie obsługi kadr oraz płac oraz zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i ewidencjami ryczałtu. Zakres współpracy oraz wycena proponowanych przez nas usług ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Dla naszych obecnych i przyszłych klientów przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty cenowe. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z pełną propozycją naszych usług zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura rachunkowego Bilans.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Alwik pogotowie kanalizacyjne Krakow i okolice
  Firma Alwik, chociaż istnieje na rynku od niedawna, jest prawdziwym ekspertem w zakresie udrażniania i oczyszczania instalacji sanitarnych i deszczowych, a także pionów kanalizacyjnych, studzienek, bądź też wpustów ulicznych. Wyjątkowe zróżnicowanie propozycji w połączeniu z korzystnymi cenami powoduje, że jest ona interesująca dla rozległego grona odbiorców. Decydując się na skorzystanie z niej mogą Państwo liczyć nie tylko na najwyższej jakości usługi, lecz też sprawną oraz terminową realizację zlecenia i otwartość na wszystkie, nawet mniej typowe rozwiązania. Firma Alwik prowadzi swoją działalność na terenie Krakowa oraz okolic, stawiając na nowatorskie rozwiązania, a również nowoczesny, całkowicie funkcjonalny sprzęt. Rozporządza maszynami do odmrażania, wysokociśnieniowym WUKO, albo też specjalnymi kamerami do przeprowadzania inspekcji TV. Więcej szczegółowych informacji na
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. AMIPOL kontenery sanitarne
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowana przez przedsiębiorstwo Amipol. Siedziba naszej placówki mieści się w miejscowości Łysiec na Śląsku. Jesteśmy liderem na Śląsku, w branży budownictwa modułowego. W nasze kontenery wyposażamy również firmy w całej Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie kontenerów. Sprzedajemy kontenery socjalne z przeznaczeniem na szatnię czy jadalnię, kontenery biurowe oraz magazynowe. Kontenery sanitarne posiadają prysznic, umywalkę, pisuar, kabinę WC. Posiadamy bogaty wybór. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe dane na temat firmy oraz jej propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. MATAR-PLUS- Systemy nagłośnienia
  W Tarnobrzegu odnajdziecie Państwo producenta najwyższej jakości kamer podwodnych i specjalistycznych dla ratownictwa wodnego, służb technicznych oraz osób prywatnych. Jest to firma MATAR-PLUS - doświadczony ekspert nie tylko w dziedzinie kamer lecz również w obszarze instalacji i urządzeń alarmowych oraz zabezpieczeń, urządzeń sygnalizacji gazowej i przeciwpożarowej. Firma ta funkcjonuje na rynku już od 1993. Bogate doświadczenie jej pracowników, a ponadto uzyskane uprawnienia w zakresie technicznej ochrony osób i mienia stanowią niepodważalny fundament istnienia tej firmy. Wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą Państwu profesjonalnej rady w temacie bezpieczeństwa osób i mienia, a ponadto dostosują ofertę do Państwa potrzeb i wymagań. Więcej o firmie i jej ofercie znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0