Kategorie w katalogu

Aktualności 638
Biznes i ekonomia 5782
Dom 3214
Firmy wg branży 7977
Internet 3994
Komputery 735
Kultura i sztuka 560
Motoryzacja 878
Muzyka 331
Nauka 772
Rozrywka 835
Społeczenstwo 461
Sport 567
Turystyka 1854
Zdrowie i uroda 2821
Zwierzęta i rośliny 314
Prawo jazdy Gdańsk
ID linku 862
Tytuł Prawo jazdy Gdańsk
Url http://www.gdprawko.pl
Opis Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat;b;. Gwarantujemy profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto ; jak na egzaminie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Prawo   jazdy   Gdańsk   Nauka   jazdy   Gdańsk   Szkoła   jazdy   Gdańsk   Jazdy   dodatkowe
Data Mar 22, 2009
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. INTER-STYL S.C. ŁÓDŹ
  Jeśli ciekawią Państwa opakowania kartonowe wykonywane na zlecenie, zapraszamy do skorzystania z usług firmy Inter-Styl-Pak mającej swoją siedzibę w Łodzi. Wysoka jakość wykonania i odpowiadanie na potrzeby zleceniodawców to zasady, którymi kierujemy się w naszej aktywności. Proponujemy gotowe opakowania z tektury litej oraz falistej. Jednak specjalizujemy się w wytwarzaniu opakowań na zamówienie, zarówno tych standardowych, jak również nietypowych o dowolnie wybranym układzie, konstrukcji czy przeznaczeniu. Pracujemy na nowoczesnych maszynach, dzięki temu możemy kompetentnie dopełniać zamówienia zarówno na opakowania klapowe, jak i wykrawane i wielkogabarytowe. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. GEOMIX BIURO GEOLOGICZNE wiercenia mechaniczne
  Biuro geologiczne Geomix już od 2003 roku zajmuje się przeprowadzaniem prac terenowych (wiercenie mechaniczne i przy pomocy świdrów ręcznych, sondowanie, próbne obciążenia podłoża płytą VSS, instalacja piezometrów, profilowanie otworów), jak też projektowo-dokumentacyjnych (projekty prac geologicznych, opinie, ekspertyzy odnośnie przydatności gruntów do budownictwa, różnego rodzaju dokumentacje itp.). Oceniamy jakość stanu środowiska gruntowo-wodnego i wydajemy stosowne opinie, wykonujemy badania laboratoryjne, lokalizujemy ujęcia wodne, badamy jakość wody. Oczywiście nasza oferta jest dużo szersza, jako że przystosowujemy ją do każdego klienta personalnie. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu (osobistego, telefonicznego lub mailowego) oraz na stronę naszej firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. GTG GROUP gięcie blach laserem
  Oferujemy usługi i akcesoria (detale) z obróbki CNC. Zajmujemy się profesjonalnym frezowaniem oraz toczeniem laserowym już od wielu lat. Jesteśmy pełną doświadczenia firmą, która zyskała ogromne zaufanie swoich klientów na przestrzeni lat. W naszej kadrze pracowniczej pracują tylko wysoce wykwalifikowani specjaliści. Oferujemy usługi: śrutowania, piaskowania, laserowej obrób, cięcia i gięcia blach, a także montażu i kompleksowych usług zawierających także między innymi galwanizowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz współpracy z firmą GTG-GROUP z Nowego Dworu Mazowieckiego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. TEST HR Direct Search
  Advisory Group TEST Human Resources to firma, która od 1991 roku specjalizuje się w branży rekrutacyjnej. Od początku istnienia na rynku, zrealizowała łącznie przeszło 10 000 projektów w danym zakresie. Firma ma do swojej dyspozycji pracowników z wykształceniem, doświadczonych, certyfikowanych. Tym sposobem przekazuje klientom zarówno wiedzę jak i zdobyte doświadczenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Usługi rachunkowe Łódź
  Jeśli nie radzisz sobie ze swoimi rachunkami powierz je ekspertowi, który zajmuje się tym na co dzień.
Usługi rachunkowe W Łodzi oferuje biuro rachunkowe Sukulent. Ceny usług ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu pracy księgowego co jest bardzo wygodne dla nas klientów, sprawdźcie sami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0