Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kebab dla Twojej restauracji
ID linku 8720
Tytuł Kebab dla Twojej restauracji
Url http://www.kebabarena.pl
Opis Firma Arena Orient Express zajmuje się zaopatrzeniem zakładów gastronomicznych w orientalne produkty spożywcze oraz urządzenia gastronomiczne potrzebne do stworzenia i prowadzenia lokalu typu kebab.

Nasza firma produkuje i dostarcza szeroki wachlarz mrożonych wyrobów mięsnych typu kebab i gyros, pieczywo do kebaba, pitta, oryginalne egzotyczne dodatki, a także maszyny oraz urządzenia gastronomiczne.

Oferujemy także swoje doświadczenie w dziedzinie szkoleń oraz pomoc w stworzeniu i prowadzeniu nowo otwieranego lokalu.

Dystrybucja naszych produktów odbywa się specjalistycznym sprzętem mroźniczym z zachowaniem wymogów sanitarnych na terenie całego kraju. Dostawa do odbiorcy nie przekracza 72 godzin od momentu zamówienia. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe Kebab   kebab dostawa   mięso kebab   gyros   pitta   kebab produkcja   mięso do kebaba   meso kebab   ciasto kebab   opiekacz kebab   pieczywo do kebaba   nóż do kebaba   maszyny do kebaba   urządzenia do kebaba   turecka tortilla   sos do kebaba   mięso na kebab   mięso
Data Apr 26, 2010
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Kopiarki Warszawa
  Strona serwisu kopiarek Adlers, który oferuje kopiarki Warszawa, a także innego rodzaju produkty i akcesoria związane z kopiarkami. Oferta prezentowanego serwisu, zamieszczona na omawianej stronie internetowej, obejmuje różne modele kopiarek, między innymi kolorowe oraz czarno-białe. Oferowane kopiarki Warszawa mogą być nowe, ale bywają również poleasingowe. We wspomnianej ofercie znajdują się też drukarki, a także liczarki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Ugoda z bankiem kredyt frankowy - ugodazbankiem.info
  Strona internetowa ugodazbankiem.info przekazuje najważniejsze informacje z zakresu kredytów we frankach oraz ugody frankowiczów z bankami. Za każdą treścią artykułu stoją wykwalifikowani adwokaci i radcowie prawni, wyspecjalizowani w sprawach frankowych. W ten sposób odbiorcy artykułów mają pewność, że przekazywane informacje oraz porady są rzetelne, prawdziwe oraz zweryfikowane przez specjalistów prawa. Strona internetowa ugodazbankiem.info należy do Kancelarii Adwokackiej Sosnowski Adwokacki i Radcowie Prawni, która jako jedna z pierwszych w Polsce, zaczęła pomagać frankowiczom, potrzebującym wsparcia prawnego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. IM Motion
  Kupując rower, nawet do jazdy rekreacyjnej, należy zwrócić uwagę na szereg różnych aspektów. Jeśli idzie o wygodę i bezpieczeństwo, nie warto decydować się na sprzęt, kierując się jedynie ceną czy kolorem. Ważne, by dobrać rower pod kątem rozmiaru, przecież nie jesteśmy wszyscy jednego wzrostu. Na stronie sklepu IM Motion znajdziesz instrukcję jak dopasować rower-jeśli jednak obawiasz się pomyłki, przyjdź do jednego z naszych punktów, a chętnie Ci pomożemy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Ultimate Project
  Ultimate Project jest polską firmą w dziedzinie inżynierii i ochrony środowiska. Oferujemy szeroki zakres usług dla przedsiębiorstw, jednostek samorządowych, klientów indywidualnych. Wykonujemy projekty, dokumentacje, analizy z zakresu ochrony środowiska i rekultywacji. Naszym celem jest kompleksowa obsługa przedsiębiorców podlegającym ustawowym obowiązkom.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Paszport energetyczny
  Obowiązek posiadania świadectwa charakterystyki energetycznej nieruchomości (popularnie certyfikatu energetycznego, paszportu energetycznego) wynika z prawa europejskiego. Celem wprowadzenia świadectw energetycznych jest redukcji emisji spalin do atmosfery. Świadectwa charakterystyki są obowiązkowe dla każdego budynku. Dlatego zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0