Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Usługi księgowe Wrocław - Selent Słupina
ID linku 8724
Tytuł Usługi księgowe Wrocław - Selent Słupina
Url http://www.biuro-wroclaw.pl
Opis Biuro Rachunkowe Selent Słupina spółka jawna oferuje pełen zakres usług księgowych dla spółek prawa handlowego z całego Polski. Świadczymy całościową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności.
W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem i zamknięciem firmy. Usługi księgowe Wrocław Każdy nasz klient jest dla nas Klientem najważniejszym. Ceny pełnej księgowość już od 500 złotych netto. właściciele firm często się skarżą, że po dogadaniu umowy ich biura rachunkowe przestają się nimi interesować. Z naszej strony zawsze zapewniamy odpowiedź na wszystkie Państwa zapytania, udzielamy podpowiedzi w kwestii dopasowania obciążeń podatkowych. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę. Wysoka jakość usług poparta jest dogłębnym zgłębianiem wiedzy pracowników poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz ciągły dostęp do publikacji i specjalistycznych serwisów informacyjnych. Księgowość Wrocław współpracę z Klientem opieramy na należytym zapoznaniu specyfiki jego firmy. Pozwala to na dogłębne ukierunkowanie prac oraz dostosowanie rozwiązań do jego potrzeb. Udzielamy wszechstronnego porady przy rozwiązywaniu niedogodności.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro rachunkowe wrocław   ksiegowość wrocław   usługi ksiegowe wrocław
Data Apr 26, 2010
Imię kontaktowe Zbigniew Masteroff
Email wyślij email do Zbigniew Masteroff
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. transport krajowy
  Firma transportowa Anjan-Trans to doskonałej jakości, nowoczesna i kompleksowa oferta transportu krajowego i zagranicznego na najwyższym poziomie. Firma dostosowuje się do wymagań klienta i jego oczekiwań, gwarantując szybki transport różnego rodzaju towarów, produktów, przedmiotów na bardzo atrakcyjnych warunkach. W ofercie możliwość przewozu między innymi zarówno alkoholi, papierosów jak i elektroniki czy żywności zamrożonej jak i świeżej. Doskonale przystosowane pojazdy do transportu towarów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Dane wrażliwe
  Jeżeli takie kwestie jak poufność informacji w firmie, cyberbezpieczeństwo czy infrastruktura krytyczna wydają się Państwu interesujące - a żaden przedsiębiorca nie może o nich zapomnieć, to zapraszamy do kontaktu z wrocławską firmą Prospects Incubator, o której wszystko zostało napisane na stronie internetowej www.prospectsincubator.com. Oferujemy głównie audyt, doradztwo oraz szkolenia dla pracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Www.apeiron.edu.pl
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie oferuje kształcenie na ciekawych i przyszłościowych kierunkach takich jak bezpieczeństwo wewnętrzne oraz administracja. Ponadto Szkoła proponuje szeroki wybór studiów podyplomowych i kursów, dzięki którym można zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Celem uczelni jest zapewnienie studentom kształcenia na jak najwyższym poziomie, przy zachowaniu przyjaznej atmosfery.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Badania fonoskopia
  Nasze usługi kierujemy zarówno do organów ścigania, firm jak też klientów indywidualnych, których oferujemy wykonanie profesjonalnych usług związanych z ekspertyzami. Wykonujemy szeroki zakres ekspertyz materiału genetycznego, substancji zakazanych. Wszystkie ekspertyzy w naszej firmie wykonywane są przez zespół doświadczonych oraz doskonale wykwalifikowanych specjalistów, co pozwala nam zapewnić ekspertyzy o wartości materiału dowodowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Tanie ulotki
  Druki reklamowe np. prospekty, foldery, informatory, dla których kanałami przekazu są: prasa, poczta i dystrybucja bezpośrednia, należą do działu tzw. reklamy wydawniczej. Spośród tych wszystkich rodzajów druku interesuje nas ulotka. Jest ona materiałem reklamowo-informacyjnym, którego przeczytanie powinno zająć minimalną ilość czasu, a jednocześnie dostarczyć, jak najwięcej informacji. Powinny być one rzeczowe i konkretne, co wiąże się z bardzo precyzyjnym określeniem jej celu. Od tego zależy wygląd ulotki. Im prostsza, tym szybciej trafi do odbiorcy i przy tym możemy podejrzewać, że drukarnia zażąda mniejszej opłaty za jej wydrukowanie. Zatem tajemnica reklamy za pomocą ulotki tkwi w prostocie i przystępności. Nie znaczy to, że taka ulotka nie zawiera trudnych słów. Jest ona tak pomyślana, od pierwszego słowa do ostatniego, w układzie graficznym i hierarchii ważności, że przyciągnie uwagę na bezcennych kilka sekund. Tania ulotka może wiązać się z prostotą jej projektu. Ważne jest jednak to, że jej cena wcale nie przesądza o skuteczności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0