Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Usługi księgowe Wrocław - Selent Słupina
ID linku 8724
Tytuł Usługi księgowe Wrocław - Selent Słupina
Url http://www.biuro-wroclaw.pl
Opis Biuro Rachunkowe Selent Słupina spółka jawna oferuje pełen zakres usług księgowych dla spółek prawa handlowego z całego Polski. Świadczymy całościową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności.
W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem i zamknięciem firmy. Usługi księgowe Wrocław Każdy nasz klient jest dla nas Klientem najważniejszym. Ceny pełnej księgowość już od 500 złotych netto. właściciele firm często się skarżą, że po dogadaniu umowy ich biura rachunkowe przestają się nimi interesować. Z naszej strony zawsze zapewniamy odpowiedź na wszystkie Państwa zapytania, udzielamy podpowiedzi w kwestii dopasowania obciążeń podatkowych. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę. Wysoka jakość usług poparta jest dogłębnym zgłębianiem wiedzy pracowników poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz ciągły dostęp do publikacji i specjalistycznych serwisów informacyjnych. Księgowość Wrocław współpracę z Klientem opieramy na należytym zapoznaniu specyfiki jego firmy. Pozwala to na dogłębne ukierunkowanie prac oraz dostosowanie rozwiązań do jego potrzeb. Udzielamy wszechstronnego porady przy rozwiązywaniu niedogodności.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro rachunkowe wrocław   ksiegowość wrocław   usługi ksiegowe wrocław
Data Apr 26, 2010
Imię kontaktowe Zbigniew Masteroff
Email wyślij email do Zbigniew Masteroff
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Ranking lokat online
  Serwis internetowy Lokatowy.pl to miejsce w sieci, które odpowie na wiele pytań, związanych z lokatami. To coraz bardziej popularny sposób na oszczędności krótkoterminowe. Dowiesz się u nas, czym są takie lokaty, w jaki sposób są oprocentowane, poznasz tez te, które rokują najlepszy zysk. Dla początkujących jest specjalny przewodnik ze słowiczkiem pojęć.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Reklama SMS Premium Rate – fabryka sms.pl
  Nasza firma DirectInfo Sp. z o.o. oferuje międzyoperatorski węzeł umożliwiający wysyłanie wiadomości reklamy SMS i MMS. Narzędzia, które stworzyliśmy mogą znaleźć zastosowanie na łamach Państwa serwisów internetowych, a także oprogramowania i aplikacji. Serwer sms jest w stanie obsłużyć naprawdę pokaźną liczbę wysyłanych wiadomości, które mogą trafić do Państwa klientów. Koszt pojedynczej wiadomości został przez nas ustalony na najniższym poziomie na rynku, dzięki czemu nasza oferta wydaje się być szczególnie atrakcyjną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Warszawa
  Biuro rachunkowe Vero - specjalizacja to księgowość. Wysokiej jakości usługi księgowe w konkurencyjnych cenach. Biuro rachunkowe prowadzi indywidualne rozliczenia podatkowe i rozliczenia dla podmiotów gosp. Usługi księgowe - księgowa Białołęka, Tarchomin, Targówek, Łomianki, woj. mazowieckie. Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej i sporządzanie deklaracji podatkowych - biuro księgowe serdecznie zaprasza do swojego biura.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Pogotowie zamkowe - awaryjneotwieranie.waw.pl
  Przedstawiamy Państwu profesjonalne usługi ślusarskie realizowane na terenie Warszawy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za awaryjne otwieranie zamków, głównie w samochodach, mieszkaniach, domach, piwnicach, garażach. Podejmujemy się ponadto serwisowania i wymiany zamków. Korzystamy z najlepszych rozwiązań branżowych. Zamki otwieramy w mało inwazyjny sposób.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. dowóz pasażerów na lotnisko Pyrzowice - lot28.pl
  Jeżeli szukasz parkingu - lotnisko Pyrzowice w Katowicach, jak najbardziej powinieneś zajrzeć na stronę internetową www.Lot28.pl. Jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo Twojego samochodu, niską cenę, a także całodobową obsługę oraz fakt, że po prostu będziesz miał zapewniony bezpłatny transport na lotnisko. W razie pytań o parking, zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0