Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Twój pomysł na biznes - News
ID linku 890
Tytuł Twój pomysł na biznes - News
Url http://www.nowybiznes.eu
Opis Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biznes plan, o jakie dotacje możesz się ubiegać a także jak rozpocząć działalność gospodarczą. Masz jakiś pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma szanse się udać? Napisz na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe praca   biznes   firma   działalność gospodarcza   własna firma   pomysł na firmę   pomysł na biznes   kredyt   dotacja   finanse   biznes plan
Data Mar 24, 2009
Imię kontaktowe Karol
Email wyślij email do Karol
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Praca w Holandii - Goodmorning
  Firma GOODMORNING Sp. z o.o. jest Holenderską agencją pracy tymczasowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2001 i obecnie należymy do największych tego typu firm w Holandii. Główna siedziba biura znajduje się w południowej części Holandii w miejscowości Etten-Leur.
W Polsce posiadamy ponad 6 przedstawicielstw, z główną siedzibą w Złotowie.
W ciągu roku zatrudniamy około 1500 osób.
Współpracujemy z najlepszymi holenderskimi przedsiębiorcami i pośredniczymy w zatrudnianiu polskich i węgierskich pracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. Praca Przedstawiciel > Praca Przedstawiciel Handlowy
  Portal umożliwia szerokiej grupie przedstawicieli handlowych i medycznych dotarcie do aktualnych ofert pracy we własnej branży. Przekonaj się jak to działa! Gdy tylko u nas pojawi się nowe ogłoszenie dostaniesz natychmiast informację na swojego maila. Pisz komentarze i oceniaj oferty pracy. Zostaw nam swojego e-maila i bądź na bieżąco!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Kancelarie Adwokackie Kielce
  Nasza Kancelaria Adwokacka zapewni Państwu wydajną, generalną obsługę prawną oraz zupełną reprezentację przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz sądami polubownymi. Nasi adwokaci udzielają pomocy prawnej w aspekcie negocjacji, opiniowania i sporządzania pism, umów czy ugód. Wspieramy też w zakresie jednokrotnych, sporadycznych porad prawnych oraz w sporządzaniu pism do sądów i urzędów. Każdy adwokat i radca prawny naszej kancelarii jest do Państwa dyspozycji. Uposażenie kancelarii jest determinowane za każdym razem indywidualnie z Klientem. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od rodzaju zadania, czasu jego wykonania, ceny przedmiotu sprawy i nakładu pracy. Naszym celem jest świadczenie usług na względnie jak najwyższym poziomie, z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów i w taki sposób aby nie umknął nam żaden detal i byśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie stawianych przed nami zadań. Nasi Adwokaci i Aplikanci Adwokaccy dostarczają pomoc prawną z poszanowaniem przepisów prawa oraz Zbioru Zasad Etyki i Godności Zawodu Adwokata.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Praca dla inżynierów, headhunting.
  Fair Recruitment jest niezależną agencją doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów rekrutacyjnych oraz odpowiednie kwalifikacje z dziedziny HR i chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Każdy prowadzony przez nas projekt rekrutacyjny ma swojego opiekuna, który dba o jego profesjonalną, rzetelną i uczciwą realizację.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. CVserwis
  CVserwis.pl to strona z poradami jak napisać curriculum vitae i listy motywacyjne. Zawiera także informacje jak szukać pracy i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Na stronie dostępne są darmowe wzory CV do pobrania. W serwisie znajduje się również obszerny spis adresów internetowych pośrednictw pracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0