Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Negocjacje cenowe - Auto Księżyno
ID linku 8959
Tytuł Negocjacje cenowe - Auto Księżyno
Url http://www.negocjator.warszawa.pl
Opis Polecamy negocjacje ceny mieszkań na zlecenie - masz możliwość wynajęcia negocjatora, który zajmie się negocjacjami ceny nieruchomości z deweloperem czy sprzedawcą. Niby negocjować każdy potrafi. Tylko czy stać Cię na zapłacenie wyższej ceny za upatrzone mieszkanie? Negocjator jest osobą z zewnątrz, wolną od emocji związanych z dużą transakcją jaką chcesz przeprowadzić. Negocjator jest kimś, kto zapewni chłodne, racjonalne podejście. Negocjowanie samemu jest z góry skazane na pewne braki. Podobnie negocjatorowi trudno negocjować, gdy sam jest zaangażowany emocjonalnie. Olbrzymim atutem profesjonalnych negocjacji jest znajomość technik i metodyki negocjacyjnej. Także praktyka jest absolutnie niezbędna. Nasz negocjator ma ponad 8 letnią praktykę negocjacyjną, przede wszystkim jest osobą skuteczną - co ma zasadnicze znaczenie dla naszych Klientów. Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy i usług profesjonalnego negocjatora cen mieszkań i nieruchomości - jeżeli zależy Ci na obniżeniu ceny, negocjuj roztropnie mając profesjonalne wsparcie negocjacyjne w negocjacji ceny mieszkania czy upatrzonej nieruchomości. Negocjujemy ceny mieszkań nowych - z rynku pierwotnego oraz używanych - z rynku wtórnego. Czy stać Cię na przepłacanie?
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe negocjacja ceny mieszkania   negocjator   negocjator warszawa   negocjacje   negocjacje na zlecenie   negocjator do wynajęcia   negocjator na zlecenie   negocjatorzy
Data May 8, 2010
Imię kontaktowe Albert
Email wyślij email do Albert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Ogłoszenia nieruchomości na portalach internetowych.
  Wiele osób chcących kupić mieszkanie staje przed problemem jak znaleźć odpowiednią nieruchomość. Ogłoszenia nieruchomości na portalach internetowych są bardzo liczne- nie wszystkie jednak spełniają oczekiwania kupujących. Czasami warto szukać na portalach dysponujących mniejszą liczbą ogłoszeń. Jeśli oferta jest aktualna oraz przygotowana z dbałością o szczegóły, można dużo łatwiej znaleźć nieruchomości spełniające oczekiwania klienta. Wielka liczba ogłoszeń nieruchomości nie jest jedynym kryterium na jakie powinno się zwracać uwagę korzystając z portali.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Nieruchomości Szczecin Gwarant
  Pośrednictwo nieruchomości na ternie Szczecina i okolic. Oferta obejmuje mieszkania (nowe i rynku wtórnego), domy(jednorodzinne, bliźniaki, rezydencje, działki(rolne i budowlane). Prowadzimy również sprzedaż oraz najem lokali komercyjnych. Nasi klienci otrzymują wsparcie doświadczonych maklerów nieruchomości (doradztwo w zakresie umów, transakcji, kredytowania).
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. ADMINION zarządca wspólnoty mieszkaniowej poznań
  Zachęcamy Państwa do współpracy z krakowską firmą Adminion Nieruchomości. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak też biznesowymi. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo zarządzanie nieruchomościami, audyt wspólnoty mieszkaniowej, znoszenie współwłasności, monitorowanie zużycia mediów, obsługę techniczną czy przeglądy, pośrednictwo w obrocie, komercjalizacje nieruchomości, relokację najemców oraz doradztwo na rynku nieruchomości. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, wsparcie merytoryczne jak i szybkie i sprawne działanie. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. mieszkania jastrzębie
  Wymarzony dom, mieszkanie czy lokal czeka na Ciebie na www.kotwicki.net. Wejdź i przekonaj się jak obszerną bazą dysponujemy i jak wiele możemy Ci zaoferować. Nasze biuro nieruchomości proponuje Ci skorzystanie z zaawansowanej wyszukiwarki, notesu online, w którym będziesz mógł bezpłatnie porównywać oferty oraz darmową pomoc przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny w jednym z wielu renomowanych banków, z którymi pracujemy. Z nami sprzedasz, z nami kupisz, szybko, sprawnie i bez niepotrzebnych nerwów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Luksusowe Mieszkania - malychanieruchomoscipremium.com
  W ofercie firmy Małycha Nieruchomości Premium profesjonalna pomoc w znalezieniu luksusowej nieruchomości od miliona do kilku milionów złotych. Współpracujemy z klientami o wyśrubowanych wymaganiach, dla których liczy się komfort życia i wysoki standard mieszkania. Nieruchomości Premium od Małycha Nieruchomości Premium. Sprzedaż, kupno, wynajem. Więcej na stronie internetowej malychanieruchomoscipremium.com. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0