Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Pomiary i usługi geodezyje Cieszyn
ID linku 9059
Tytuł Pomiary i usługi geodezyje Cieszyn
Url http://www.geodeci.cieszyn.pl
Opis Doświadczenie w zakresie usług geodezyjnych, pomiarów geodezyjnych zdobywaliśmy u boku specjalistów, którzy wpoili nam cechy dobrego geodety - Geodezja Bielsko.
Jeśli szukacie Państwo usług pod tym hasłem lepiej nie mogliście trafić. Profesjonalizm i rzetelność pozwoliły nam na konsekwentny rozwój firmy oraz zyskiwanie zadowolonych klientów, zarówno tych prywatnych, jak i związanych z biznesem lub urzędami np. wydzielanie koryt rzek, pasów drogowych, geodezyjna obsługa budowli osiedli mieszkaniowych etc. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności nazbierało się ich bardzo wielu. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grupy zadowolonych klientów z naszych usług geodezyjnych w regionie Bielska i Cieszyna.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Geodezja Bielsko   Geodezja Cieszyn   Pomiary Geodezyjne Cieszyn   Usługi geodezyjne Cieszyn   Pomiary i usługi geodezyjne Cieszyn   Geodeta Bielsko   Geodeta Cieszyn   geodeci cieszyn   geodeci bielsko   usługi geodetów   pomiary geodezyjne   usługi geodezyjne
Data May 16, 2010
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Izolacja stropów garaży - ITERM
  ITERM to firma kształtująca doświadczenie w licznych budowach w krajach Europy. Realizacja zagranicznych projektów dała możliwość oferowania klientom korzystnych i zarazem kompleksowych rozwiązań. Firma posiada własne zaplecze techniczne i finansowe. Z biegiem lat ulegała rozwojowi. Oferuje usługi elektryczne, termomodernizacyjne, a także z sektora pasywnych zabezpieczeń ppoż i usługi z zakresu akustyki dla architektury i budownictwa. Firma działalność prowadzi na terenie całej Polski i Europy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Koła pasowe, koła zębate do betoniarek
  Nasza Firma zajmuje się produkcją kół pasowych oraz kół zębatych do betoniarek.

Koła pasowe są wykonane na obrabiarkach CNC.

W przypadku nietypowych rozmiarów wykonujemy koła na zamówienie.
Na zakupiony towar udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Wystawiamy faktury Vat.

W swojej ofercie posiadamy koła stalowe oraz żeliwne na paski klinowe 13 (HA) i 17 (HB). Koła na 1,2 i więcej pasków oraz koła kilkustopniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Domy z bali
  Domy z bali to idealne rozwiązanie nie tylko na terenach górskich i w zimnych regionach. Dom drewniany to przede wszystkim ciepło, zdrowie i solidność niezależnie od lokalizacji Waszej działki. Zapewnij swoim najbliższym komfortowe warunki do zabawy, nauki i relaksu w drewnianym domu. Dopasuj najbardziej odpowiedni do Twojego gustu projekt i ciesz się własnym domem szybciej niż się może wydawać.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. budowa domów poznań
  Poznańska firma budowlana Bud Partner zajmuję się budową domów jednorodzinnych, wielorodzinnych czy obiektów biurowych oraz przemysłowych. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do realizacji. Specjaliści tworzący nasze przedsiębiorstwo, zawsze chętnie służą pomocą i dzielą się swoja poparta wieloletnim doświadczeniem wiedzą. Wykonujemy również ekspertyzy budowlane, w tym ekspertyzy techniczne odnoszące się do stanów technicznych obiektów budowlanych, omówienia naukowo-techniczne dotyczące stanu technicznego konstrukcji budowlanych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. ARSANIT sklep bydowlany
  Zakład produkcyjny firmy Arsanit mieści się w Siemianowicach Śląskich. Firma od ponad 10 lat działania na rynku dba o najwyższą jakość proponowanych artykułów oraz wszelkie aktywności ukierunkowane są na jak najlepsze zaspokojenie potrzeb klienta. Arsanit to wytwórca styropianu oraz produktów z obszaru chemii budowlanej - farby, tynki, zaprawy, kleje do płytek, różne systemy dociepleń. Dystrybucja produktów odbywa się zarówno w kraju, jak i zagranicą. Mając wysokiej klasy tabor transportowy firma może zapewnić klientom szybką dostawę we wskazane miejsce, zapewniając pełen i fachowy serwis. Nasi doradcy techniczno-handlowi są do Państwa dyspozycji oraz chętnie pomogą dopasować właściwy produkt i odpowiedzą na wszelkie ważne dla Państwa pytania. Dobro klienta zawsze było naszym priorytetem. Nie ustajemy w dążeniach, żeby jeszcze lepiej zaspakajać potrzeby naszych klientów. Zyskaliśmy uznanie rynku, czego potwierdzeniem są otrzymane wyróżnienia przyznawanym najlepszym w branży. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0