Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Szkolenia
ID linku 909
Tytuł Szkolenia
Url http://www.midwest.pl
Opis Zapisz się na szkolenia z firmą Midwest. Jesteśmy wiodącą firmą szkoleniową w Polsce, specjalistami w profesjonalnej edukacji dorosłych z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta, umiejętności kierowniczych i osobistych oraz marketingu. Szkolenia z Midwest przepustką do kariery!
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe szkolenia   szkolenia dla firm   firmy szkoleniowe   szkolenia otwarte   techniki sprzedaży
Data Mar 26, 2009
Imię kontaktowe ewelowska@wp.pl
Email wyślij email do ewelowska@wp.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Szkoła rysowania - Kurs rysunku
  W naszej szkole, zdobędziesz niezbędne umiejętności potrzebne do rysowania, nauczysz się zasad na jakich opiera się sztuka rysunku. Zrozumiesz czym jest architektura oraz nabędziesz umiejętności nadawania postacią cieni, rysować martwą naturę, oddać głębię lub odpowiednio rzucić efekt światła na dany przedmiot. Realizuj swoje marzenia - przyjdź i nie zmarnuj swoich zdolności.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Technologia
  Technologie to nowy dział na portalu Money.pl. W tym dziale znajdziesz ciekawostki, newsy i naukowo potwierdzone badania z zakresu najnowszych technologii. Dział dzieli się na takie kategorie jak ekologia, przemysł, telekomunikacja, medycyna, nauka i hi-tech. Dodatkowo internauci mogą korzystać z tematycznych grup dyskusyjnych związanych z rożnymi zagadnieniami dotyczącymi technologii.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Dobrestudium - kursy kosmetyczne
  Firma Pro-Activ oferuje różne kursy zawodowe oraz kursy doszkalające na różnych poziomach trudności. Pro-Activ kształci specjalistów najwyższej klasy zarówno na preferencje i oczekiwania rynku krajowego jak i europejskiego. Zdecyduj się na porządne szkolenia w Pro-Activ albowiem firma zdobyła już ponad piętnastoletnie doświadczenie w szkolnictwie, posiada naprawdę dużo certyfikatów które potwierdzają umiejętności i także posiada świetnych wykładowców, jacy przekażą Ci całą zdobytą wiedzę. Pro-Activ nieustannie współpracuje z wieloma firmami z branży kosmetycznej, studiami reklamowymi, gabinetami i także sieciami salonów fryzjerskich, gabinetami SPA i gabinetami masażu. Dzięki temu po skończonym szkoleniu otrzymasz aktualne oferty zatrudniania. Pro-Activ wyszkoli najlepszych!
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Praca magisterska dyplomowa - jak pisać
  Czas na studiach biegnie nadzwyczaj szybko i nadchodzi ten moment, kiedy trzeba napisać jedną z najważniejszych prac w swojej karierze. Praca dyplomowa to zakończenie nauki na studiach lecz nim powstanie przeważnie nasuwa się szereg wątpliwości i pytań z tym związanych. Jeżeli chcesz, aby napisanie i obrona były formalnością sprawdź informacje jak wybrać temat i pokonać kolejne kroki tworzenia pracy dyplomowej.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Żłobek Białołęka - Morelove Przedszkole
  Morelove to zespół placówek niepublicznych w Białołęce. Żłobek i przedszkole posiadają wykwalifikowaną kadrę, która potrafi zajmować się dziećmi, nawiązać z nimi kontakt oraz posiada odpowiednie wykształcenie i uprawnienia. Żłobek czynny jest w dogodnych godzinach, zatem można spokojnie pracować, podczas, gdy dziecko będzie w bezpiecznym miejscu.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0