Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Pożyczki pomorskie - Fundusz Pożyczkowy Słupia
ID linku 9215
Tytuł Pożyczki pomorskie - Fundusz Pożyczkowy Słupia
Url http://www.slupia.org.pl
Opis Stowarzyszenie oferuje nisko oprocentowane pożyczki dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

Fundusz Pożyczkowy SŁUPIA powołany został do życia z początkiem 2010 roku przez Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości. Stowarzyszenie jest organizacją „non profit”, tzn. działającą nie dla zysku.
Głównym celem Stowarzyszenia jest pobudzanie i rozwój przedsiębiorczości na terenie województwa pomorskiego i ograniczenie bezrobocia.
Kategoria Biznes i ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe pożyczki   słupsk   pożyczki dla firm   pozyczki pomorskie   kredyty dla firm   dotacje unijne
Data May 26, 2010
Imię kontaktowe Slupia
Email wyślij email do Slupia
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Kredyty
1. Kredyty Konsolidacyjne Szybko!!!
  Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu środków finansowych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów finansowych oferowanych przez największe instytucje finansowe na rynku. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala Nam na wyszukanie najlepszych ofert.
Nasza oferta obejmuje:
Kredyty gospodarcze - na oświadczenie do 200 tyś
Kredyty hipoteczne - do 1 mln
Kredyty konsolidacyjne - do 120 tyś bez zabezpieczeń
Kredyty gotówkowe - od 18 lat na oświadczenue
Kredyty refinansowe
Pożyczki hipoteczne
www.invest-group.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


2. Chwilówka do spłaty na raty - kredytowa-strefa.pl
  W przypadku kwestii finansowych bardzo często poruszany jest temat dotyczący tego, czy istnieją bezpieczne pożyczki. Otóż tak, bo ich zła sława jest w głównej mierze produktem medialnych nagonek na poszczególne i przypadkowe sytuacje. Mało kto mówi o tym, że w przypadku kredytów również pojawiały się niezbyt przyjemne sytuacje dla klientów poszczególnych banków.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


3. pożyczka na dowód
  Czy wiesz, że posiadając w kieszeni sam dowód osobisty jesteś w stanie uzyskać dostęp do pieniędzy? Jeśli jesteś potrzebujący finansowo i pilnie potrzebujesz gotówki możesz skorzystać z pożyczki na dowód osobisty. Pożyczkę na dowód można uzyskać w jednej z wielu instytucji pozabankowych świadczących usługi w Polsce, a co ważne w wielu przypadkach taka pożyczka jest przyznawana w 15 minut. Nie trzeba nic więcej robić jak pokazać kawałek plastiku który zawsze nosimy w kieszeni. Nasza strona internetowa szczegółowo opisuje ten rodzaj usługi finansowej, więc jeśli chcesz wiedzieć więcej sprawdź naszą stronę www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


4. middlers - doradca finansowy wrocław
  Nasze sprzęt pozwalają nam wykonywać pracę zdalnie w ciągu pomocą komputera z dostępem aż do internetu. w takim razie poprzednio na pierwszym, krótkim spotkaniu jesteśmy w stanie zestawić gwoli Ciebie oferty 20 banków i określić Twoją dar kredytową. konsultant walutowy middlers spotka się z Tobą w miejscu i czasie jaki Tobie odpowiada! Doradcę finansowego middlers wyróżnia to, iż jest mobilny. to znaczy, iż nie ważne, czyli masz okres po pracy, azali po zajęciach na uczelni. czyli chcesz się spotykać w swoim wynajmowanych jak dotąd mieszkaniu lub u rodziców a przypadkiem w kawiarni azaliż w galerii handlowej między zakupami. konsultant kredytowy middlers spotka się z Tobą w dowolnym miejscu i czasie. Własnie gwoli tego umów się przedtem dzisiaj na schadzka i zobacz, gdy pionowo jest na szy doradcą finansowym rozumować o dług hipoteczny. Porównaj z doradcą kredytowym oferty 21 banków i wybierz najlepszą w celu siebie dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z Twoim doradcą finansowym i znajdź najlpeszy pożyczka hipoteczny w 5 minut! współczynnik dzisiejszego świata nie pozwala przelać czasu. ergo w poszukiwaniu kredytu hipotecznego lub innego źródła finansowania, psota zaprzepaszczać okres na zwiedzanie kilkudziesięciu placówek bankowych i przeglądanie setek ofert, ażeby wyłonić tę najlepszą w celu siebie. szkoda teraz Twoich nerwów ażeby z kilkunastoma osobami przemykać tę samą, nudną rozmowę. doradca pieniężny middlers wychodzi vis-a-vis Twoim potrzebom i daje Ci ewentualność odwiedzenia 21 banków w czasie jednej wizyty! Przeprowadzisz jedną rozmowę, na której sprawdzisz setki ofert i wybierzesz tę, która w 100 spełnia Twoje oczekiwania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


5. AgentBankowy - Portal kredytowy
  AgentBankowy - Portal kredytowy to wszystkie niezbędne informację których szukasz. Dowiesz się jak skonstruowana jest umowa kredytowa, prowizję bankowe, odsetki, kiedy Twoje dane mogą trafić do BIK?, jakie informację znajdują się w bik?, informację windykacyjne, koszty upomnień, akty prawne – ustawa o kredycie konsumenckim, ustawa prawo bankowe oraz wiele innych ciekawych informacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0