Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Sprzątanie Aspen
ID linku 9244
Tytuł Sprzątanie Aspen
Url http://www.aspen.pl
Opis Aspen jest grupą firm usługowych wysoko wyspecjalizowanych w rozwiązywaniu problemów utrzymania czystości, zbiorowego żywienia oraz zarządzania nieruchomościami we wszelkiego rodzaju obiektach, które nasi klienci powierzają nam w ramach procesu outsourcingu.
Przygotowanie obiektów do codziennej eksploatacji
Serwis dzienny - stała kontrola czystości
Prace specjalistyczne: pranie wykładzin dywanowych, czyszczenie maszynowe schodów ruchomych, konserwacja posadzek, prace na wysokości, czyszczenie fasad
Doczyszczanie obiektów po remontach
Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja
Pielęgnacja terenów zielonych
Utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych
Serwis zimowy
Dostawa środków higieny osobistej
Dzierżawa mat zabezpieczających wejścia do obiektów
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe Sprzątanie
Data May 28, 2010
Imię kontaktowe Paweł Krzyżak
Email wyślij email do Paweł Krzyżak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Outsourcing it Poznań
  Nasze przedsiębiorstwo posiada ponad 20 letnie doświadczenie świadczy usługi z zakresu outsourcingu it. Zdobyta praktyka oraz posiadana wiedza pozwalają nam zapewnić optymalne funkcjonowanie infrastruktury informatycznej w Państwa firmie. Sprawdzone oraz pewne rozwiązania dają gwarancje niezawodności a profesjonalna obsługa pozwala na długoletnią i owocną współpracę. Drugim sektorem naszej działalności jest tworzenie oraz promocja stron www w internecie. Mechanizmy pozycjonowania przez nas stosowane pozwalają połączyć szybkość uzyskania najwyższych pozycji z ich trwałością nawet po zakończeniu usługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Konferansjer z Lublina
  Jeżeli planujecie Państwo koncert, galę, event, konferencję naukową, sympozjum, warsztaty lub inną imprezę okolicznościową… dobrze trafiliście. Jestem konferansjerem, który pomoże Wam zorganizować takie przedsięwzięcie. Jako były dziennikarz mam doświadczenie w wystąpieniach publicznych. Efekty mojej dotychczasowej pracy możecie Państwo zobaczyć w zakładce „Galeria”. Znajdują się tam zdjęcia z prowadzonych przeze mnie imprez. Warto mi zaufać.

Wspólnie odniesiemy sukces!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. EMC Consultant
  Pomagamy Polakom w Holandii. Szukamy dla Was mieszkań, pomagamy uzyskać dodatki i zasiłki, tłumaczymy umowy o pracę, asystujemy wam w holenderskich urzędach. Pracujesz w Holandii ale nie masz mieszkania nie wiesz jak załatwic sprawy urzędowe? Kontaktuj sie z nami. Pomożemy Ci tez odzyskać nadpłacony podatek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Doradztwo z ochrony środowiska - Envinet.pl
  Widzimy dziś bardzo wyraźnie, że moda na ekologię jest coraz bardziej rozpowszechniana. Spora liczba korporacji inwestuje w rozwiązania, które są przyjazne ekosystemowi. Jest to jednak jedynie trend, czy może również większa świadomość zagrożeń wynikających z bierności wobec tej kwestii? Zorientowany człowiek interesu wie, iż prowadząc swą działalność w zgodzie ekosystemem, dba również o przestrzeganie kwestii prawnych. Envinet.pl został powołany do życia po to, by dać nam większą świadomość problemu oraz pomóc w najważniejszych, dotyczących go działaniach.


Envinet.pl to internetowe doradztwo z ochrony środowiska, przy pomocy którego każdy przedsiębiorca bez żadnych problemów wypełni wszystkie swoje obowiązki w temacie dbania o ekosystem. Niektóre firmy pomyślą z całą pewnością, że ich to przecież nie dotyczy, ale jest to kwestia, dotykająca w gruncie rzeczy każdej firmy bez żadnych wyjątków. Każde przedsiębiorstwo zobligowane jest np. do składania okresowego sprawozdania ekologicznego oraz ewidencjonowania różnego rodzaju odpadów.


Duża liczba zobowiązań środowiskowych dotyczy np. branży budowlanej, która wykorzystuje samochody firmowe i w ten sposób emituje do atmosfery zanieczyszczenia. Ważną sprawą jest tu też wymienianie części samochodowych, nie można ich bowiem usunąć gdziekolwiek. To samo dotyczy notabene przedsiębiorstw, parających się transportem, przy czym dochodzi do tego szereg dodatkowych zagrożeń.


Sprawa ta tyczy się również przedsiębiorstw, które prowizorycznie nie stwarzają zagrożeń względem środowiska, m.in. salonów kosmetycznych, fryzjerów, różnorodnych firm związanych z tematem zdrowia i urody. Każda z tych firm wytwarza odpady, których trzeba się odpowiednio pozbyć. Ważnym problemem jest w tym przypadku także pobieranie wód i usuwanie ścieków.


Także branżę zajmującą się konfekcją oraz tkaninami dotyczy bardzo dużo obowiązków środowiskowych, w tym chociażby gospodarka opakowaniami i odpadami niebezpiecznymi, takimi jak: środki chemiczne, rozpuszczalniki, kleje i farby. Powiązane jest to z nakazem stosowania się do odpowiednich ustaw i zdobycia właściwych zezwoleń.


Envinet to niesamowicie prosty oraz nieuciążliwy system, pomagający radzić sobie z kwestiami, związanymi z ochroną środowiska. Każdy przedsiębiorca może wypróbować 30-dniową darmową wersję doradztwa środowiskowego, a wszystkie usługi Envinet oraz dostęp do nich wyjaśnione są na niezwykle przejrzystej stronie www.envinet.pl oraz na znajdującym się tam tutorialu. Bycie eko to nie tylko moda, to również obowiązek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Ciekawy pomysł na prezent - kosz okolicznościowy
  Potrzebujesz oryginalny prezent a zarazem niedrogi? A może kosz z prezentami, figurki z czekolady bądź słodycze w ozdobnych pudełkach będą odpowiednim prezentem na zbliżającą się okazję? Zapraszamy do naszego sklepu a postaramy się doradzić i wybierać coś odpowiedniego. Wielu klientów było zadowolonych z naszych propozycji i doradztwa w kwestii prezentów, że bardzo często do nas wracają i polecają innym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0